• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Modré z neba

21. októbra 2013 
Ako na vás zapôsobil ten 2.príbeh? Ja som kuk... :slight_smile:
22. apr 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkial su neviem to mi niako ušlo asi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcela79, dost zaujimavo to posobilo.. dcera akoby nemala zaujem o matku.. matka citliva a narkomanka iba "ano, ano, hm hm..." odpovedala...
22. apr 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Druhý bol o tej narkomanke?
Ak áno, tak neviem....ja som to síce nepozerala úplne od začiatku, ale nemám taký pocit, aby sa matka ospravedlňovala dcére :unamused: , ja neviem, ja mám taký pocit, že práve dcéra sa hrala na urazenú, nemalo by to byť naopak??? :confounded:
No možno je to úplne ináč, keďže som nevidela začiatok :slight_smile:
22. apr 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc som tomu nepochopila ani ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože, to dievčatko Monika je prekrásne. Ja keď som písala jedno dielko Filip a Rebeka- tak tú Rebeku som si predstavovala presne ako toto prekrásne dievčatko. Pozerám sa na ňu a som hotová. Vyžaruje z nej niečo krásne, neopísateľné.
22. apr 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, Monika je krásne dievčatko.... :dizzy_face: :dizzy_face:
22. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj dievčat ja čo pozeram M. z neba tak furt rev a vreckovky kopec kolo mna
22. apr 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prvý som nevidela. Druhý bol taký jednoduchý, ale zlatý.

Monika je krásna, taká malá pipi dlhá pančucha. :slight_smile:
22. apr 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martao,,ani ja všetko ale som akasi precitlivená ked dojaky pozerám :wink:
22. apr 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwuskaaa, mne je tiez ta p. Kamila znama, urcite som ju niekde videla. Mozno uz bola v TV, neviem!
Inak Monika- nadherne dieta. A tie jamky v licach...Zlatuuuuckaaa
Ten prvy pribeh bol silny. Smekam klobuk pred tou zenou, tolko si prezit...A veri, ze bude lepsie.Prajem jej to z celeho srdca.
22. apr 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviděla jsem ještě.Zítra určitě kouknu,jsem zvědavá :grinning:
23. apr 2009 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sny boli pekné. Monika bola zlatá. neveite náhodou, kde bol ten malý Leo s mamou na výlete, keď im robil istrechu?
23. apr 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tuším boli na hoteli v Rakúsku :sweat_smile: I ja mám taký pocit z toho druhého príbehu... Tá dcéra mi bola nesympatická
23. apr 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne bola taka zvlastna preafektovana nevedela som si proste vsugerovat ze je to nasledok toho ze brala dorgy prvave naopak som mala pocit ze este stale v tom lieta.lebo aj ked rozpravala jej moc nebolo rozumiet,bolo to cele zvlastne aj ta matka bola taka divna no neviem ...mozno to len nevedeli tak dobre "zahrat"ako ini..
23. apr 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvy pribeh som nevidela, ale druhy bol nejaky divny.. ani mne nebola ta baba velmi sympaticka.. nevidela som zaciatok, to kde za nou ta jej mama prisla?

mala monika bola strasne zlata :slight_smile:
23. apr 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V prvom príbehu, ten mládenec, čo odovzdával tej pani tú strechu, to bol mužov kamarát...
23. apr 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pribehy boli pekne a na mladu slecnu mam ten isty nazor, jednym slovom bola hnusna :angry:
24. apr 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa páčil prvý príbeh,tí fakt pomoc potrebovali :wink: ...druhý..,no riadne pubertálna slečna ,ale mám pocit,že sa stále strážila,keďže bola pred kamerou,tak sa správala ako tvrďaska bez citov :confounded: ...tretí príbeh,no neviem,trošku mi to pripadalo čudné,že to dievčatko sa v podstate neprejavilo,nerozprávala,netešila sa(vnútorne snáď áno) :wink: ....
24. apr 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,si mohla hodit skridlu,bola by si v telke :wink: :sweat_smile:
24. apr 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bib, to ako ja? :sweat_smile: :sweat_smile:
24. apr 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na fóre o Modrom z neba som sa niečo dozvedela o Diane z minulej stredy. Ale neviem, či je to pravda.

2009-04-27 17:01:38 | Zuzka | Herecky zneuzili Modre z neba

Ked som v poslednej relacii videla neskutocne prevracanie oci Dianinej matky, hned mi bol tento herecky vystup povedomy. Pred viac ako rokom sa uz prezentovali na STV1 v Poste pre teba - vid relaciu z 6.3.2008 ! Tento ich "sen" povazujem za zneuzitie relacie, pretoze uz pred rokom si padli do narucia a cely rok Diana maminu doveru nesklamala, tak uz nemali co riesit. Myslim, ze nie su ani socialny pripad a ze relaciu jednoducho zneuzili
29. apr 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nájdu sa i takí ľudia, je to smutné. :frowning2:
29. apr 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pozerate????????? tento druhy priiibeh az mam zimomriavky :cry:
29. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: hrozné.......by som tie deti vyobíjmala :cry: :pensive:
29. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie deti su uuuzasne.........
29. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni nic krajsie ako vidie stastie v detskych ocickach..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
29. apr 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezvyknem pozerat modre z neba ale teraz som to pozerala.Nezadrzala som slzy a obdivujem celu ich rodinu ako to zvladaju.Musi to byt velmi tazke zit bez mamky :cry:
29. apr 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ... uff, ja nezvyknem nariekat pri telke, ale dnes sme revali v kuchyni komplet cela rodina, aj chlapi. Ja som plakala tajne uz aj pri prvom pribehu a hned som sa podakovala Bohu za to, ze mam zdraveho syna a prosila, aby to tak aj zostalo ... a ten druhy pribeh - no to ma totalne dorazilo ... take krasne deticky, nadherne, no smutne ucka ... a ten otec, no proste obdiv... strasne im zelam vsetko dobre... takejto rodine by som venovala aj celu relaciu a prachy za vsetky 3 pribehy.
29. apr 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obaja otcovia z pribehov su uzasni. klobuk dolu!!!!!!!!!!!!!
A tie deti vsetky su tak nadherne. kiez by sa dalo vratit im ich maminku. Bolo vidiet ako velmi im chyba. ja som dcerku pri tom pribehu vzala do narucia a boztekovala. Dakovala Bohu ze sa o nu mozem starat,ze sme spolu a dufam ze vzdy budem mat tolko sil aby som sa o nu mohla starat.
29. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok