Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
22. apr 2009

ahoj mimus 😵 😵 😵 😵 😵

zlato ale neboooj vydrzis v pracicke a si zober,ze aku mas super pracu ked mozes byt cely den na nete,co maju povedat chudata zeny co su cely den za pasom a lietaju ako fretky 😅 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

mimusa4
22. apr 2009

ahoj ..rovno povedz že si tu lešovala kto tu je 😀 😀

cipsinka
22. apr 2009

jaaaaaaaa????????????????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 nie 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,volala som domkov 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
22. apr 2009

nemam vo zvyku tu cumakovat a nezapojit sa do debaty,to nie je moj styl ja mam vzdy ku vsetkemu co povedat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
22. apr 2009

vidím 😀 😀 😀
aj u nás sa zaťahuje tak dúfam, že zase budem chcieť zalomiť..
a koľko že je to čo idete dom?

zlato115
22. apr 2009

cipsi, to hej, to je dobré 🙂 🙂 🙂 a to sme si všimli, že ty nám hnet povieš svoj názor, a je to dobre 😀 😀 😀

mimusa4
22. apr 2009

ta čo?? zase telefoooniruje? 😅

cipsinka
22. apr 2009

nie tu soooooooooooom,len mi kamoska poposielala nejake fotky z bojnic tak cumakujem 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 Ja som az tak uprimnaaa 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 Ak som niekoho urazila mojou uprimnostou tak sa ospravedlnujem 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,ale nezaregistrovala som nic take 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 .Asi tu ozaj prestanem az tak chodit,lebo budem za ukecanu 😕 😕 😕 😕 😕 😕 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zlato115
22. apr 2009

mimus, no je to možnééé, cipsi vždy ked volá domov, tak sa rozkecajúúú 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
22. apr 2009

mimius a domov ideme za 13 dniiii,budete mat odo mna pokoj 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mimusa4
22. apr 2009

joj ty chrumka netrep 😠

cipsinka
22. apr 2009

aj vy keby ste boli 2500 km od rodiny by ste radi volali domoov ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😅 😅 😅 😅 😅

mimusa4
22. apr 2009

hej? takže na net sa ani nedostaneeeš?

cipsinka
22. apr 2009

Poculi ste o tom,ze v BOjniciach je mala tava??? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 Chceli by sme ist do Bojnic aj s nasimi dufam,ze ich prehovorime,to ked som este byvala u nasich bola taka tradicia,ze sme chodili kazdy rok v ten isty mesiac a teraz ako som zacala chodit s Matom sme boli len raz aj to sme boli este mladi a ani fotak sme nemali 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,tak teraz by sme to tam chceli ist okuknut 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
22. apr 2009

a však my sa nehneváme 🙂

cipsinka
22. apr 2009

mimus nie nedostanem a ani sa nebudem on trhat som rada,ze sa od neho vyslobodim 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
22. apr 2009

no tak nám tu bude mesiac smutno 😖

cipsinka
22. apr 2009

mimus budeme doma len 17 dni a potom zas zavislacit budem,dufam,ze si najdem hned robotu lebo ma porazi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
22. apr 2009

Ozaj mimus kde si bola vcera ked si ani nenakuk 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

mimusa4
22. apr 2009

ale nájdeš neboj, však si spomínala že aj by niečo malo byť

cipsinka
22. apr 2009

no to len dufam,ze ma vezmu spat na letisku ale to je len taky moj dohat,cize tazko povedat 😖 😖 😖 😖 😖

mimusa4
22. apr 2009

včera? hmmm..moment..eeee..eeee..myslím že som pozrela na koňa ale som si aj pospala, potom varila, šla na poštu a hej ešte bola u mňa kámoška, odišla a došiel môj domov..ta asi tak

mimusa4
22. apr 2009

a nepýtala si sa?

cipsinka
22. apr 2009

a zas ma boli brucho 🙄 🙄 a 🙄 🙄 🙄 🙄 a kramy nikde 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 potom este dva dni pocas kramov trpnut v bolestiach neznasam to 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
22. apr 2009

drahy len tak nadhodil v praci,ale nevedeli,ze kolko bude prace na leto,cize ani oni nevedia 😖 😖 😖 😖 😖 ,necham sa prekvapit,ale bola by som rada keby ma tam vzali,ako narobila som sa ako taka pi.a,tazke veci som musela sama nosit,plne krabice a taaaaaaak,ale aspon robota bola 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

dicinka1
22. apr 2009

huraaaaaaaaaaaaaaaaa...dosla mi marodka 😵

mimusa4
22. apr 2009

😒 tak držím palce..idem si cipsi ľahnúť, neviem či na mňa niečo lezie abo čo, soplím a horia mi uši 😝

cipsinka
22. apr 2009

a este ked mali manazeri dobru naladu a nieco ostalo nazvys nam dali,ci uz nejku mnamku,ale pitie a taaaaaak.Minule mi drahy doniesol parfem Sarah Jessica Parker LOVELY a sebe Lacoste,lebo uz to prestali pouzivat tak mu manazerka dala 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a nie len jemu ale vsetkym 😉 😉 😉 😉

cipsinka
22. apr 2009

chod si lazkat aby si neochorela 😕 😕 😕 😕 😕 ja idem dokukat tie fotky pa 😵

mimusa4
22. apr 2009

no tak pekneeeee..aspoň že tak