• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Modré z neba

21. októbra 2013 
Prvy pribeh bol nadherny :slight_smile:
16. okt 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten prvý fakt nemal chybu, sme rumázgali z mužom. Je to neuveriteľné, že takýto puboš myslí na niekoho iného, ako na somariny a samého seba :slight_smile:
16. okt 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak :slight_smile: opat jeden sen (ako podotkol aj Vilo), kde ani neslo tak o to materialne ako o lasku a vztah :slight_smile: aj ked ono o tu lasku ide urcite v kazdom sne :slight_smile: ale tento bol o to vynimocnejsi, ze by to v dnesnej dobe clovek od pubertaka uz snad ani necakal. Inac ta rodinka bola uzasna, bolo vidno, ze napriek postihnutiu su stastni, rodicia mozu byt hrdi na to, akeho maju syna. :slight_smile:
16. okt 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten prvy pribeh bol krasny :cry: :cry: :slight_smile: , ale pacil sa mi aj ten s Vanesou Mae, ten chalan je uzasny huslista, a ta rodina ako ho podporuje :confused: :slight_smile: :slight_smile: Ked hral, som mala zimomriavky :slight_smile:
16. okt 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana: ten chlapec je obdivuhodny talent :slight_smile:
16. okt 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máte pravdu, bolo to obdivuhodné, nádherné a plné zamyslenia sa, že taký mladý chlapec je plný lásky a rozdáva ju. A napadlo ma či by sme aj my vo svojich životoch nemohli urobiť viac aby vedeli ostatný že nám na nich záleží a že ich ľúbime. Je to nádherné mať takých praiteľov. A aj markíza je super, že také niečo vôbec zrealizovala.
16. okt 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,zasa markize by take neico nerobila pre radost ludom ale hlavne pre profit,ktory z toho ziska :wink:
inac mate pravdu vcera boli pekne pribehy o tom hclapcovi s razstepom chr.a huslistovi(i ked to druhe mi pripadalo skor ako reklama na neho ze "aha tu som vsimnite si ma " :grinning: ale zasa musim uznat,ze preco nie,bol vyborny a som bola prekvapena ze any inteligentny rom,normalne ovladal cudzi jazyk :dizzy_face: :dizzy_face: klobuk dole,kiezby sa vsetci tak snazili
16. okt 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
16. okt 2008 o 14:20 • slnieckova
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
16. okt 2008 o 14:21 • bubba
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
16. okt 2008 o 14:23 • marse
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
16. okt 2008 o 14:23 • matullienka
16. okt 2008 o 14:25 • tamarka
16. okt 2008 o 14:28 • bubba
16. okt 2008 o 14:30 • matullienka
16. okt 2008 o 14:30 • marse
16. okt 2008 o 14:31 • matullienka
16. okt 2008 o 14:33 • marse
16. okt 2008 o 14:34 • matullienka
16. okt 2008 o 14:37 • matullienka
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
16. okt 2008 o 14:38 • mimikyky
16. okt 2008 o 14:39 • slnieckova
16. okt 2008 o 14:39 • matullienka
16. okt 2008 o 14:39 • bubba
16. okt 2008 o 14:40 • matullienka
16. okt 2008 o 14:41 • bubba
16. okt 2008 o 14:41 • matullienka
16. okt 2008 o 14:42 • matullienka
16. okt 2008 o 14:42 • bubba
anyway...toto nie je pre mna caute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. okt 2008 o 14:43 • matullienka
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok