• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Modré z neba

21. októbra 2013 
presne tak sa chichunala tam jak......... :grinning:
27. nov 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trapna koza co je.....do mastalira :grinning: :grinning: :grinning: a este sa aj cervenala :grinning: teda chudera ak to tu cita sa chyta za hlavu"co som radsej nebola ticho??" :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tam asi ani nedokazala nejaky sen napisat-neviem
27. nov 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som dnes videla ukazku a bude sa tam tusim tancovat hriesny tanec, sa tesiiiiiiim moja srdcovka..... :wink:
2. dec 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tiež som zvedavá, minule to bolo dojímavé
2. dec 2008 o 22:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankam veru,myslim ze kazda z nas by rada napriklad svojim rodicom nieco rada splnila,no viem ze mojim rodicom by to bolo aj neprijemne aby im behali za zadkom s kamerami z jednej strany,asi by sa ani nevedeli uvolnit.
2. dec 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez nemam rada kamery, strasne ma to zvazuje ... ten pocit, ze ma niekto nataca ... bleee
2. dec 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koľko ľudí nemá problém mať pred sebou kameru :wink: majcik - ani keby ti išli spĺňať sen .... :slight_smile: by si sa nevykašlala že ťa natáčajú do telky?
2. dec 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono je to tazko s tymi kamerami, ja zas by som teraz povedala ze by som s tym nemala problem a mozno keby k tomu doslo tak by som spanikarila ..............................
2. dec 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tajo - neviem sa na take veci vykaslat ... zial. :frowning2:

Ja viem, ze mnoho ludi s tym nema problem ... preto takych aj obdivujem ... ja s tym problem mam. Na vlastnej svadbe som kvoli tomu bola dost zviazana, nedokazala som sa uvolnit ...
2. dec 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majcik - tak si nemala mať kameru na svadbe. - to myslím v dobrom. Ja som tiež ten istý typ - nevhodný na kamerovanie - neni som prirodzená a sledujem kameru a snažím sa jej vyhýbať. :frowning2: a preto som na svojej svadbe nedovolila natáčať. :wink:
2. dec 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majcik presne ako ja....a este ako dlho mi trvalo kym som sa dokazala aspon dat odfotit nieto este kamerovat a prezentovat verejne svoje city a potreby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nehrozi ani za 10 melonov by som s ana to nemohla dat lebo by som jednoducho skolabovala a nevydala zo seba ani hlasok :sweat_smile: :sweat_smile:
2. dec 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tajo - noooo... to by bolo na dlhu debatu ... manzel chcel a rodina tiez ...

Bubba - asi tak ... pre mna je tazke sa usmievat do fotaku a kamery, nieto este nieco hovorit a uz vonkoncom nie cosi intimne a osobne ... normalne v spolocnosti mi nerobi problem sa vyjadrovat pred ostatnymi, ale ak niekto vytiahne kameru, koncim :grinning:
2. dec 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dá sa žiť aj bez kamery :grinning:
2. dec 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne ako ja...ze blablablablbalblal...............ticho blbe trpane usmevy...............koktanie chod uz s tym prec.......a ked odide,tak blablablbalablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ja som koli tomu ani nechcela mat velku svatbu nakoniec bolo 15 ludi ,5 fotakov a este aj kamera :grinning: :grinning: ale to kameroval ujo a ten ked kameruje,zarucene tam bude vsetko nepodstatne ako obrazy,topanky,lavice,vyzdoba....poozooor nevesta...obrazy,babicky,farar,....no takze nebolo to az take hrozne z 15 minutoveho zaznamu na kamere som asi 1 minutu :grinning: :grinning: ale to som sa sustredovala na prisahu pred bohom takze ani som sa nestihla spotit :grinning: :grinning:
2. dec 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Da :slight_smile:

Nedavnom moj manzel vytiahol domacu kameru, ze kooonecne natoci nasho syna, ked prvykrat jedol mrkvu, no ja som ho nevedela poriadne ani krmit, tak ma to vykolajilo ...
:angry: :grinning:
2. dec 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: u nás keď manžel chcel tiež kamerovať malú pri kúpaní. Predstavte si moja dcéra vo vaničke a moje ruky, malá papá z flašky a moja ruka, obliekam malú a moje ruky. som aj nie som na kamere. :grinning: :grinning:
2. dec 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tajo - dobre si si to zariadila ...

Bubba - ja sa usmievam asi "az" na jednej fotke zo svadby, aj to ma niekto rozosmial a vidno mi medzi zubami zuvacku (strasne ma bolelo hrdlo, ked sme sa boli fotit, tak preto som si ju vzala), takze aj tak je ta foto nanic :grinning:

Proste nie som fotogenicka, nemilujem fotaky a kamery ... teda, ked cihaju na mna, inac rada fotim ...
2. dec 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minkak - aha, tak uz rozumiem viac tym uputavkam ...
2. dec 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joooj, video teraz nemozem kukat, maly vedla mna nedavno zaspal ...
2. dec 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mna ked manzel natacal ako malu kupem,skoro som ju utopila vyzera to ako ja,matka neschopna dieta okupat a este si to naotcia aj na kameru :grinning: :grinning: :grinning: chudiatko
2. dec 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pozerate???
reklama :angry:
3. dec 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, dnes pozeram Hodinu detom
3. dec 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj no ja uz ma slzy na krajicku :cry: a oni dali reklamu :sweat_smile:
3. dec 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MNA O TOM CIPRE ZROVNA MRAZILO.MUSI TO BYT PRE NU STRASNE SAMA VYCHOVAVAT DETICKY A ANI ON S NIMI NEMOZE BYT.A PRECO TAM VLASTNE NENI ONA S NIM.BOLO BY TO PRE NU LEPSIE AJ PRE DETI.CI NIE?JA BY SOM TOLKO BEZ MUZIKA NEVYDRZALA.
3. dec 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja som dnes pozerala ani som nedychala..................a samozrejme som si aj poplakala, ten pribeh z cypru to bolo take dojimave........................
3. dec 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska bolo :wink: ale ta reklama v tom najlepsom ma fakt nastvala....
aj mala tanecnicka bola sikulka :wink:
3. dec 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok