Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

snehovavlocka
25. okt 2010

@ituka37 to fakt😀 ale tak to ma byt :-P

misss
25. okt 2010

@snehovavlocka 😉 ale nezavidim..2 male deturata a snazite sa??ako to vsetko zvladas??obdivujem... 😀

micha.bello
25. okt 2010

@misss : Vy se také snažíte o miminko docela brzy po prvním, jak dlouho se snažíte? 🙂 Naší Klárce budou v lednu 2 roky. Taky je mi 22 let. 😉

misss
25. okt 2010

@micha.bello ale my sa este nesnazime..ja by som chcela druhe babo najskor, ked bude mat maly tak 3 roky... 🙂

dadqa86
25. okt 2010

Dobry vecer sa praje ako sa mame? 😝

micha.bello
25. okt 2010

@misss : Aha, tak asi jsem to špatně pochopila. My jsme se začali snažit před necelým měsícem. No a mám takové tušení, že to vyšlo hned napoprvé. 😉

snehovavlocka
26. okt 2010

@misss podla toho,co si predstavujes pod pojmom snazit sa😉😀 tuzime po dalsom babatku a nevadi,ked bude aj teraz (s detmi to nie je lahke,ale az taky rozdiel medzi jednym dietatom a dvoma detmi zas nie je😀 -niekedy ich tazko ustrazit😅)

skriatek
26. okt 2010

@ituka37 no mna zacali minuly tyzden v pondelok boliet a od vcera ma uz brucho nebolelo a este stale nic, ja by som sa asi zblaznila od stastia, keby to konecne vyslo 😀

zuzu4444
26. okt 2010

@micha.bello fiiiha, tak to mas stastie, ze napoprve vam vyslo

micha.bello
26. okt 2010

@zuzu4444 : No já se raději ještě neraduju, testovat se budu až v neděli ale mám příznaky které jsem měla i u své první holčičky tak snad se můj instinkt nemýlí, pokud ano, tak mám pozdě ovulaci. 😨

zuzu4444
26. okt 2010

@micha.bello drzim palce a daj nam vediet, kolko ti meska? a ake mas priznaky?

micha.bello
26. okt 2010

@zuzu4444 : Právě že nemešká, dostat to mám sice až v neděli ale jak píšu, přesně tenhle pocit a příznaky jsem měla týden před očekávanou MS a také jsem byla těhotná. :o)

zuzu4444
26. okt 2010

@micha.bello noo ake su to tie priznaky?

micha.bello
26. okt 2010

@zuzu4444 : Přes den mi bývá lehce nevolno, včera i teď ráno mi tak bylo, pak se to trochu uvolnilo a teď co jsem vypila kakao mi taky není nejlépe, jinak se mi viditelně zvětšily prsa (po kojení jsem je měla hrozné, proto poznám sebemenší napnutí), při pohmatu mě pobolívají - především jejich vnější strany v oblasti kolem podpaží.

zuzu4444
26. okt 2010

@micha.bello ja mavam taketo priznaky pred MS, aj teraz mi uz zacinaju ale ved kazda zena to mame inak, kazde sme ine a inak sa nam to prejavuje, drzim ti palce aby to bolo u teba tehu 🙂

micha.bello
26. okt 2010

@zuzu4444 : A kdy máš dostat MS? Já takovéhle příznaky jak říkám nemívám před MS tak proto mi příjdou zvláštní. A hlavně dávám na svůj instinkt v tomhle, tehdy jsem měla také tušení že to vyšlo a nechtěla jsem tomu uvěřit ani při // na testu. 😀 Hrozně se mi klepaly ruce když jsem ten pozitivní test držela. Dneska jedu do města si koupit alespoň 3 těhu testy, pokud je nepoužiju teď v neděli, tak za pár týdnů (měsíců určitě). 😉

zuzu4444
26. okt 2010

@micha.bello ja 4.11. a ja praveze mavam taketo priznaky takze u mna to zasa nevyslo, a neskusis aj dnes test? ak si ale 10 DPO uz by ti test ukazal (mamatest, rapiclear)

micha.bello
26. okt 2010

@zuzu4444 : Já si opravdu počkám minimálně do soboty. Minule jsem měla pozitivní test 13DPO a tentokrát bych měla být teoreticky pouze 8DPO. Řekla bych, že to test ukáže nejdříve 11DPO, spíš 12DPO aby se ukázal alespoň lehký náznak druhé /.

zuzu4444
26. okt 2010

@micha.bello drzim palce, daj vedet 🙂

micha.bello
26. okt 2010

@zuzu4444 : Děkuji, i já tobě držím palce aby příznaky byly z těhotenství a ne z příznaků MS. 🙂 Jen ať je nás, těhulek, začátkem listopadu, co nejvíce. 😉 😉 😉

zuzu4444
26. okt 2010

@micha.bello jeeej ked by to tak bolo, co u mna tazko, viem ake mavam prizany MS

micha.bello
26. okt 2010

Tak, testy koupeny. 😉 Teď jen vydržet aspoň do soboty. :o)

ituka37
27. okt 2010

@skriatek jeeeeej, to sa ani ja neviem už dočkať čo ti to ukáže... Mne stále ešte neprišli tak som v rovnakom napätí 😕

snehovavlocka
27. okt 2010

ahojte....ziadna nova tehula?😀

skriatek
27. okt 2010

@ituka37 to by bola sranda, keby ze sme obe tehotne 😀... mne este neprisla, kazdy den odratavam, kolko uz meska, brucho ma neboli, prsia ano a najradsej by som cely den nevyliezla z mojej teplej postielky 😀

kubinca
27. okt 2010

Ahojte 🙂 mozem sa pridat, zatial som cakatelka... 😉

micha.bello
27. okt 2010

@kubinca : ahojky, klidně se přidej mezi nás. 😉

snehovavlocka
27. okt 2010

@kubinca ahoj😀 gratulujeme k miminku😉

snehovavlocka
27. okt 2010

@dadqa86 kam si sa zas schovala???😀😀

dadqa86
27. okt 2010

@snehovavlocka Ja som tu len teba nejak nevidno 😀 nejak na mna kazdy zabuda sem chodim pozerat kazdy den a nikto nic 😕