Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

snehovavlocka
29. okt 2010

@kubinca neboj sa,ku koncu tehu budes mat pocit,ze si tam stale B-/

ituka37
29. okt 2010

@skriatek no teda, tak to je škoda, no ja stále čakám, ako som písala, budem si robi´t test až koncom buduceho tyždna takže ešte musim vydržať, 😀 12.11 som objednaná ku doktorovi na výtery, no ale ak by som dovtedy dostala tak samozrejme až potom no uvidim, veď to je ešte daleko 🙂 no jednoznačne, že ti za to žiadna práca nestojí, veď tých pár krát čo pojdeš ku doktorovi snáď tvoj zamestnávatel pochopí...veď mu povieš, že máš zdravotné problémy a že chodíš na vyšetrenia...nemusí ani len tušiť, že chceš otehotnieť ... aj keď papier je od gynča, proste zdravotné problémy su zdravotné problémy, to že s intímnejšie nič neznamená 😉 no som zvedavá ako dopadnem ja 🙂 ale neteším sa ešte 😉 až keď budú // 😎

dadqa86
29. okt 2010

@snehovavlocka No asi tak 😀 co porabas?

skriatek
29. okt 2010

@ituka37 no drzim ti vsetky palce... a moj zamestnavatel ani nebude vediet, od akeho doktora je papier, kedze po slovensky nevie a uz od zaciatku tuto pracu beriem skor ako nejaky bonus a nic vazne... ale som sa rozhodla, ze ak by mi nahodou este meskala, tak by som tiez dva tyzdne pockala, aby som nevyhadzovala peniaze zbytocne za testy

ituka37
29. okt 2010

@skriatek to som sa aj ja naposledy tak rozhodla a teraz to plním, budem čakať tiež 2 týždne 😀

snehovavlocka
29. okt 2010

@dadqa86 snivam.....🙂a popri tom zijem realitu😀 hram sa s detmi,ale premyslam,ako a kedy sa dostat k sitiu... 😉

micha.bello
29. okt 2010

@kamillka100 : Já si u malé také měřila BT a měla jsem ji vysokou i den před tím než jsem to měla dostat a další den hned ráno jsem dostala MS. Takže moc BT nevěřím.

micha.bello
29. okt 2010

Jinak mě dneska opět pobolívalo břicho jako před MS 😖 ach jo... pomalu to vážně už vzdávám.

skriatek
29. okt 2010

@ituka37 tak som zvedava, ako ti to dopadne 🙂

ituka37
29. okt 2010

@skriatek aj ja veru 🙂

dadqa86
29. okt 2010

@snehovavlocka No mna by sit teraz nebavilo 😀 😀 😀

snehovavlocka
29. okt 2010

@dadqa86 preco?pre mna je to relax-sice to poriadne este neviem,ale z kazdej usitej (alebo inak mnou urobenej) veci mam taku radost....a aspon je to zmena cinnosti😀 ja uz pre seba vela casu nemam😉 😀

dadqa86
30. okt 2010

@snehovavlocka Neviem,ale nebavilo by ma to strikovat ma kedysi bavilo,ale teraz som nejak leniva na take veci 😀 😀 ja si radsej posurfujem po modrom konikovi a tak... 😉

snehovavlocka
30. okt 2010

@dadqa86 ked mna uz ten net akosi nebavi.... ☹ i ked to tak niekedy nevyzera😅

dadqa86
30. okt 2010

@snehovavlocka No ja mam tiez taku chvilku ked ma prestane bavit internet ked ma prestane bavit tak mam bud vypnuti pocitac alebo som na skype alebo hram nejaku hru...

snehovavlocka
30. okt 2010

@dadqa86 hravas hry?mas nejaku dobru?😀 skus odporucit😉

dadqa86
30. okt 2010

@snehovavlocka No ja hravam simsov 2-jku 😀 😀 😀

snehovavlocka
30. okt 2010

@dadqa86 😀 parada...

dadqa86
30. okt 2010

@snehovavlocka Ale to je dobra hra ahah pri tom ti tak cas ujde 😀 😀 😀

snehovavlocka
30. okt 2010

@dadqa86 to ti verim😉

snehovavlocka
30. okt 2010

@dadqa86 uz hras?😀

dadqa86
30. okt 2010

@snehovavlocka Nie nie nehram nechce sa mi teraz...nejako

snehovavlocka
30. okt 2010

@dadqa86 😀 no ked si neodpisala...😉 ja uz som taka unavena😅 ale mala konecne zaspala,tak budem mat chvilu pokojnejsie😉

dadqa86
30. okt 2010

@snehovavlocka Tak si oddychni ked ti akurat aj mala zabuvala 😉

snehovavlocka
30. okt 2010

@dadqa86 uz strikujem😉 a syn sa hra s legom....esteze ho tak bavi😀

dadqa86
30. okt 2010

@snehovavlocka No tak aspom strikujes ja kukam na DOME rozvedeny zo zaveskami to je sranda tam 😀 😀 😀 😀

snehovavlocka
30. okt 2010

@dadqa86 ☹ uz je hore,...... Zoberiem ich von,lebo mi o chvilu rozbiju byt☹ tak prijemnu zabavu😅😀

dadqa86
30. okt 2010

@snehovavlocka No dakujem ja idem kukat a papat tak sa zatial maj krasne ahoj... 😉

micha.bello
30. okt 2010

Holky, vám jsem se ještě nesvěřila, dneska jsem si dělala Mamatest 10, ten s nízkou citlivostí od 10 jednotek, a je tam lehounký náznak druhé /, chci se zeptat jestli s tím některá nemáte zkušenosti, většinou prý ukazuje falešně pozitivní výsledky, dneska jsem 25DC (12DPO), jeho fotku mám ve fotoalbu. 😕

misss
30. okt 2010

@micha.bello podla mna je to pekna druha /..ja som si robila mamatest, ked mi meskali 5 den a ciarka bola dobre viditelna, ale nie uplne silna.. 😀 ..a bolo to ok..drzim palce, nech sa potvrdi.. 😀 😀