• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Modré z neba

21. októbra 2013 
horallka no neviem neviem, keby si podpisala papier, ze v pripade porusenia mlcanlivosti ti strhnu z konta sestmiestnu cifru, radsej by si si asi zalepila usta :grinning:
9. okt 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já bych to taky určitě vykecala :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejhorší je, že koník působí takovým domácím a komorním dojmem..ale to neznamená, že když někdo do tématu nepíše, že si to nepřečte že..a zrovna konik.sk je myslím 30. nejoblíbenější stránka na SK :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2008 o 13:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ju zas ale chapem ja by som sa s tym asi tiez pochvalila
9. okt 2008 o 13:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horallka
monkula nebola v štúdiu, bola tam s malou dcérkou a mužom Radka z koníka, a aj ona tú moju "kamošku"pozná osobne,bývame blízko....
monkula ju videla na vinobraní v pk,keď sme si dali rande...

tá kamarátka:
najprv ju chceli postaviť vedľa denisa do vysielania,ale moje deti to odmietli....
pár dní dozadu bola zase u nás a ona si nestráži svoju malú 1r3mes, a malý sa hral, vo svojej izbe s hračkami........jej malá mu brala hračky, ona na ňu z vysoka.... a nechala ju s ním v detskej......samozko sa ozval plač........malá plakala...........až potom si ona "dvihla riť z fotele" a išla si hľadať svoju malú, a keď videla že sedí na zadku a plače a malý sa hrá, povedal jej:zobral som jej panáka a ona spadla" je mi úplne fuk,či náhodou ako jej ho bral capla, alebo ju sotil.........ale ona zbila môjho syna !!! a videli to aj moje dcéry a jej dcéra,kt. sedela vedľa nej v štúdiu,je to miškina spolužiačka.........vybehli z izby pozrieť prečo malá reve...........a jej dcéra mi povedala "lubka,mama ťa klame,ona nezbila majka slabo,ale silno"..............
no, a muž jej v utorok povedal, že si nepraje aby malého bila, ona na to,že si bránila dcéru kt.malý zbil, a mm jej na to: mala si dvihnuť riť z fotele a strážiť si svoje decko..." a ešte "neprajem si,aby si ku nám do bytu chodila ako domov,pekne zaklopeš alebo zazvoníš, a my otvoríme" lebo ona si bežne otvorí a vojde, apráve v utorok, sme ani nevedeli,že je u nás v detskej pri miškej pre úlohy,my sme boli v kuchyni............bla bla.....
pointa.........ani včera ani dnes mi nebere telefon, ajej dcéra mi povedala,že má zakázané ma pozdraviť....... to u nás bola stáááále, lebo jej mama na ňu kašle, aj u nás spávala často,ja tú malú ľúbim ako svoju.......
9. okt 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hurá..hlavní protagonistka je zde..tak nám to může osvětlit :grinning:
9. okt 2008 o 13:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mlčnlivosť

nepodpísala som nič, dokonca som sa s nimi bavila-so štábom aj o tých autosedačkách čo sa tu písalo, a aj sa ma pýtali na názory mamičiek.....
veľa príbehov bolo avizovaných dopreddu...aj náš tri týždne dopredu v časáku život, vilo ich spomínal na nete.......
9. okt 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky: a ona je takto normalna ta tvoja kamaratka? lebo na mna posobi ako mrcha a to ona ma kluce od vasho bytu ked si sama otvori a vojde?
9. okt 2008 o 13:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes: mimikyky a naco si vlastne "udrziavas" taketo "kamaratky"?
9. okt 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky: a nebojíš se, že si to ta tvoje bývala kámoška přečte, nebo že jí to někdo řekne? :confused: Já jsem v tomhle srab, by mi bylo pak trapně :pensive:
9. okt 2008 o 13:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tomu bordelu :grinning:
nemáááááááme taký doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!naozaj :frowning2:
a baby a denis upratujú pravidelne, robia doma úplne všetko, sú naučený z doby,keď sme boli ešte sami
9. okt 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomu sa hovori kamaratka :unamused:

mimikyky a farbu vlasov mas taku ako ti ju farbili? :slight_smile:
9. okt 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky: no mne to tam stejne neprislo ze by si tam mala neviem aky brajgel :sweat_smile:
9. okt 2008 o 13:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemá kľúče, máme kľučku zvonka :grinning:

prečo si ju "udržiavam"? kvoly tej jej st.dcére, lebo je ako moja :wink: jej mama na ňu dosť kašle, tak bývala dosť často u nás, hrajú sa baby,spala tu............

nie, ja neklamem o ničom, nemám sa čoho báť
9. okt 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky :grinning: pri upratovani "bordelu" bolo najma na dcerkach vidno, ze to hraju :grinning: :wink: nemaj strach, verime :sweat_smile:
9. okt 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona tam bola vlastne len preto,že po denisovi chceli niekoho: sestru,kamarátku....a on povedal ju :angry:
9. okt 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna
nie, ale kaderníčka včera kukala, dúfam,že takú namieša.........

a mám si dať takú? alebo svetlú??????????
9. okt 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne ona prisla ze ti strasne zavidela
9. okt 2008 o 13:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky: tu co ti dali oni seklo ti to vyzerala si mladsie
9. okt 2008 o 14:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ona napr. jej vadilo vždy,keď som si niehoko našla, kamošku na kafe.... a také scény mi robila....
a so mnou sa kvoly nej nikto potom nechcel stretávať..........
držala som hubu kvolly tej jej dcére, ale už toho bolo dosť
9. okt 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky a nemyslis, ze by to bolo najprv toto vsetko co pises povedat jej do oci, ako nam na nete? :sunglasses:
9. okt 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze by to bolo etickejsie tam malo byt :grinning:
9. okt 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tej jej dcérke, v štúdiu som sa jej spýtala, čo to má mama za oblečko, som ho šte nevidela......a ona na to " vieš, mama povedala, že ked sa ťa bude teta luba pýtať,povedz,že to mám dávno v skrini...." a malá mi hovorí ďalej "ale ľubka, mama kalme, ona si to popožičiavala, aby bola v telke pekná"
1 som hrdá na to,že mne povie pravdu a neklame mi, mám ju rada a dovolím si tvrdiť,že aj ona mňa
2 bolí ma,že radšej oklame svoju vlastnú mamu-------------ale prečo asi?
9. okt 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som to kamaratstvo ukoncila to by mii za to nestalo a tej jej dcere by som vysvetlila ze s jej mamou sa stretavat nebudeme ale ona ma u nas dvere otvorene
9. okt 2008 o 14:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona o vie :wink:
len má trošku dlhšie vedenie :wink:

ale už dosť, ok?
9. okt 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matullienka, dnes som tak spravila, ked ma jej dcérka nepozdravila, vysvetlila som jej

majki mi povedal: pusť mi peknú maminu a majkiho čo chcel piťo :grinning: :grinning: :grinning:
pustila som, a on ma v kuse bozkával
9. okt 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tema sa vola Modre z neba, nie kamoska mimikyky :sunglasses:
9. okt 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok to je na tebe a to tie vlasy ti tak velmi rychlo vybledli?
9. okt 2008 o 14:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, bolo to vlastne presne po 1mesiaci a3dňoch natáčané, už to nebolo pekné
9. okt 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie bolo neboj stale si to mala dobre vlasy ti vyzerali tak zdravo
9. okt 2008 o 14:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi mne sa pačila viac ta tmavšia farba :slight_smile:
9. okt 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok