• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Modlitba pre ženy v požehnanom stave

12. apríla 2017 
@marcelkatt dakujem :slight_smile: modlila som sa ju kazdy vecer pred spanim a neskor aj cez den :wink:
23. júl 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi..neni cas som myslela na to ze nemate cas robit babo???ja som to tak pochopila...modlim sa som veriaca :wink:
23. júl 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@otulik no zle si pochopila..hihi :grinning: ale je pravda ze mm je na tyzdnovkach tak je to horise.. :grinning: ja sa modlim uz aj tu modlitbu a nosim ten pasik s tym medajlonkom a verim ze by to mohlo vyjst.. :grinning:
26. júl 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi budem drzat palceky :wink:
27. júl 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@otulik dakujem :wink:
27. júl 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi neni zac :wink: a napis niekady ci sa vam dari :wink:
28. júl 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, ja sa zas modlim tuto modlitbu:

http://www.grkat.nfo.sk/Texty/modlitby-pred-porodom.html

Prajem Vam vsetkym, pozehnany porod a radost z prezivaneho materstva...
1. aug 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Saranina, ďakujem, za odkaz za modlitbu pred pôrodom. Mám termín v septembri a bábo zatiaľ nie je dobre otočené, takže sa dosť obávam pôrodu. Ale verím, že keď sa odovzdám do Božích rúk všetko dobre dopadne
5. aug 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saranina pekná modlitba :wink:
@inga76 držím palečky, aby všetko dobre dopadlo....
7. aug 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inga76 : neboj, len ver, modli sa a uvidis, ze sa babo otoci, modli sa modlitbu, velmi pohama hlavne v case porodu... budem na teba mysliet... potom daj vediet, ked sa male otoci... ja rodim zajtra...
17. aug 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásna téma modliť sa treba aj počas choroby aj keď sme zdraví proste vždy. Prajem všetkým budúcim mamičkám ľahký pôrod a zdravé detičky držte sa. Všetko len to naj. :wink:
17. aug 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saranina dakujem za modlidbicku , budem sa ju modlit, tiez prajem buducim mamickam aby im panenka Maria pomohla pri porode, a potom vela lasky, stastia, trpezlivosti......... :sweat_smile:
18. aug 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.dmc.sk/pasik/

Pásik sv. Dominika nosím odkedy viem ze som tehotna. Po dvoch potratoch. Všetko prebieha v poriadku, modlime sa každy deň. A Veríme:slight_smile: ze všetko bude v poriadku.
27. sep 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
ja som sa pocas celeho tehotenstva modlila k sv. Gerardovi a naozaj sa o mna a nase babatko staral. A modlim sa k nemu stale, je to nas patron. :slight_smile:
27. sep 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som sa počas tehotenstva modlila k sv. Gerardovi
28. sep 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pozná niekto neaku peknu vrucnu modlidbu pre ženu ktorá tuži po dietatku? dakujem
11. okt 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Nech sa páči: Modlidba za počatie dieťaťa:
Drahý Boh,
máme na rozdávanie veľa lásky a chceli by sme sa o ňu podeliť s dieťaťkom. Žiadame Teba aj anjelov, aby ste nám pomohli s počatím. Prosíme, pošlite do nášho života jednu z vaších najžiarivejších a najšťastnejších duší a umožnite tejto bytosti, aby sa stala naším dieťaťom. Ďakujeme :slight_smile:

PhDr. Doreen Virtue Liečenie s anjelmi

Prajem vám všetkým veľa šťastia a myslite pozitívne!!
14. okt 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@domidomi dakujem pekne !myslela som si,že nikto tuto stránku neotvára
14. okt 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa modlila od15. augusta 9 Zdravasov 9 dní po sebe a dakovala som Panne Márii za Ježiška a veeelmi to pomohlo,odtiekla mi voda asi o 23.35 bolesti som zacala mat hodinu na to a porodila som3.35 rano,jednoducho krasa...
6. jan 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky ja som sa modlila len obycajne za seba aj nenarodene babo cele tehu a prosila pana Boha o zachranu svojho babetka lebo som mala hnede vytoky ,potom mi zistili ,stitnu zlazu zvys.funkciu,neskor morfol.plodu u dankovcika ktoru mi robil osobne a dievcatku bolo vydno hypoplasticku nos.kost a po.ale Ja som tomu neverila odmietla som aj amnio a stale som sa modlila az do porodu ktory som mala narychlo necakane v 36 tt doma v spalni .na moj vek 38 rok.som mala najkrajsi a najrychlejsi porod a doma bez stresov.Cely cas a Jak som uz aj citila ,ze budem rodit som sa modlila k panu Bohu aj Panne marii aby stali pri mne aby sa mi nic nestalo ani malej,no hvala Bohu stali a som stastna ,ze to mam za sebou.Je velmi dvolezite verit v Boha a pomaha to :slight_smile:
5. mar 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vodnicka Veľmi sa teším, že si tak dobre dopadla. Stal sa Ti naozaj zázrak a máš úplnú pravdu. Je veľmi dôležité veriť v Boha! :dizzy_face:
24. jún 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som veľmi rada, že som objavila toto vlákno, lebo sama momentálne som v očakávaní s prvým bábätkom a potrebujem silnú vzpruhu aj po duchovnej stránke. Ďakujem všetkým za krásne modlitby, presne to som hľadala :wink:
24. jún 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankiki drzim Ti palce a hlavne nespanikar ak vies aku mas polohu plodu ahlavne spravne dychaj anemysli na nic zle z nejakeho pocutiaja Ti drzim palce a napis ako si dopadla :wink: :wink: :wink:
24. jún 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnicka Ďakujem. Určite napíšem,...som v zahraničí a momentálne bojujem aspoň o jedno vaginálne vyšetrenie, lebo sa tu nepraktizuje :confounded: . Zrejme stavím radšej na zdravotnícky prístup v starostlivosti na SR. :wink:
29. jún 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco sa tam take nepraktizuje?Kedy mas termin a kde sa chystas rodit?
30. jún 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Vdaka kocky,
myslim, ze to velmi pomaha a najma v tom, ze sa o to dieta nebojim, odkedy ho kazdy den rano zverujem Bohu :slight_smile: A deviatnik k sv. Tadeasovi som sa modlila par krat - a STALE som bola vyslisana :slight_smile:
6. júl 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nadherna tema, velmi ma to povzbudilo. toto je dolezitejsie nez cokolvek ine - modlit sa a verit :wink:
7. júl 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte , ja som sa tiez pred rokmi dostala k modlitbe k sv Marte, pretoze som mala problem otehotniet .. modlila som sa 9 utorkov, a sv Martu proslila o dietatko. Povedala som jej, ze ak to bude dievca dam jej meno Marta, a tak kym som sa domodlila deviatnik po 5 rokoch neuspesneho snazenia som otehotnela.. narodila sa mi v UTOROK co je den sv. Marty, mala Martuska. neviete si predstavit to stastie, potom som sa modlila, o zdravie dietatka ked som cakala druhe dieta. Veronika sa narodila tiez v UTOROK, presne 29 jula, kedy je aj v kalendari meno Marta.
dietatko sa narodilo s pupucnikovym uzlom, lekar zostl po porode v nemom uzase. zivotaschopne zdrave dieta s uzlom je doslovne zazrak, .. toto je moje svedectvo o sile, tejto motlitby, kto sa samozrejme uprimne a vrucne modli.......
9. aug 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@blackswan75 to je uzasne... nemam slov. az mi slzy idu do oci od dojatia. gratulujem k dietatkam a zelam vela zdravicka a Bozieho pozehnania :slight_smile:
10. aug 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@shidielko Nepochopím, ako niekto môže odmietnúť vlastné dieťa, nepochopím
11. aug 2011 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok