Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
1. júl 2009

dacey, aj by bolo, len ešte to neberiem vážne, že to tak aj ostane 😅 mangel by chcel aby bolo po ňom...

tea333
1. júl 2009

Ahoj baby,
mam 20 a pomaly sa stavam snazilkou, o par dni planujeme skusat prvykrat cielene cez ovulaciu..teda ja planujem,priatel neriesi ale bude rad 😀
inak tiez mam skolu, chodim na pravo a uspesne som absolvovala 1.rocnik, a v pripade ze pride babo by som asi rok brala pauzu..je to dobry napad??
teda myslim, co to tu niekto tak urobil..ze si nachvilocku odlozil skolu a potom pokracoval..

cipsinka
2. júl 2009

ahojte zenicky,

ako sa mi mate??Dnes v noci tu bola pekelna burka som sa bala 😅 😅 😅 😅 a teraz je tu pod mrakom a poprcha a nic sa mi z toho pocasia nechce 🙄 🙄 🙄

mimusa4
2. júl 2009

ahoj cipsi..nechceš mi poslať pár kvapiek? ja by som brala hneď, lebo všade prší len v KE nie 😠

cipsinka
2. júl 2009

mimus s radostou ako ten dazd mi nejako nevadi lebo ani tu neprsieva ale ta nocna burka to bol des 😲 😲 😲 😲 😲 prvykrat som pocula hromy a videla blesky tu v IRL tu nikdy nehrmi a ani sa neblizka 🤐 🤐 🤐 🤐

mimusa4
2. júl 2009

xi..všetko je poprvé, a nečuduj sa, že vraj všaaade je straaaašne teplo 🙄

cipsinka
2. júl 2009

ano je tu teplo aj som sa cudovala,ze toto sa mi na IRL nepodoba 😕 😕 😕 😕 ale je fajne tu je trosku iny vzduch kedze je to ostrov cize da sa tu dychat a teraz ma prsat az do soboty nech len pekne prsi len nech nehrmiiiiiiiiiiiii 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

mimusa4
2. júl 2009

neboj cipsi tebe sa blesk vyhne a blesky sú asi aj ďaleko od teba, hrmenie počujeme jasne 🙂

mimusa4
2. júl 2009

teraz som dojedla a ešte mi treba vysávať a neviem či sa i chce ak je tak ceplo 😝 🙄

krasulka
2. júl 2009

Caute koculdy co je nove? ako zijete? 😵

cipsinka
2. júl 2009

cau krasul 😉 😉 vsetko vybavene?? 😉 😉

krasulka
2. júl 2009

http://www.cas.sk/clanok/122331/aj-so-zubnou-pa...

zasmejte sa baby ja spom sa celkom pobavila 😀 😀

cipsi jasnee pohoda jahoda, vsetko je ok 15 sa bliiiiiiiziiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a ty ako? tam v kraji
dalekom? 😀

cipsinka
2. júl 2009

krasulka super,mame sa fajn a uz sa potajnasa tesime na dovcu do Egypta 😎 😎 😎 😎 😎 uz dni odratavame 😅 😅 😅 😅

cipsinka
2. júl 2009

a uz mam pracicku tak zivot zit 😵 😵 😵 😵 a este nam dnes prisli namontovat nove dvere na domcek a babca hovorila,ze su prekrasne tak sa vytesujem 😵 😵 😵 😵

cipsinka
2. júl 2009

dufam,ze aj vy sa mate rovnako super ako my a,ze ste zdravucki 😵

krasulka
2. júl 2009

tak to je parada a kedy to letite? akde robis? to je super!!!!!!!!!!!!!! 😵 🙂

cipsinka
2. júl 2009

letime 27.augusta 😅 😅 😅 viem,ze este daleko ale to rychlo ubehne 😉 😉 😉 😉 a pracujem tam kde som pracovala v tej PC firme 😵 😵 😵 😵 😵 a dnes som si dorezala prstek na konzerve 😖 😖 😖 😖 musim sa aj postazovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
2. júl 2009

Mato pocuval radio v praci a vraveli,ze Irsko najviac z tychto rozvynutych krajin postihla hospodarska kriza,ze je tu riadna bieda o robotu a na tom ozaj bude fest pravdy,lebo ked idem do roboty alebo z roboty autobusy prazdne co sa predtym v zivote nestalo 😲 😲 😲 😲 😲 😲 Je to tu bieda tak som rada,ze sa na mna stastie usmialo aj ked som tento tyzden doma lebo mame inventuru ale nestazujem sa dnes mam prvu vyplatu po dlhej dobe 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
2. júl 2009

a chcela som si ist zajtra kupit moje vytuzene kozene slapky a drahy ide na nadcas tak som nestastna,ze nebudeme mat spolu volno potom ja idem do prace a to zas on bude mat pocas tyzdna volno tak ani nemam ist kedy kupit 🙄 🙄 😅 😅 😅

cipsinka
2. júl 2009

Tak budete za par dni zase vsetci spolu ako rodinka 😵 😵 😵 😵 😵 a kedy to idete natrvalo do IRska aj s Michalom,potom budes letiet sama alebo pride pre vas Michal?? 😕 😕

cipsinka
2. júl 2009

No,uz tu asi nie si tak si tu nebudem sama tapetovat 😅 😅 😅 Ty vzdy prides a potom sa natajnasa vytratis 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅

krasulka
2. júl 2009

cipsi IP 😉

cukrik580
3. júl 2009

ajojte...

mimusa4
3. júl 2009

čafte..
cukrík teba som už dlho nevidela...ako sa máš?

mne sa ešte uvaria zemiačky a budem mať papu..a urobila som si zase piškotky s kyslou smotanou aj s ovocíčkom, ale teraz viac aby mal aj mm..konečne príde domov..a nášmu pinďúrikovi to mooooc chutí, teda dúfam 😅 , lebo mne veeeľmi 😀

cipsinka
3. júl 2009

ahojte,

mimus aka zlata,ze nasmu pindurovi 😵 😵 😵 😵 😵 teraz je aspon dovod sa na niekoho vyhovorit no nie?? 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
3. júl 2009

cipsi, jj, ale nemusím zase tlačiť za dvoch...žeby to potom šlo aj ľahko dole..
a u nás konečne prší, ty kokso to je tak fajne cítiť ten dážď, až sa človek hneď lepšie cíti 😵 😀
a ty tam robíš nejako na zmeny, alebo ako?

cipsinka
3. júl 2009

mimus nie tento tyzen mame inventuru tak nerobime 😉 😉 😉

cipsinka
3. júl 2009

a robim od pol osmej do stvrtej 😉 😉 😉 😉 😉

mimusa4
3. júl 2009

ahaaaa..to len tak ma teraz napadlo..

cipsinka
3. júl 2009

v pohodicke 😉 😉 😉 Ja som prestastna,ze nerobime na smeny by ma porazilo uz som tak robila v obchode a neznasala som poobedne takto mi to uuuuplne vyhovuje mam este potom plno casu na plno inych porobotnych aktivit 😉 😉 😉 😵 😵 😵