Mobil a notifikačná dióda

henka80
6. jún 2023

Ahojte.
Je tu niekto, kto si sam musel instalovat cez apku notifikacnu diodu na zmeskane hovory, SMS...?
Vzdy som to mala automaticky v mobile (xiaomi), ale vraj to uz do novych nedavaju. A treba si stiahnut nejaku apku na to. Chcem si kupit Xiaomi redmi note 11, ale neviem, ci to bude fungovat riadne cez apku. Mate nejaku skusenost? (notif. dioda a dualSIM su moje kriteria pri vybere mobilu) Vdaka

kykymora
6. jún 2023

appku si stiahneš napr. notify buddy

henka80
autor
6. jún 2023

@kykymora a funguje aj vtedy, ked nie som na nete? (Ukaze mi zmeskane hovory, ked nie som pripojena na nete? )

elinosar
6. jún 2023

@henka80 ukaze ale velmi rychlo to taha baterku. Neoplati sa

henka80
autor
6. jún 2023

@elinosar dakujem. Nejde mi do hlavy, preco to uz nie je sucastou novsich mobilov, hned od vyroby. Neviete poradit, ktory novsi mobil to ma?

elinosar
6. jún 2023

@henka80 aj ja som hladala taky mobil ale maju to iba take no name znacky cinske. Neviem uz ktore. Tiez som tak bola nutena kupit si mobil bez toho. Vraj uz nevyrabaju s diodou na ukor vacsich displejov a inych veci. Ze na to uz vraj nie je miesto.

henka80
autor
6. jún 2023

@elinosar a ako ste spokojna s takym mobilom bez tej diody? To treba potom stale zapnut displej, aby som zistila upozornenia napr na tie zmeskane hovory sms..., nie? Tak potom by mala byt aspon zvukova signalizacia na zmeskane veci cez repracik, ked uz sa im nezmesti svetielko na mobil. Ze vyvojari.. ?

elinosar
7. jún 2023

@henka80 myslela som ze mi bude chybat dioda ale zatial nechyba. Ked tak ano, zapnem displej a pozriem.

henka80
autor
7. jún 2023

@elinosar dakujem