Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
21. apr 2009

tak zalezi od toho aky velky by ste ho chceli, tu ta kryty vyjde tak od 40 000kc hore...co si myslim ze nie je az tak vela

cipsinka
21. apr 2009

noo tak to je v pohodicke,no uvidime ked nam ostane nejakych 50 tis.a nebudeme vediet co s nimi tak si zakryjeme bazen 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

cipsinka
21. apr 2009

ja som chcela dom a zahradu hlavne kvoli detom,ze ked ich vypustim nebudem musiet davat na nich pozor a budu sa pekne hrat ale takto ked drahy chce jazierko a bazen budem len za nimi lietat aby sa mi tam neutopili 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
21. apr 2009

cipis, prav preto je dobre kryty bazen, alebo staci kupit solarnu foliu na vrch a nemas problem este sa ti aj vodicka vyhrieva..
ja som ho tiez chcela koli detom, koli psom, a tiez chceme jazierko, bazen uz mame, ale budeme mat na zahradu plotik a myslim ze ked decko vypustim, tak ho budem mat pod dohladom, a ked uz bude vecsie tak bude same vediet ze tam lozit nema 😉

cipsinka
21. apr 2009

no tu solarnu foliu maju aj nasi a je to dobre len na jednu vec a to,ze ti tam nepada prach,inak je to na hovno,lebo vodu Ti zohreje ne jeden cetim.od vrchu a ked tam das nohu tak ides zmrznut,cize je to na prd platne,aj nasi mali najskor to ale to bolo na ho..o tak kupili tieto solarn.kolek.a to je ine kafeee 😎 😎 😎 😎 😎 😎 a plachta mi moc babo nezachrani ked tam svicne ponori sa aj s plachtou aj ked je uviazana to nie je az take silnee 😉 😉 😉 ,nasim tam spadol pes a celu plachtu stiahol a samoska aj dodriapal 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
21. apr 2009

tak jedine ho zakryt klasika ako su kryte bazeny...to mate najlepsie..alebo pristavat jednu miestnost v ktorej bude len cisto bazen 😀 😀 😀

cipsinka
21. apr 2009

najlepsie ako nely hovoris je to zakryt ako sklenik ale to speci na bazeny a je po probleme 😎 😎 😎 😎

nelynka
21. apr 2009

zienky, idem ja..
mam plan ist do jednej personalnej agentury opytat sa za robotku, mala som ist vcera ale lenivost bola silnejsia tak idem dneska, snad nieco vydolujem, tak drzte palc, potom dam vediet..

zatim papa

cipsinka
21. apr 2009

nooo s tou miestnostou to tiez nie je zlee,len nemame az taky velky pozemok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale od draheho padli uz aj slova,ze chce bublinkovu vanu do pivnice 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
21. apr 2009

drzim palce pa a potom napis ako si dopadla 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
21. apr 2009

tak som doma, nedopadla som nijak, tu robotu mi nedoporucili lebo je fyzicky narocna, ale ze sa boja ze asi tam nic pre mna nebude, napriek tomu si vzali zivotopis ze sa pokuasia mi nieco najst, tak som zvedava

cipsinka
21. apr 2009

jeeej nely ty si rychlovka 😉 😉 😉 😉 ,no nevadi,ze zatial nic,ale aspon Ti budu zhanat 😉 😉 😉

nelynka
21. apr 2009

aspon to, veru..ale som si roposlala zase zivotopisi, nasla som na stranke uradu prace nejake tak som poposielala, aj dokonca na zdravotnu sestru sa hlasim tak som zvedava xixi, to by bolo super, to by ma bavilo taka praca 🙂

cipsinka
21. apr 2009

zdravotna sestra 😵 😵 😵 😵 😵 to musi byt zaujimava praca 😵 😵 😵 ,aku mas skolu???

nelynka
21. apr 2009

ja gympel 😀 😀 😀

nelynka
21. apr 2009

ale za skusku nic nedam, boli pri inzerate ze je vhodna pre absolventov strednych skol a najnizsie vzdelanie ktore pozaduju je USO s maturitou bez vyucenia, tak uvidime...

cipsinka
21. apr 2009

no tak mas realne sancu,naaaahodou mna by to straaaaaaaaasne bavilo a este na novorodeneckoom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
21. apr 2009

idem daco uvarit, idem asi zemiakove placky robit a upiect nejaky kolacik, potom sa ozvem este

cipsinka
21. apr 2009

ahojte zenicky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

my sme akurat prisli s drahym z mesta a ,,sakova dilema,,je uz vyriesenaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵,nakoniec samozrejme,ze sako k tym gatom nemali tak sme sa nastvali a kupili sme cely oblek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a gatuse co uz drahy ma vyuzije na septembrovej svadbe 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Isli sme pesko aj do mesta aj z mesta joooj tak je tu tepluuuuuuuuucko tak som sa vyrelaxovala,kupila som si 2kila hrozna a o vecere mam postarane 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 .Cestou domkov sme si kupili Mcdonaldsku karamelovu zmrzku,stavili sme sa v parku na cigaretku a pokracovali v ceste domov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 A mne sa usli slnecne briiile(GUCCI mali ich v akcii) 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 Tak krasne poobedie za nami 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
21. apr 2009

cipissss, super, tak ste to teda dobre vyriesili 😀 😀

cipsinka
21. apr 2009

nakoniec som draheho na to sako ani moc presviecat nemusela,stacilo sa nanho pekne usmiat a vysvetlit mu to s usmevom,ze je to nutne a bolo 😎 😎 😎 😎 😎 😎

nelynka
21. apr 2009

to je super...xix..lepsie to bude vyzerat a po obrade si ho hned moze dat dole.. 😉

cipsinka
21. apr 2009

nelyyyy teraz sa mi do toho obliekol skoro som odpadla,normalne by som ho nespoznala,ze aky slusak z neho,naozaj je to take decentnejsie a noblesnejsie ten oblek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ako sa na svedka a brata patriii,ej ale som rada,ej ale som rada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
21. apr 2009

cipi verim ti, ja ked som mojho videla prvykrat v obleku a hned to bol svadobny, som skoro odpadla, jaky je fesak z neho..
veru, je to decentnejsie tak ako sa na svedka a brata patri..som rada ze ste to tak vyriesili...

cipsinka
21. apr 2009

a mam pocit,ze je z toho radsej nez ja nakoniec si to sako ani dole nedaaaa,iba ak uz bude mat vyzrateee a bude sa potit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Som mu nariadila,ze bude musiet pit,ved on skoro nikdy nikde nepije,tak som mu povedala,ze na bratovej svadbe si musi dat do nosa 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
21. apr 2009

ani moj nepije, ja som mu tak nukala na svadbe a nechcel, a na tejto zase nebude pit lebo bude sofer 😀 😀
mojmu to ani nechuti nijak raz..pivko v lete si da sem tam, ale inak ee

cipsinka
21. apr 2009

nely si zlatunka,ze mi taketo pises naozaj ma to tesiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 si poklad 😵 😵 😵 😵 Inak aj ja som teraz draheho teraz videla prvykrat v saku,vzdy mal len koselu a bolo,mozno preto si nechcel dat ani sako 😕 😕 😕 😕 😕 .Inak preto sme sli dnes do mesta lebo draheho pustili z prace o dve hodky skor,ze im neprisli voziky z lietadiel tak bol trosku mrzuty ale potom ked sme spravili nakup bolo super 😉 😉 😉 😉

nelynka
21. apr 2009

ti poviem, nakup vzdy zdvihne naladu, hlavne ked kupi vec z ktorej sa strasne tesi 😀 😀 😀

uvidis, bude to super...a mozno to sako vyuzije potom aj na vasu svadbu coskoro xixx 😀 😀 😀

cipsinka
21. apr 2009

nely ani moj nepije vobec 😉 😉 😉 😉 😉 ,mozno preto,ze jeho otec mal az moc rad alkohol 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 tak mu dosral cele detstvo tak sa toho alkoholu strani comu som samozrejme rada,ale zas ked je nejaka akcia sa patri no nie???No,ja dufam,ze drahy nebude sofer ale on povedal,ze nechce byt,tak hadam nebude nech sa aj zabaviiime 😉 😉 😉 😉

cipsinka
21. apr 2009

nely ved aj drahy hovoril,ze dobre kupim si ten oblek ale to uz bude aj na nasu svadbu ked take prachy vyhadzujeme,vravim,ze jasne jasne 😉 😉 😉 😉 😉