Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
23. apr 2009

iba som nakuk bozinkuuuuuuuuuuuu zlaticko moje supeeeeeeeeeer,gratulation cmuk 😲 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cukrik580
23. apr 2009

no jasne nely...sak ja fiem...boooozinku...dnes som bola u tej mojej lekarky, ne a bola tam jedna, ja ze nema hadam ani 15...som sa chcela sestricky spytat, ze od kolko rokov maju deti a mala na stole jej kartu, ze 30 rokov a 12 rocnu dceru a 10 rocneho syna...to sa potom rozpravali...na karte bol len datum narodenia...kokso...ale to keby ste videli...no a podla mna mala asi 40kg...ta ked nebola anorekticka alebo co, tak ja neviem...ble...chudatko........

zlato115
23. apr 2009

cukrik dakujem pekne... určite budeš aj ty, vlastne všetký 😉 😉 😉

cipsi dakujeeeem 🙂 🙂 🙂

cukrik580
23. apr 2009

jujha zlato...vies aku mam z teba radost...sa tesim asi viac nez ty...keby ma tu dakto vidi... 😀 😀 😀 sa skerim na pocitac..xixi... 😀 😀 😀

zlato115
23. apr 2009

cukrik, aj ja sa hrozne teším, už som to konečne rozdýchala... toteraz som sa triasla... ale prišiel mužík povedala som mu to, potešili sme sa spolu a už to je lepšie 🙂 😉 😉

cukrik580
23. apr 2009

supisko...dnes si testovala?kolkaty DC?

cukrik580
23. apr 2009

a ako sa citis?

neni ti zle?

si v pohode?

nepotrebujes nieco?

chod oddychovat!

vyloz si nohy!!

nechaj sa obsluhovat a obskakovat!!!

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
23. apr 2009

a jejda, ahojte...čo to čítam? 😉 zlato gratulujem 😀 😵

zlato115
23. apr 2009

cukrik, dnes to je36 den... mrchu som mala dostat tak okolo 19... ale neprišla 😀 😀 😀 ano dnes som testovala, prví den a hnet sú tam pekne vidiet 😉
cítim sa štastne, zle mi je tak vždy trochu okolo obeda a večer, nechutí mi jest... no už som rozmýšlala, že pojdem zase radšej skor domov, no uvidím... lebo včera som musela íst domov, lebo sa mi chcelo strááááášne spat a už to zase namna lezie 🙂

mimusa, dakujeeem 🙂

cukrik580
23. apr 2009

no pekne...a je to tu....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlato115
23. apr 2009

veru je a dúfam, že aj zostane 😉 🙂 🙂

cukrik580
23. apr 2009

zachranila si nam april.....supisko...

baby drahy si chcel nakazat daco varit, ale nedala som mu sancu...poradte volaco co mam uvarit...take nenamahave...lebo sak som chora... 😝 😝 😝 😝 😝

cukrik580
23. apr 2009
zlato115
23. apr 2009

cukrik, tak to bolo dobrééé, jáááj a fakt stárneme 😉 😀 😀

cukrik580
23. apr 2009

ty kokso...sesternica to ma na pokeci v profile...som skoro umrela ked som to citala...na zaciatku som ete nevedela o co ide...ja ze jezis ozaj, ano aj to poznam a takto a potom , ze ty kokos...jak to ubehlo...

nelynka
23. apr 2009

tak som tu zase na chvilku

zlato115
23. apr 2009

a kde si bola??? 🙂

nelynka
23. apr 2009

pozerala som film, len ma zacina byt nejako unava...ale spat sa mi nechce...

zlato115
23. apr 2009

ahaaa, takže si si odpočinula, no ja keby som si teraz lahla k TV a pustila si film, tak do 10 minút spím 😀 😀 😀

nelynka
23. apr 2009

tak aj mne sa drieme, a zacina ma z toho boliet hlav, unavene oci mam strasne...

zlato115
23. apr 2009

tak si lahni a zdriemni si, aby ta nebolela moc... ja tieš premýšla, že za chvíločku pojdem, tie 2 hodiny tu už asi nevydržím... 😅 😅 😅

nelynka
23. apr 2009

nechce sa mi prave, ja neviem len tak zaspat to je ten problem, iba vecer..ked uz som fest unavena...
idem asi daco navarit, nech drahy ma ked pride z prace...

zlato115
23. apr 2009

tak to ja zase zaspím napovel, hnet ako lahnem 😀 😀 😀 a teraz to bude asi ešte lahšie zaspat 😉 😉 😉

nelynka
23. apr 2009

ja zase ne, ale keby bol drahy pri mne alebo by som prisla z roboty tak vpohode..len etraz ked sa doma nudim tak spat neviem cez den...

zlato115
23. apr 2009

no to hej... a čo ideš varit??? ja som ešte nejedla, iba jeden malí keksík 😝 😝 😝

nelynka
23. apr 2009

asi polievku nejako neviem

zlato115
23. apr 2009

no to si idem asi aj ja spravit tú do hrniečku, aspon niečo teplé do žalúdka hodím... 🙂

nelynka
23. apr 2009

veru veru..

ja idem urobit klasika vyvar zo zeleninou, s vela zeleniny..fuj ale uz mi je dobre blbo, strasne ma oci bolia, musim ist nachvilku lahnut, aspon na 10minut ich zavriet..

nastatsie setko uz mam pripravene co mi bude zajtra treba tak aspon nebude stary nadavat ze som nic nerobila 😀

zlato115
23. apr 2009

len si oddýchni, papa 🙂

nelynka
23. apr 2009

veru idem, bo mi roztrhne hlavu...zatim