Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

berni
20. apr 2009

mim som sa pytala ci susulka alebo susulik...a ze cokoladka sa tu rehlim jak svinka svinska 😀, ale vcera som behala za autobusom jak lan 😀 😀 😀 😀nie?
moj mal tielko on rad nosi tielka... aj v lete aspon vsiakne pot a nema vyrazky na chrbte a je to zdravsie 🙂

mimusa4
20. apr 2009

nely to tak kedysi bolo, ešte kus a dajú chlapovi overal 😝

cipsinka
20. apr 2009

bez kravaty???????????/Tak to uz je trosku moc 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕

bernusik,ze aj ja si myslim,len nevieme ci nahodu nebude aj svedok,ale samozrejeme nam nikto nevolal,ze ci Mato bude svedok to iba vcera svokra povedala,ze bude aj svedok 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,ale Mato nema tu koselu rozgajdanu,ze by vyzeral ako gajdak a aj tak mali nam dat vedie,ze chcu Mata za svedka no nie???

nelynka
20. apr 2009

to hej to hej, to teda bolo, moj tielka neznasa, ani ich doma nema, len dva, co som mu teraz kupila na leto, take nie s tie klasicke tielka pod kosele ale take tricka bez rukavou..

berni
20. apr 2009

cipsus no toto milujem to je hrozne... a ked chceli aby bol svedok mali skor povedat a ked nepovedali skor nech mu kupia sako, ked chcu aby mal 😀 😀 😀 😀

nelynka
20. apr 2009

cipsi pokial bude svedok tak to sako by sa mu teda mat patrilo..
ale to vam teda ver mali dat vediet, ja na vasom mieste by som teda zavolala jeho bratovi a priamo sa ho na to opytala...

mimusa4
20. apr 2009

jáj? tak uvidíme, čo už ...ja som to nazvala už ako povedali deti v škôlke vo filme 😀
drahá to bolo predvčerom 😅 😀 torška som ťa popohnala, ale stihla si, keď ťa videl šofér tal musel počkať 😀

cipsinka
20. apr 2009

mimus,ze overaal 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale uz na to serem bude bez saka a hotovo je mlady,zdatny,pekny tak nech sa ukzuje a nie skriva za sako 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ja tiez nebudem mat robu ako z filmu.

Nelus mam ho odfoteneho aj obeceneho v tom,ale mam to v mobile,serem uz na to jooj ta svokra vie len nervy zrat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
20. apr 2009

svedok? oooo tak to už je inééé 😅

mimusa4
20. apr 2009

heh na to sú svokry 😀

nelynka
20. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

berni
20. apr 2009

joj mim jasne predvcerom, ale ked tie dni su take rovnake....a preco myslis ze ma musel pockat ??? 😅 😅 😅
to bud som taka krasna, alebo skor smiesna som bola a myslim ze to bolo to druhe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
20. apr 2009

ja by som si najradsej na tu nasu svadbu co ideme obliekla tiez svadobne saty..ked mne sa tie spolocenske nejako nepacia, blee 😀 😀 😀 😀

mimusa4
20. apr 2009

😀 😀 😀 ty šiša 😀 asi sa bál že mu skočíš pod kolesá 😀

berni
20. apr 2009

nelus a to uz idete teraz v juni ? nie?

cipsinka
20. apr 2009

nely,ze to je riadna drzost,ze sa to dozvedame od jeho matky 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ale od neho sa to dalo cakat oni si myslia,ze vsetci budu skakat ako oni budu dirigovat 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mimusa4
20. apr 2009

nely ta prečo aké máš?

cipsinka
20. apr 2009

no tak my to sako asi pojdeme pozriet ale pochybujem,ze take zozenieme.

Prisiel mi drahy tak padaaaam pa zajtra 🙂

nelynka
20. apr 2009

nie berni v auguste ideme...
8.8.

mimi praveze ziadne, tie co mam sa do nich vojdem ako parok do creva, a co som mala popolnocne su kratke a ja chcem dlhe..
co som si ale pozerala na nete ze by som si kupila alebo pozicala, tak sa mi moc nepacia, len svadobne, co by nebol problem keby boli slabo ruzove, slabo zelenkave alebo maslove..
pacia sa mi jedne ale, zlte, len neviem ako v nich budem vyzerat a druhe slabo ruzove, tie su spolocenske klasika..
no neviem, uvidime ked pojdem v juli skusat...

mimusa4
20. apr 2009

tak čaaaaaaaaaaaf chrumka

nelynka
20. apr 2009

papa cipsi a drz sa a zavolaj svagorvi, nech vam to ozrejmi aby ste to sako zbytocne nekupovali 😝

mimusa4
20. apr 2009

no však do tej doby nájdeš určite niečo

nelynka
20. apr 2009

tha, ak budu na to peniaze, ked nie, budem musiet schudnut alebo obliect kratke a tie nechcem ☹

berni
20. apr 2009

ale to je sila ze este ona musi volat, ci ho chcu za svedka ... 🙄

berni
20. apr 2009

ale jasne ahooj cipsus 😎

nelynka
20. apr 2009

tak aby neostal prekvapeny ked mu to den pred svadbou vybalia..a budu sa odvolavat na to ze im to oznamila jeho matka

nelynka
20. apr 2009

baby idem sa venovat drahemu, zatim sa majte..papa

mimusa4
20. apr 2009

tak jooo helou

berni
20. apr 2009

dobre nelus chod... pekny vecer
uz aj ja idem bo mam pracu tak papapapapa
cauky cau aj tebe mimus

cipsinka
20. apr 2009

som to akurat prediskutovala s Matom pri cigaretke a povedal,ze sako si neda aj keby sa vsetci na hlavu postavili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a,ze take aj tak nemaju ale,ze na vestu by sa este dal nahovorit vesta bude v pohode nie?? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅