• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Modré z neba

21. októbra 2013 
ja co uznam za vhodne napisem, k istym temam sa vyjadrim poradim a pod. prilis osobne veci nevyberam , ale za svojim nazorom si stojim nadalej :slight_smile: za kazdym jednym na tomto webe

sisstin.... to uz je na kazdom co napise a co nie , ci uz je to pravda alebo loz, a je na nas ako s tym nalozime, a ak tu na MK niekto klame nejako ma to netrapi , hlavne tych ktorych v zivote nestretnem , a tiez sa nezaoberam problemami druhych , mam vlastych dost :wink:
9. okt 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky podla mna si obdivuhodna ze o tom vies hovorit na verejnosti, mna by to zrejme dusevne polozilo
9. okt 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky :grinning: nemusis sa obhajovat :wink: nie je to potrebne, my vieme, co si pisala par stran dozadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
9. okt 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse: ono je to o tom, že kdo to právě zažil..tak o tom nekecá, kde může..a zejména ve všech talk show a reality a já nevim kde.... :wink: třeba je mimikyky jiná..a pomáhá jí to se s tím vyrovnat..ale většinou to teda tak není :wink:
9. okt 2008 o 15:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slnieckova...
nič o mimikyky nevieš a súdiš ju... keď mi prvý raz povedala/napísala svoj životný príbeh, tak som skrz slzy ani nevidela.....
Aj keby dostala dary za milión, nevyvážili by to zlé, čo si Ľubka prežila....
9. okt 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse-aj mňa, a keď som začala o tom rozprávať,pomohlo to............a celé to rozprávenie vzniklo raz jedným článkom v dieťati kde som chcela poďakovať môjmu mužovi a deťom...........
9. okt 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin ako pises niekto o tom nedokaze povedat ani slovo a niekto berie vyrozpravanie ako isty druh terapie, nemozem k tomu nic povedat pretoze som to nezazila a tiez nie som psycholog :wink:
9. okt 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula keby si vedela kolkokrat som ja bola sudena a tiez o mne ti ludia nic nevedeli :grinning: A ono to "sudenie" sa na konikovi casto nazyva vlastny nazor :wink: takze mam vlastny nazor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sisstin
myslíš, že by som klamala a pridala tam aj môj ksycht??? nemyslíš,že ak by to nebola pravda, asi by to malo odozvu z druhej strany??? myslím bývalý a spol
jo, taky nechci nikoho posuzovat, koho neznám :wink: nevim, kde je pravda..ale mě to teda nepřesvědčilo :sunglasses:
9. okt 2008 o 15:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ak je to pre teba dobre hovor o tom, lepsie to zo seba takto dostat ako dusit to v sebe a tym si privyrabat a kopit starosti s depresie :dizzy_face:
9. okt 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon, ďakujem :wink:

slnieckova som rada,že máš vlastný názor :wink:
ozaj, nechceš aj ty poslať adresu??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky: no já fakt nevim... :wink: hlavně ta odezva..třeba je..ale není tak medializovaná :wink: jako fakt ti nechci tvrdit, že to není pravda...ale na mě to prostě nepůsobí tak, že se to fakt stalo.. :sunglasses:
9. okt 2008 o 15:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky nie, cierne a modra a kremova mi nejdu k pleti :grinning:
9. okt 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse, ďakujem :wink:
áno, pomohlo to, ako sa niekde zavrieť a depkačiť, obžierať si ruky,začať fajčiť,slopať.....
9. okt 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak chceš boty??? alebo hodiny??, rifle???? sako???? :grinning:
9. okt 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajn, maj vlastný názor... ale neobviňuj z klamstva... :wink:
mimi má ešte topánky, tie snáď zladíš... :grinning:
9. okt 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula ani tie :grinning: vysoke nenosim, skoda :frowning2: :grinning:
9. okt 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin, tak dúfam,že nikdy nič také nezažiješ, ok?
9. okt 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi presne , mne ked dr. oznamila ze mam rakovinu, tak som to nikomu nepovedala 2 mesiace o tom nikto nevedel, bola som vystresovana, v depresii, sem tam nejaka tabletka, fajcila som ako komin no des, vy rozpravala som sa muzovi az ked ma zacal upodozrievat z nevery :sweat_smile: , vtedy som sa uz zosypala psychicky :frowning2: ale bolo to to najlepsie co sa mohlo stat, potom sme to spolu povedali rodicom a nie je nic lepsie ako sa vyrozpravat a tiez podpora rodiny a blizkych :wink:
9. okt 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
má aj nízke.... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse, super :wink: držkám palčeky :wink: ďakujem za pochopenie
9. okt 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som skor na znackove botasky ina ako znacky lacoste nechcem :grinning: :grinning: :grinning:
a aj kabelky :wink:
sisstin... mne hádam veríš... stalo sa....
a ešte oveľa viac, čo ani neviete... :pensive:
monkula vdaka za ponuku, nizkych mam v botniku dost :grinning: a ak nie, tak ja si zajdem do obchodu a kupim si podla svojho vkusu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
marse :grinning: ,

a vážim si Tvoje písmenka
9. okt 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zober si aj Rochniaka
9. okt 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula ja radsej manzela :grinning: ten mi aj tasky odnesie, Rochniak by asi taky ochotny nebol :grinning: :sunglasses:
9. okt 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááááááááá a že kto to písal na markízacku diskusiu :grinning:
9. okt 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok