Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

matullienka
10. okt 2008

baby ja vam otvorim asi novu temu ze dohadzovacky co vy na to? 😀 😀

horallka
10. okt 2008

😀

matullienka
10. okt 2008

😀

veronika13
autor
10. okt 2008

no asi by bolo dobré a prispievali by tam kočky s väčšími deťmi a potom o pár rokov by bola ďalšia téma, že svadby z MK 😉

marse
10. okt 2008

ja sa snazim len splint prianie mojej sestre, a kde je to lepsie ako v modrom z neba ??? 😀 😀 ale nakoniec ma hlavne slovo denis a samo maminka jeho 😀 😀

matullienka
10. okt 2008

veronika13: tak to by bolo super nie? 😀

mimikyky
10. okt 2008

kočky, ste fakt perfektné 😀

marse, mladý pán povedal,že je kočka, ale aj Ty 🙂
písnem Denisove icq??? 😀

marse
10. okt 2008

mimikyky ja uz davno nie som to co som byvala 😀 😀 😀

posielm IP 😉 mlada sa potesi 😀

monkula
10. okt 2008

mimikyky, som poklad.. len ma zakopať, čo? 😀 😀 😀

mimikyky
10. okt 2008

no, dnes som bola v meste, a hororrrrrrrrrrrrr
jedna krava v obchode,čo ma pozná že tam chodím už dllllho, sa ma normálne spýtala, že veď v telke bolo vidieť,že sme bohatší, tak že prečo nechodím na kozmetiku............ja som na ňu osopila reku :to sa ma pýtate vy? poznáte ma z videnia dlllho, viete čo nakupujem, ako chodím oblečená,upravená...pozrite aj dnes,stále tie isté rifle,nenamaľovaná,strapatá, vyhádzaný ksycht...ako ste došli na to,že sme bohatý?,,,,,,,že lebo máme luxusne zariadený byt............mňa skoro je.... keby mužovi nezomrela min rok mama, nepredali by so sestrou byt, mali by sme v byte ........ kuchyňu máme krásnu, som na ňu hrdá,sama som si ju navrhla, máme ju preto, že ak ste si náhodou všimli, v spálni máme okno len hore, lebo sme prerobili obriu dlhú kuchyňu na kuch+spálňu a tak sme museli dať na mieru linku, a náhodou sme mali prachy..........a z čoho máme byť bohatý????????,,jedine na deti 😀

potom si na mňa ukazovali na ulici prstom, že hen, tá bola v telke........
alebo ma len tak zastavii - tá normálna skupinka ľudí,čo nemajú v hlave nakakané 😀 a že prepáčte, chcem vám len povedať,že vám to veľmi svedčalo,a že máte fajn rodinku..........

mimikyky
10. okt 2008

mon,
nerýp 😀 Teba si pôjdem osobne privítať na ulicu keď prídeš 😉
nepísala si večer niečo niekam náhodou??

marse
10. okt 2008

ludska zavist nepozna mieru 😠

monkula
10. okt 2008

ja? nie, prečo? 😕

mimikyky
10. okt 2008

marse,
ale nemusím ísť potom na svadbu potom v tých šatách a štekloch, že nie??? 😀

marse
10. okt 2008

mimi co ti ja viem, teraz svadba v mode moc nie je, teraz ziju mladi nadivoko 😀 😀

ale ak by k tomu doslo ( co sa bojim ze zo segrinej strany nikdy nedojde 😀 ) zavolas Paviela nech nas oblecie 😀 😀 😀

mimikyky
10. okt 2008

marse, súúúúúúúúúúúper 😀

veronika13
autor
10. okt 2008

mimi, tak to naozaj, ludska zavist nepozna mieru, ako marse napísala

dnes sa mi dostal do rúk starší časopis a tam bola jedna z tých báb z materskej školky, čo boli v tom Paríži. Vraj sú dosť zabezpečený, tak tam rozoberali či plniť sny aj takýmto. Myslím,že by mali skôr takým čo si to nemôžu dovoliť, čo si myslíte vy?

radoslava
10. okt 2008

Veroni tak mali by hlavne plnit sny a vacsinou asi take co si človek nemoze dovolit preto o nich sniva a tym padom su to len sny. Alebo su pre neho nerealne ako napr. stretnutie s Vinetuom

ketyh
10. okt 2008

ahojte holky,ja sa priznam ze som Modre z neba pozerala preto zee tam bola Mimikyky!!! Si uzasna zena,fakt ta obdivujem 😵 Su krsne aj tvoje deturence,zaaaavidim 😨 a kj tej tvojej "akoze" kamaratke,ze nema hambu s... marhava!!!!! povedat ze "ja sa tesim viac ako ona!!!" Hanba ti kata (ci ako sa volala) 🙄
Mimi si uzasna maminka a ked ja budem taka ferova mamina ako ty ku svojim detom,tak si budem gratulovat!!!! 😉
Mas super optimisticku povahu 😀
OBDIVUJEM TAAAA

ketyh
10. okt 2008

su krasne aj tvoje deturence (som chcela napisat) tak preepac

horallka
11. okt 2008

Ale mimikyky, čo už len tých ľudí trápi....To nemajú iných starostí?
No jasné, nech si denis vyberie sám. 😀

matullienka
13. okt 2008

mimikyky: vzdy sa najde nejaky blbec ktoremu sa to nepacilo a bude ta za to odsudzovat a vyrivat ale takych si nevsimaj mne sa to pacilo velmí

mimikyky
13. okt 2008

ste úžasné, ďakujem moc 🙂

matullienka
13. okt 2008

mimikyky: s radostou 🙂

mimikyky
13. okt 2008

práve mi volali z markízy,vraj tá Tomáškova mamina zháňa na mňa čílo,som dovolila, nech jej ho dajú, som zvedavá, o čo ide 😨

matullienka
13. okt 2008

to ktoreho tomaska? toho co tam bol s papeky?

ma_se
13. okt 2008

mimikyky...tak stale som rozmyslala,ked som sa pozerala na Modre z neba,odkial ta poznam...a uz teraz viem...z Modreho konika... 😉
tak ti prajem vsetko najlepsie v zivote ako aj tvojim detom... 🙂

mimikyky
13. okt 2008

matullienka, hej, toho

ma_se ďakujéém 😉

ma_se
13. okt 2008

...nemas vobec za co..a ludi ktory zaparaju si vobec nevsimaj.... 😉 podla mna zaparaju len taky ktory bud zavidia,alebo su nevyrovnany sami zo sebou... 😝 tak tak si ulavuju