Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
27. máj 2009

sakra treba mi ísť do obchodu a mne sa taaak nechceeee 😝 a ešte aj prší

nelynka
27. máj 2009

mimi vykasli na to, naco furt do obchodu lietas? co nenakupis zasoby na par dni dopredu..?
5chlebo, 4masla a tak ?? 😀 😀 😀 😀

mimusa4
27. máj 2009

ta keď ja furt požerem a nemám rada 2-3 dňový chlieb a u nás rožky majú také jak z pred týždňa a prihriate, že keď niečo ta čerstvé, neviem čo robia

mimusa4
27. máj 2009

a pohyb mi nezaškodí aspoň nie je horúco

cukrik580
27. máj 2009

AHOJ...neviem kde je zlato...ktovie ako sa ma...

nelynka
27. máj 2009

zlato sa ma dobre...
chodi do inych tem ale sem nejako nezavita 😉

cukrik580
27. máj 2009

dostane po holej 😀 😀 😀

cipsinka
27. máj 2009

cukrik to vazne,ze davidka a matuska maju?? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to je ale nahoda,co???

cukrik580
27. máj 2009

no...a su zlati...davko ma 9 a matusko 6

cipsinka
27. máj 2009

cukrik 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cukrik580
27. máj 2009

baby...jedny baby z inej diskusie ma presvedcili, nech si spravim test...tak som...a nic tam nie je...len aby ste vedeli, ze nic...

cipsi... 😀 😀 😀 😝

cukrik580
27. máj 2009

cipsus dala som foto

cipsinka
27. máj 2009

idem kuk 🙂

cipsinka
27. máj 2009

kraaaasny suuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a neuveri ale ten mladsi sa straaaaaaaaaaaaaaaaaasne podoba na mojho draheho ked mol malinky 😵 😵 😵 😵 😵

cukrik580
27. máj 2009

aj na mojho draheho...sa podoba...ale oni vsetci sa tak cela rodina...a odkial mas draheho?ich mamina je z dubnice...a aj na nu sa dost podobaju...ona je ako majkova sestra...vyzorom...a pritom iba svagrina...

mimusa4
27. máj 2009

no tak a som tuuu, už som upiekla koláčik, mám aj krém hotový, už len nech všetko vychladne a bude sa natierať a dám banán. džem a ešte aj šľahačku naj puknem dočista 🤐 😀

cukrik580
27. máj 2009

naaaaaa čo...ked to stoji za to mim...

mimusa4
27. máj 2009

tak-tak..len krém mám kus redší než som chcela a to ide do neho ešte tuk tak snáď stuhne spolu s tým, čo neviem, neviem 😅 ta ale skúsim..

a ty si už doma nie?

nelynka
27. máj 2009

baby mam otazku, teraz mi pisala kamaratka ze vcera mal byt jej drahy udajne dve hodiny na inventure, lenze ona si tam dneska volala a oni o ziadnej inventure nevedeli v tom obchode..
co ma urobit? ja jej poradit neviem, pac sa do tho nechcem montovat ale zase nejako jej poradit musim, lebo to odomna caka..

cukrik580
27. máj 2009

ja?no...uz dve hodinky...idem piect..papa

nelynka
27. máj 2009

co by ste robili vy?
ja by som sa fera na to opytala a aj keby mi klamal tak by bol zase nejaky cas na muske a pod drobnohladom, lenze jej priatel je taky ze sa za setko nasere ci je to pravda alebo nie a vzdy vyjde njhoria z toho ona..

lenze ona sa boji ze ju necha nakolko koli nemu nabrala pozicky ako blba!

mimusa4
27. máj 2009

nely to mi pripomína dočista moju jednu kamarátku...
poradiť? to ťažko ak bude on nasratý potom, že mu človek povie pravdu, ale ja by som sa ho na to asi opýtala..neviem všetky okolnosti 😒

mimusa4
27. máj 2009

cukrík a čo? 🙂

nelynka
27. máj 2009

mimi to ani ja..
len jej vraj vcera rano povedal ked odchadzal ze ma inventuru dve hodiny po praci a pride neskor domov..
prisiel vraj nieco po polnoci co by sedelo..
a ona vraj volala dneska na centralu a aj priamo do toho obchodu a nikto tam o ziadnej inventure nevie a on jej stale tvrdi ze bola..

lenze ona je taka ze zase vkuse mu vykrikuje ked on niekam ide alebo meska alebo je sam doma a ona v robote ze ju podvadza, ze ma milenku, takze pokial ju naozaj ma moze si za to sama

mimusa4
27. máj 2009

to vravím aj ja tej mojej, lebo je chorobne žiarlivááá, a taký vzťah nem dopadne dobre, to budú sústavné hádky

mimusa4
27. máj 2009

čo ak tá inv. bola len na nejakom úseku

nelynka
27. máj 2009

mimus presne..a vies..poznam oboch..
a ked sa spolu povadia, ja som prva co mi vypisuje SMS, hlavne ona..ale proste ked jej poviem ze by sa mala krotit tak to nie, stale to vytahuje a ja uz proste na to nervy nemam, vkuse dokola to iste..
chce od neho odist, tak som jej napisala nech ide, bude mat klud, pokoj a ja s nou..
a oni sa chcu brat, no hroza des..

mimusa4
27. máj 2009

jedine že jej povieš : vyrieš si to sama, je to tvoj život, ale zváž čo urobíš 😉

mimusa4
27. máj 2009

idem zatiaľ kuknúť a možno už aj natrieť koláčik...a už mám doma aj bambucha

mirip
27. máj 2009

kuku ahojte 😉