• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Modré z neba

21. októbra 2013 
ukana, dakujem, tak zajtra pozriem, vdaka
11. nov 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kotenko mas uplnu pravdu, ludia v tychto pribehoch ma ucia pokore, som vdacna za to co mam, viac uz ziadat od zivota nebudem :pensive:
11. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, jonatanka... zvot sa s nami zahrava a nevie nik ako dopadne a co s nim bude. budme radi, ze SME a ze mame pri sebe ludi, ktorych na nam zalezi a maju nas radi. a su "teraz" pri nas. :pensive:
11. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jezis je to fantasticke, ta Lucia chodi!!!!!!
11. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby tak vsetci ludia mali moznost a najma financie na taketo drahe lekarske ukony
11. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majitel tej komory urobil pre tu Luciu, nieco krasne je to obrovske gesto, kedze povedali, ze tato liecba je velmi draha a poistovna ju nepreplaca, velmi jej prajem aby tie tenisky naozaj zodrala
11. nov 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je uzasne s tou Luciou, neskutocne......clovek si plati zdravotnu poistovnu cely zivot a v podstate mu s nicim a v nicom nepomoze....zajdu do sukr.medic. centra a zazraky sa deju do 5 tyzdnov :unamused:
11. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru cessy, hovori sa, ze peniaze nie su vsetko, no vo vela pripadoch su peniaze cenne rovnako ako zivot. prave kvoli takymto veciam. a poistovna? neviem naco je taketo nieco vlastne, ked je clvoek v nudzi a v ohrozeni zivota, tak nezaplatia nic. ked potrebuje nevyhnutnu financu pomoc, tak sa im neda a nepreplatia. aj ked lieky alebo rozne potreby mozu velakrat predlzit pripadne zachranit zivot
11. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kotenko tak, tak....
dnes myslim ze to bolo v spravach, davali ze v tychto sukr. centrach ta objednaju behom 24 hod. a vysledky mas v ruke za pol hodinu.....takze asi si aj zdravie za chvilu kupime.... :frowning2:
11. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy, možno niektoré diagnózy sa dajú ovplyvniť peniazmi, ale určite nie všetky :slight_smile: taký Rezeš napr. mal peňazí že nevedel čo s nimi a ... mal iba 52 rokov tuším :frowning2: alebo ochorenie na rakovinu, vyzdravenie sa určite nedá peniazmi ovplyvniť, možno predĺžiť o pár chvíl život :unamused: smutné, ale taký je život. Inak dnešné príbehy sú pre mňa veľmi ťažké, plačkám :cry: aj tento posledný, v akých skromných podmienkach chlapec žije :confused: aký je milý a pekný :slight_smile:
11. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru ano. neviem ci bohuzial, alebo vdaka bohu, ale je to tak, kupit sa da uz vsetko.
11. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silne pribehy boli dnes...
inak podla mna je Vilo Rozboril neskutocne skvely moderator, to ako prirodzene to robi s akymikolvek ludmi a ako sa dokaze vciti do kazdeho pribehu, klobuk dole, nema konkurenciu si myslim.
11. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpito jasne ze nie vsetko....nie som hlupa. len som chcela napisat, ze staci ze ma clovek peniaze a hned sa k nemu inak chovaju, hned vsetko ide lahsie, rychlejsie.

uz sa tesim na buducu stredu na dalsie pribehy :wink:
12. nov 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru cessy, to mas pravdu. bohuzial :pensive:
12. nov 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Vidím, že sa to tu po dlhom čase rozbehlo. Tá mamička, čo sa stará o tie deti z prvého príbehu bola z koníka? Super, to som nevedela. :slight_smile: Ale páčilo sa mi, že spravili radosť aj deťom z detského domova. :slight_smile: Ja nechápem, prečo odložili také zlaté černošské dvojčiatká :frowning2: Tak ju domňa pozdravte. Sú to neskutoční ľudia, obdivujem ich.
A ten chlapec z tretieho príbehu, waw! Keby niekomu povedal, že chodí do deviatej triedy, myslel by si, že prepadol. Bol skvelý! A vidím, že sme zo českom vyrovnaíý. My máme zástupcu Miša Dočelomanského a češi zase Karla Gotta.
A ako sa vám páčil príbeh o tej radostnej novej zabávačke Klaudike? To bola teda sranda.
12. nov 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja toprave pozeram,chcela som najme voli Julke to je užasne ako sa staraju o cudzie deti.....teraz sledujem ten druhy pribeh.... :pensive:
12. nov 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes som si to pozrela v archive markiza, a naozaj sa musim sklonit pred Julkou a karolom :pensive: az teraz som pochopila, co vlastne robia a aki su :sunglasses:
velky obdiv mate u mna :dizzy_face:
12. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nestihla som to pozerať, svoje detičky nemajú ? :slight_smile:
12. nov 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tieto zatial dva dnesne pribehy
18. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak prvý sen bol naozaj krásny. V dvore kráľové som bola zo školou a je tam naozaj krásne.
Erika je veľmi inteligentné dievčatko.
Toto bolo najkrajšie Modré z neba v tejto sezńe.A je veľmi pekné, že predstavujú aj detské talenty. Grétka je veľmi šikovná.
19. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..pridavam sa k vam ak mozem samozrejme :wink: modre z neba milujem a ani jednu cast si nenecham ujst :slight_smile: ale ten prvy dnesny pribeh ....ina kava :fearful: na jej mieste by som asi nevedela ako by som reagovala....klobuk dole pred nou ako to zobrala .
chudak ten chlapec v druhom pribehu.....15 rokov a vytrpel si tolko toho ...80rocny clovek si tolko asi nevytrpel ako on a beier to s usmevom a s dobrou myslou....na 15 eokov fakt paradny chalan s rozumom
25. nov 2009 o 21:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prepacte za chyby ako su beier=berie;eokov=rokov ale popri pisani aj pozeram tv :grinning:
25. nov 2009 o 21:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak prvý príbeh bol pokazený. Nechápem, ako to mohol urobiť. :frowning2: Len zobral priležitosť iným chudobným alebo postihnutým ľuďom :frowning2: , ktorí by si zaslúžili splniť sen.
26. nov 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok