Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

martinka285
22. okt 2010

vsetkym prajem krasny vikend 🙂

snehovavlocka
22. okt 2010

ahojte 🙂 je tu este niekto? 😎

dadqa86
22. okt 2010

@snehovavlocka Ahoj ja som tu 😀

snehovavlocka
22. okt 2010

@dadqa86 no....to sme sa tu uz dlho nestretli 😀 prave si skusam testy do autoskoly 😖

dadqa86
22. okt 2010

@snehovavlocka Nooo uz dlho sme sa nestretli 😀 😀 😀 ides robit vodicak?

snehovavlocka
22. okt 2010

@dadqa86 dlho si nebola v sukromnej 🙂 tam som sa chvalila

dadqa86
22. okt 2010

@snehovavlocka v ktorej sukromnej myslis? 😕 😅

ituka37
22. okt 2010

@skriatek no ja mam dostať v pondelok, tak sme v napätí spolu 🙂 držím prsty aj na rukách aj na nohách 😀

ituka37
22. okt 2010

@zuzu4444 no to dúfam, že sa nám to čoskoro podarí 😀

ituka37
22. okt 2010

@gerdanova ďakujem za upozornenie, a kde sa mam potom na neho obratit? ako ?

gerdanova
22. okt 2010

@ituka37
jeho oficialna stranka je www.centrumjonas.com
aj tu na MK je cela tema..sa tam pripadne mrkni, je to celkom pozitivne, ako tam baby pisu, ze to vyslo... 😉

ituka37
22. okt 2010

@gerdanova som ti teda fakt vďačná, už som si to našla cez google 😀 napísala som mu mail..nenašla som tam žiadny dotazník ako požiadať o ten výpočet... nevieš?

gerdanova
22. okt 2010

@ituka37
poślú ti prihlášku.vyplnenú pošleš spať a behom niekoľkých dní máš doma výpočet na jeden rok dopredu.
ak to chceš mať čo najrýchlejšie, pošlú ti ho aj mailom. 😎
https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/mudr-jonas-skusili-ste-jeho-metody/

ituka37
22. okt 2010

@gerdanova jeeej, ďakujem, poslala som mu teda mail tak dúfam, že mi čo najskôr odpíšu :D dokonca som mu tam pre istotu napísala už aj dátum, čas a miesto narodenia 😀

snehovavlocka
23. okt 2010

@dadqa86 stretla som sa s tebou len v jednej.... 😀 no,ale ved uz aj tak o tej Askole vies🙂 prisla som na to,ze ma soferovanie asi bavi😀😀😀

martinka285
23. okt 2010

dobre ranko 🙂

snehovavlocka
23. okt 2010

@martinka285 uz hadam aj obed 😉

martinka285
23. okt 2010

No ale este nemam navarene, dnes som si trosku dlhsie pospala 🙂

dadqa86
23. okt 2010

@snehovavlocka No ja by som si vodicsky nespravyla nejak ma to nepritahuje 😀 A inak dobri den sa praje 🙂

snehovavlocka
23. okt 2010

@dadqa86 tak ty si v meste,ale keby si mala s deckami behat busom k lekarke.....tak by si si rozmyslela😀 ja som sa branila 5 rokov a teraz sa mi to celkom pozdava

snehovavlocka
23. okt 2010

@martinka285 my uz mame aj zjedene(dokonca dvakrat)😀

dadqa86
23. okt 2010

@snehovavlocka ja nebyvam v meste moja ja tiez musim ist elektrickou do mesta 🙂

snehovavlocka
23. okt 2010

@dadqa86 ak myslis trolejbus(v PO som elektricku este nevidela),tak ho nemozes porovnavat s dedinskymi autobusmi,ktore idu 15-45min, aj to len 2-3 krat do dna do mesta a z mesta na dedinu ledva dvakrat 😖 ale s kocikom to nie je vyhra ani v trolejbuse,to je fakt....

dadqa86
23. okt 2010

@snehovavlocka som sa pomylila trolejbus 😀 😀 😀 😀 😀 sak hej,ale tu chodia kazdu pol-hodinu trolejbusi...

snehovavlocka
23. okt 2010

viem😉

dadqa86
23. okt 2010

🙂 😉

snehovavlocka
24. okt 2010

@dadqa86 ale na tejto fotke vyzeras taka smutna.....a este je aj ciernobiela 😅 😀😀

micha.bello
24. okt 2010

Ahojte holky,

už jsem tohle psala na druhé diskuzi ale nevíte, co by mohlo být příčinou slabého krátkého krvácení po styku? Včera jsme se s přítelem milovali (18DC) a já bezprostředně po něm trochu krvácela, tak 2 minutky a konec, přítele tohle hodně vyděsilo. Byl to takový červeně zabarvený hlen, ne přímo krev jako při MS. Na gyndu se dostanu nejdříve ve středu, ráda bych věděla čím by to mohlo být a jestli někdo z vás neměl to samé? 😢

skriatek
24. okt 2010

@ituka37 diky moc, napodobne 🙂 ... ale asi to nevyslo ani teraz... uz som to nevydrzala a vcera rano som si spravila test, ze sak ak som tehotna, tak by to uz hadam ukazalo, ale bola iba jedna ciarka ☹ , ale este som nedostala, tak uvidim... a tvoj doktor ti sleduje ovulaciu? nemala by si ist kazdu chvilu aj na vysetrenie priechodnosti vajickovodov?

ituka37
24. okt 2010

@skriatek ahoj, no to že si si urobila test a bola jedna čiarka ešte nemusí nič znamenať, kamaratke neuukázal prvý ani po týždni meškania, až na nejaký 10 deň meškania takže netreba vešať hlavu. Ja mám dostať zajtra tak uvidím, no testu sa bojím, lebo už ich mám tolko za sebou, a vždy negat. takže neviem kedy sa odhodlám si ho urobiť. Áno sleduje, tento mesiac však nie povedal, že keď začnem brať clostil tak potom. No a mala by som ho začať brať v piatok, ale to len v prípade, že dostanem zajtra MS. Proste ho mám začať brať v 5 DC do 10 DC 2x1 tbl. uvidím...A kedy si mala dostať? mávaš pred mrchu nejaké príznaky, že mrchu príde? kríže, prsia... či príde len tak, že ani nevieš...? neviem s tými vaječníkmi, zatial mi to nenavrhol, uvidím čo mi povie....