Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

smudlinka2019
30. jún 2010

@riana12 zkoušela jsem ho v pondělí,tak mohlo bejt ještě brzo.Ale už předtím jsem měla problémy,které těhu připomínali,tak jsem to zkusila

riana12
30. jún 2010

@smudlinka2019 tak uz trpezlivo vyckat, co sa bude dalej diat 🙂

smudlinka2019
30. jún 2010

@riana12 čekám,čekám,ale je to hrozně těžké 🙂 kdyby už byl aspoň tejden zpoždění 🙂

janka_a
30. jún 2010

riana ja len ci je to v poriadku lebo akosi z toho vsetkeho nemam dobry pocit..

nelynka
30. jún 2010

@janka_a a preco by to nemalo byt vporiadku? jedine ze by si chytila kvainky, ale pokial bries atb tak vytok je normalny..

@smudlinka2019 vitaj medzi nami...

janka_a
30. jún 2010

nelynka ja som sa prave toho vytoku zlakla..ani neviem preco..ale ked to je normalne tak som kludna🙂

nelynka
30. jún 2010

@janka_a a ked si si nie ista, tak zdvihni zajtra telefon a zavolaj si gyndosvoi a opytaj sa

janka_a
30. jún 2010

@nelynka tiez dobry napad🙂 vyskusam..a zavolam tam zajtra🙂 dakujem

nelynka
30. jún 2010

@janka_a nz 😀

pendolino
30. jún 2010

Ahoj @smudlinka2019,skús testnúť v piatok,to by už malo vyjsť.

janka_a
30. jún 2010

@smudlinka2019 skusis testik a budes mudrejsia🙂 drzim palceky 😵

riana12
1. júl 2010

ahojte 🙂 tak ja v praci, ale radsej by som doma este spala... zase ma vsetko boli, divny pocit od zaludka... asi letna chripka 🙄 to je z tych super rychlych zmien pocasia... nieco podobne som mala aj v utorok 🙄

dneska, dufam, si idem po novy adapter k notebooku, uz len cakam, kedy mi poslu sms, ze ho maju na sklade a mozem si pon ist...

janka_a
1. júl 2010

ahojte.. ja som dnes volala svojmu gyn. a podla neho by som z tych liekov vytok mat nemala 😒 v utorok mam ist na kontrolu tak uvidim 😔..

@riana12 nejako ten den v praci vydrzis🙂 kked mozem otazocku kde pracujes?🙂

riana12
1. júl 2010

@janka_a no ide mi to tu v robote strasne pomaly 😔 a poobede budem mozno musiet este do obchodu po ten adapter...

janka_a
1. júl 2010

ja som konecne navarila a mam oddych..ach keby tak chcelo sprchnut..

@riana12 uz su skoro 2hodiny pomalicky ale isto ti ten den v praci ubieha🙂bola si po adapter?

riana12
1. júl 2010

@janka_a len nech neprsi, staci, keby sa na takych 25°C ochladilo... po adapter idem az po praci, v robotke som tak do 16:15... domov pridem kvoli tomu pred siedmou, snad prezijem 😅
zavidim, ze uz mas oddych... 😅

janka_a
1. júl 2010

@riana12 ja oddych mam ale keby mne sa chcelo oddychvoat stale musim do niecoho rypat 😠 a prezijes🙂 vecer bude chladnejsie tak sa mas aspon naco tesit domov🙂

riana12
1. júl 2010

@janka_a no tak ak rypes, aspon sa nenudis 😉 no ja mam taky divny pocit... vsetky kosti ma bolia... idem sa premoct, potrebujem dat prat par veci... a potom supnem asi tabletku a skusit si pospat...

zuzu4444
1. júl 2010

bab 🙂 ule ahojte

nelynka
1. júl 2010

@zuzu4444 ahoj 🙂

zuzu4444
1. júl 2010

ako?

nelynka
1. júl 2010

nuda jak v rusku na pive.. idem spat bo zase cely vikend pracovny joj..fuj

riana12
1. júl 2010

ahojte a hned aj dobru 😀 😉

nelynka
1. júl 2010

@riana12 uz mas kablika? to je super 😀 😀
a uz hajam.. 😀

riana12
1. júl 2010

@nelynka no uz ho mam, dneksa som si ho bola v obchode zobrat (kupit) 😀 😵
zoberiem si NB na 5 minut k sebe a uz je mlady nervozny, ze co tu tolko musim vypisovat... 😅 hlavne, ze on sa tu od PC nevie odtrhnut 2 hodky 🙄

janka_a
2. júl 2010

ahojte.. fuj konecne doma.. nabuduci tyzden mam dovolenku sa tesim🙂 ale vonku je otrasne.. nohy opuchnute unavena mozem zalahnut spat 😒

riana12
2. júl 2010

@janka_a ahoj 🙂 no to mas super, riadne si oddychni 😉 a budes len doma dovolenkovat?
aj ja som ako mechom prastena, opat ma cele telo boli... ale je take divne pocasie... akoby zatiahnute... asi sa zmenil tlak, ze mi je nanic... ale uz sa balim, idem domov z prace...

janka_a
2. júl 2010

@riana12 moji rodicia kupili dom taky postarsi ale chceme tam s nimi aj s priatelom byvat cize stravim tyzden pri prerabkach domu 😖 aj tebe rychlo zbehol den🙂 dojdes domov a mozes vegetit🙂

riana12
2. júl 2010

@janka_a ale tak aspon robite nieco pre seba a pre buducnost 🙂 no zbehlo mi to rychlo, ale idem sa este domov narychlo zbalit a na vikend ideme priatelovi domov 🙂

tak ja uz ficim, ahoj a maj sa zatial pekne 😉

zuzu4444
2. júl 2010

je tu niekto?