Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

skriatek
21. okt 2010

@solinkarka dufam, ze ti to vyjde a dufam, ze mne sa to podari tiez aspon do konca tohto roka... ako dlho sa uz snazite? aj si nejake lieky uzivala?

solinkarka
21. okt 2010

@skriatek ahoj.tak neviem.dnes rano som mala cervene spinenie na intimke tak som zvedava ako dlho bude trvat bo som pocula ze niektore mali ms aj pocas teho ale slabsie a kratsie. zatial ma ani brusko neboli...my sa snazime 4 mesiac a uzivam kys.listovu, zelezo a vitamin B12.

snehovavlocka
21. okt 2010

@dadqa86 si zmenila fotku????ja ze kto ma taky nick ako ty 😀

dadqa86
21. okt 2010

@snehovavlocka Ano zmenila lebo ta sa mi uz nepacila 😀 😀 😀 😀

snehovavlocka
21. okt 2010

by som ta nespoznala....mozno ta nabuduce stretnem v meste😀

skriatek
21. okt 2010

@solinkarka ved uvidis, ak by ti menstruacia neprisla tyzden, tak tehotensky test by mal uz naisto ukazat, ako na tom si... my sa snazime uz skoro desat mesiacov a skoro cely cas beriem tabletky na podporu ovulacie, muz bol uz aj na spermiograme a dopadol mu dobre, uz som zacala jest aj vitaminy pre snazilky, pit caj na podporu otehotnenia, aj cviky pre podporu otehotnenia cvicit, po kazdom milovani sa aspon hodinu nehybem a dohodla som sa sama so sebou, ze sa mi to do konca roka naisto podari :D

ituka37
21. okt 2010

Ahojte, som tu opať po nejakom čase no 25.10. čiže v pondelok by mi mala príst MS, prsia ma stále nebolia akurát podbruško sem tam ako by už mali prísť tak uvidím. Ako som už písala tak prsia ma bolia vždy 2 týždne pred MS, tento mesiac ma boleli len jeden den , cca 2 tyždne dozadu. Bojím sa však, že zase budem mať cystu a preto mi budú meškať, konečne sa mi od júla upravil cyklus na 34 dňoví , takže pravidelný. Už som sa tešila , že konečne. Od tohoto cyklu mam začať brať clostil 2x1 tbl, samozrejme sme sa snažili aj tento mesiac bez clostilu, ale neviem či bola ovulka. Baby držte mi palce, nech mi nemeškajú koly cyste. Radšej ako by mala byť zase cysta nech sa dostaví MS nech možem v klude začať s clostilom

ituka37
21. okt 2010

@skriatek 😀 máme rovnaké predsavzatie, aj ja som sa sama so sebou dohodla, že do konca roka to príde 😀 snáď nebudeme porušovat vlastné dohody 😉

ituka37
21. okt 2010

@solinkarka držím palce, snáď sa okrem špinenia Ms nedostaví 😀 a nech víde test ... želám // 😉

solinkarka
21. okt 2010

@ituka37 uz sa dostvila mrcha jedna :/ ale nevadi skusame dalej..vy ako dlho snazilkujete?

ituka37
21. okt 2010

@solinkarka my už 13 mesiacov.. teraz by som mala začať užívať tabletky na dozrievanie vajíčok, pri najbližšom cykle, clostilbegyt od 5 do 10 dňa cyklu 2x1 tbl. Tak uvidíme, ako som písala v pondelok by sa mala dostaviť mrchu. Len sa bojím, že mám cystu a ona sa nedostaví, alebo sa možno zadarilo aj ked bez tabletiek, uvidime 😀

solinkarka
21. okt 2010

@ituka37 no u mna to bolo este do dnes nadejne bo mi meskali 4 dni co u mna neni zyvkom.ale nakoniec dosla. vidim ze sme rovnaky rocnik 🙂

ituka37
21. okt 2010

@solinkarka hej? musim si ťa pozrieť 😉 pre mňa boli nahoršie chvíle od začiatku tohto roku, cca od marca, všetci okolo mna otehotneli, sestra, manželova teta, švagriná a ešte aj jedna z najlepších kamarátiek. Tá si povedala,že to začnú skúšať ak by sa im tiež tak dlho nedarilo ako nám, a šup ho tam, hned to bolo už viac nedostala mrchu 😨 aj som sa tešila ale mi to bolo aj luto trošku 😒 no tak dúfam, že ju aspoň trochu dobehnem 😀 nech sme aspon chvilu spolu tehulky 😀 a odkial si?

solinkarka
21. okt 2010

@ituka37 joj ja som az zo Ziliny :D tiez mi neni vsetko jedno ked chodim po meste a vidim tie bruska. co tak ze uz babo hm?

ituka37
21. okt 2010

@solinkarka no ja keby som mohla už mam aj dve, len som chodila do školy, Ja som takž mamičkovský typ, milujem deti a ja chcem babo už od 18, ale ako hovorím, chodila som do školy tak sme si povedali, že si ho urobíme až potom, no a hneď ako sme spolu začali bývat a v septembri minuly rok sme sa zobrali tak sme začali snažilkovať, a prvé mesiace boli tieež tažké, ale teraz som už taká vyrovnaná, tak snáď to pomože. Mala som ešte kopec problémov okolo toho, a ty prečo teda už chceš bábo? máš aj nejaké problémy s MS alebo tak čo by mohlo brániť mrchu alebo otehotneniu?

solinkarka
21. okt 2010

@ituka37 no myslim ze s,e rovnaky typ preto skoro to babo aj u nas 🙂 praweze neviem o ziadnych problemoch snad len to ze mam asi 2 cysty :(

ituka37
21. okt 2010

@solinkarka no ako sme sa my začali snažiť tak mi začala meškávať mrchu, najprv týždeň potom dva a potom som mala MS každý druhý mesiac, január, marec, máj, lúl a potom sa mi to upravilo na 34 dnový cyklus august, september a teraz by som mala mat teda tiez. len neviem, či to bolo koly cyste to meškanie resp. vynechavanie alebo koly čomu, tu mi našli v júly potom som dostala a potom tam už nebola. tak neviem, no dúfam, že teraz to nebude zase cysta. A čo ti povedal doktor?

solinkarka
21. okt 2010

@ituka37 ani neviem ci sa vobec k tomu vyjadroval..bola som na sone a povedal ze vsetko je v norme tak neviem..tiez by som chcel aby sa nam to do konca roka podarilo cize este mam na to dva mesiace 🙂 inak ja som Lucka, tesi ma 😉

ituka37
21. okt 2010

@solinkarka 😀 ja som Ivetka , aj mňa teší 😀 tak potom fajn, veď ked su to ešte len 4 mesiace tak je to ok, my už máme za sebou, folikulometrie, výtery a aj spermogram 😀 no ja dúfam, že sa nám to obidvom podarí a potom si dáme ako snažilky stretko s bruškami a potom s detičkami 😉

solinkarka
21. okt 2010

@ituka37 no to by sme sa museli kde stretnut ked ty si z BA a ja zo ZA 😀

zuzu4444
21. okt 2010

@solinkarka teda ta hnusna mrchana prisla nakoniec?

skriatek
21. okt 2010

@ituka37 no ved jasne 🙂... ja som si citala, ze autosugescia dost pomoze... ale niekedy je to tazke, ked sa dlho nedari, zena zacne mat pocit, ze nieco nefunguje dobre a ze za to moze ona, ale to nie je pravda... kazdy mesiac je len 20 percentna sanca na otehotnenie

solinkarka
21. okt 2010

@zuzu4444 no nakoniec ano a tak ma brusko boli 😢

ituka37
21. okt 2010

@solinkarka niekde na polceste a obidve si urobíme výlet 😀 alebo raz v Ba a raz v Za 😀

zuzu4444
21. okt 2010

@solinkarka a tak som ti drzala palce 🙂

solinkarka
21. okt 2010

@ituka37 ok plati len neviem ci by ma moj muzik pustil samu 😀

solinkarka
21. okt 2010

@zuzu4444 hmm dakujem ale co narobime...joj nejak mi je zle od zaludka fuj ☹

ituka37
21. okt 2010

@skriatek no hlavne na začiatku a keď všetci o kolo teba otehotnejú len ty nie tak vtedy ani nehovorím, ale už som vyrovnaná a som si hlavne istá , že do decembra je to tu 😀 ešte aj u doktora som to hovorila 😀 sa len zasmial, že to je dobre, že som si taka istá 😀

ituka37
21. okt 2010

@solinkarka tak zobereš aj mužíka 😀 zoberiem ho aj ja a urobíme si výlet 😀

solinkarka
21. okt 2010

@ituka37 ozaj si aj na facebooku? tam by nam to islo rychlajesie 🙂