Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
21. apr 2009

tak moj tiez chvalabohu alkohol nepotrebuje, ja ho nenutim, ked nechce neda si, aj narodky jeho ked sme oslavovali trosku, tak som mu vravela nech si vypije ze ja odsoferujem domov, ta nechcel, musela som pit za neho ja 😀
mojmu tatko tiez chlastal, vela chlastal, ale ked sa moj drahy narodil, pohrozila jeho mama ze bud prestane alebo sa s nim rozvedie a prestal, 30rokov nemal alkohol v ustach a ani nechce, dokonca aj ked v nejakom pohari je naliaty nejaky alkohol, umyjes ho, on to citi...

cipsinka
21. apr 2009

tak tvoj svokor je hrdina,ze s tym prestal pre rodinu mojmu svokrovi to bolo jedno a hnev si vylieval na mojom zlatusikovi 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ,aj on hrozne pil az skoncil na lieceni ale to sa svokra s nim rozviedla a teraz svokor absolutne nepije ma svoju rodinu a zda sa,ze je vsetko v pohode,ked sme na SVK ideme ich pozriet a hotovo 😉 😉 😉

nelynka
21. apr 2009

tak ja som tiez rada, lebo svokor je naozaj super...su ako moji druhy rodicia..naozaj su zlaty..
moja mama sa bala pred svadbou ze do akej rodiny idem a ked videla ze su obaja vpohode, uplne obycajny ludia, odpadol jej kamen zo srdca..
som tam rada 🙂

cipsinka
21. apr 2009

Aj ked mi svokra niekedy lezie na nervy aj tak ju obdivujem a vazim si ju lebo nechapem ako sama mohla vychovat tak uuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasne syna ako je moj Mato,naozaj nedam nan ho dopustit je to moje zlaticko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
21. apr 2009

aj ja som u svokry rada aj u draheho starych rodicov,ale nemam rada ked sa svokra o nas az tak mooooc stara a vtedy kedy sa mala tak sa nestarala 😖 😖 😖 😖 ,ale inak je modernacka cize mam sa s nou o com bavit 😉 😉 😉 😉

cipsinka
21. apr 2009

ale samozrejme,ze na SVK sme vzdy kratko a radsej travim svoj cas s mojou rodinou a s mojimi rodicmi inak aj moj drahy ma strasne rad mojich rodicov a ked sa rozhodujeme,ze kde budeme spat ked sme na dolniakoch tak vzdy jednoznacne povie nasich 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
21. apr 2009

tak to je super xxi, aj moja ma uz sice cez 50, ale vela veci ma hneva ze mojho Fera nenaucila, ako odkladat si za sebou riadm umyt si za sebou riad, upratat a take veci...
ale to ona za to nemoze.. 😀 😀 😀
ja si tiez s nimi mozem o comkolvek pokecat, dokonca ked sme mali ten problem so sexom, co drahy nechce somnou, tak som sa o tom bavila so svokrom, dokonca sme spolu kuli pikle proti drahemu xixi 😀 😀 😀

cipsinka
21. apr 2009

nely zlate,musis mat bohovskych svokrovcov 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 ,to zas my sa o takych veciach nebavime,ja som k nej zdorila ale drzim si urcity odstup a myslim si,ze je to tak najlepsie,ja som pre nu zlatucka Sandrika a hotovo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
21. apr 2009

ale ked budeme mat deti uz to vidim ako sa nase vztahy nastrbia,to vidim na Matovom bratovi on ma dve deti a jeho zachvilu uz zenu poraza ako im diriguje ohladom deti,ona sa tvari,ze im chce len dobre ale obcas svojou uuuprimnostou dost ublizuje 😖 😖 😖 😖

nelynka
21. apr 2009

aj ja som zlaticko pre nich, hlavne preeto ze som papulnata a poviem so svoj nazor za kazdych okolnosti 😀 😀

cipsinka
21. apr 2009

nely nemas nahodou moju svokru??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To iste mi minule povedala,ze si na mne vazi,ze jej vzdy poviem uprimne,lebo ak ked niekde s nou ideme a nieco si oblecie a opyta sa ma,ze ci to tak moze byt ja jej hned poviem,ze sa mi to nepaci,ze by som volila nieco ineee 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
21. apr 2009

Teraz ju berieme na tri dni k nam na Oravu som zvedava ako to zvladneme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale ja si myslim,ze bude fajn 😉 😉 😉 😉 😉 ku kazdemu cloveku si treba najst cestu aj ked si muslim,ze ja po 5 rokoch som si tu cestu k svokre uz nasla 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
21. apr 2009

Drahy tu pozera Simpsonovcov a mna to taaaak nebavi a on ta to taaak zahladene pozeraaa 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕,mne sa paci iba ta malinka co tak dudluje,to vzdy Mato krici ide ti malaaaaa 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to vtedy nabehnem 😀 😀 😀 😀

nelynka
21. apr 2009

xixi tu aj ja zboznujem, mna ten serial celkom bavi..

mne sa tu drahy vyzul som myslela ze umrem 🙄 som ho hned poslala nohy umyt tak dudral ze mu ide nejaky serial hehe 😀 😀

no nasis vokrovci sa chystaju v lete k nam, svokor zase na vypomoc, treba omietnut barak, ale neviem neviem, ci nieco porobi, ked nebudu peniazky na material ☹

nelynka
21. apr 2009

som sa zase zapozerala na svadobne saty, boze ja by som ich chcela mat setky doma 😵

cipsinka
21. apr 2009

a ty co svadobne saty pozeras hmmmmmmmm????Mna to akosi nechyta neviem 😖 😖 😖 😖 😖 ja chcem mat jemnucke saticky a dvoch svedkov a tot vsjo 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
21. apr 2009

mna zase chytaju stranky ohladom zahrad,kvetiniek,zahradneho nabytku,bazenov,ekologickych jazierok,dlazby,chodnikov atd.atd.,ked si nepisem s Vami tak stahujem obrazky a zbieram inspiracie 😅 😅 😅 😅 😅 a este som zabudla altankov a vonkajsich krbov 😉 😉 😉

cipsinka
21. apr 2009

Mna mozno preto Simpsonovci neberu,lebo je to po anglicky a rozumiem im velky prd,ked si tam susluuu 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
21. apr 2009

nely akurat som pozerala,ze ja mam ako malo prispevkov v pase oproti tebe??Asi malo pisem 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀

nelynka
21. apr 2009

tak na svadbu v lete co ideme, sa mi pacia neskutocne strihy a spolocenske ma tak nechytaju velmo, tak premyslam ze by som si nechala usit akoze spolocenske ale podla strihu svadobnych 😀

jaaaaj, tak mna len po slovensky alebo cesky ked su, anglicky by to ani mna nebavilo..

hehe, ja som si to ani neuvedomila..a to som tu dlhsie ako ty len o mesiac 😀

cipsinka
21. apr 2009

fiiiha len o mesiac???Tak ty si iny pisaaak 😀 😀 😀 😀 😀 Ja idem na tuto svadbu oblecena tak:spicate cirene topanocky s takym jemny opatkom velmi pohodlne,dierkovane silonky 😉 😉 😉 😉 gate nad kolena a mala som kupene take fialove tricko ale to si nakoniec nedavam,lebo ma drahy prehovoril co mi v decem.kupil tak krasne Diesel saticko-bluzku tak som si to skusila a drahy jednoznacne povedal,ze to si mam dat a kedze ma zlato fialovu kravatu tak ja si dam fialovu celenku,fialovy make-up,a fialove nechty 😀 😀 😀 😀 takze tot modna policia 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

nelynka
21. apr 2009

janse ze o mesiac xix..
ja som registrovana od 11.10.2007
a ty si registrovana od 2.11.2007 😀 😀 😀

xixix, budete pekne zladeny...moj asi vyfasuje ciernu koselu co mal na nasej svadbe, v tej vyzeral na spapanie, alebo bielu svadobnu koselu, uvidime, kravatku dokupime podla mojich siat a oblek bude mat klasika..
len ja tie moje saty..dlhe co som mala, su krasne, ale uz su mi male, vojdem sa do nich, ale mam problem zapnut zips naboku az hore a su mi tesne pri krku, lebo maju taku akoze sietku okolo krku..celkovo sa v nich citim ako parok v creve.. 😅

cipsinka
21. apr 2009

hej hej nely potom som si vsimla,ze kedy si sa zaregistrovala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Jasne treba si kupit to v com sa budes citit dobre aby si potom nebola nervozna a vedela si sa aj zabavit 😎 😎 😎 😎 😎 😎 Ja som chcela byt viac fialova,ale ked saticky tak saticky nebudem sa s nim hadat ani on pri obleku nemal sancu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ved aj on ma len kravatu fialovu a to je doplnok tak aj ja budem mat len doplnky fialove 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Boooze chvala bozku,ze nebudeme my robit svadbu lebo by ma porazilo,ved len teraz kolko sme sa nabehali aby sme nieco kupil a nie to este keby som sa mala obliekat na moju svadbu 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
21. apr 2009

Inak by ma zaujimalo,ze kde su baby 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,cely den ty skoro nik nebol 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
21. apr 2009

cipis to by ta bavilo, keby si mala behat za svojim neboj..
ja som rok po svadbe a este teraz by som zariadovala a usporaduvala novu svadbu xixix
mna to hrozne bavilo a aj bavi 😢

cipsinka
21. apr 2009

nely tak keby sme si to naaahodou rozmysleli,ze chceme vacsiu svadbu beriem Ta za organizatorku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Inak my na tej svadbe co ideme budeme mat 5 te vyrocie 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
21. apr 2009

cipsi beriem ta za slovo, mna to hrozne bavi, vela pomaham zo svadbou aj maldym co im ideme v lete..
😀 😀 😀

jeeej, tak to by ta uz mohol poziadat o ruku teda xixi 😀 😀 😀

cipsinka
21. apr 2009

nely on ma uz poziadal na moje narodeniny,uz by som ho nemala volat moj drahy ale snubenec 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 dal mi krasny diamantovy prsten skoro som na rit padla ked mi prisiel neskor diplom,ze som majitelka diamantu 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
21. apr 2009

za 5 mesiacov sme uz rok zasnubenii 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
21. apr 2009

coze to fakt??? akoto ze som to nepostrehla nijako??? 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀