• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Modré z neba

21. októbra 2013 
mne bolo luuuuto lukaska aky bol chudatko sklamany na zaciatku................. :cry:
17. sep 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru lucaska,super prekvapko nakoniec aj prenho :wink:
17. sep 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala v satoch a gumackoch nema chybu.......................... :sweat_smile: :wink:
17. sep 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rozkošná bola malá, až my slzy vyšli.
17. sep 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááj tolko slz u nás vypadlo....... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes to bolo zase krásne,
toho Lukáška mi bolo moc ľúto, ale poplakali sme si :slight_smile: , a verím,že aj Vilo
keď sme my točili,pred nami točili diel,kde napísal väzeň.........nebudem písať o čom, čo chcel, ale Vilo potom došiel do šatne so slovami, že to bolo strašne silné,že sa musí ukludniť :slight_smile:
17. sep 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pod názvom "iba kulisa" je spomenutý sen môjho syna :grinning: :grinning: :grinning:

http://lesk.zoznam.sk/cl/11215/244817/Vilo-Rozboril-Chlape-prestan-plakat
17. sep 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no princeznicka bola uzasna :slight_smile: :dizzy_face: a gumaćiky tiez :sweat_smile:
mimikyky ten clanok som si precitala,musi to byt pre vila ina sila...zvladat to vsetko a casovo :unamused:
ale je vidiet,ze ho to bavi :dizzy_face: je perfektny :slight_smile:
17. sep 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreeee...uz sa tesime na Vas pribeh,
tfuj,tfuj,tfuj...vela stastia!...mozno Vam to otvori i ine dvere!
:wink:
17. sep 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmm....dnes som sa zasa vyplakala.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...Ninka bola uzasna...ale pacili sa mi aj tie "okna", velmi skromne zije ta maminka so syncekom, taky mili boli...jednoduchi, skromni ludia.
17. sep 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi viem čo pisal ten vezen je od nas chudak je tam nepravom vlastne vdaka svojej rodine :frowning2: chcel aby jeho družke-neviem či sa už zobrali zaplatili operaciu oči. myslim že som to pisala n predchadzajucej strane :wink:
18. sep 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polarka :slight_smile:

womenne , ja som to nechcela písať, nech majú baby na čo potom pozerať, keˇže sa vždy natáčajú naraz dva diely,čiže 6snov, videli sme to v štúdiu, ale tiež si to rada pozriem :grinning: znovu
18. sep 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj sorry ja sa na to tiežhrozne tešim ale vedsi to ešte pozru bude viac dojimave.
18. sep 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som včera prvý krát pozerala a páčilo sa mi to.LEdva som slzy pregĺgala,hlavne pri tom chlapčekovi zo Štiavnice,aký bol sklamaný na začiatku,si predstavte že iné deti v jeho veku nemajú ani šajnu o oknách..o cenách..každý by sa tešil do Tatralandie.Hneď som povedala že to je teda malý dospelák. :slight_smile:
18. sep 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jááááj, aj u nás sa včera plakalo... :pensive: Véľmi dojímavé :slight_smile:
A naša Ninka spievala zároveň s Ninkou z telky :slight_smile: Sú rovnako staré :astonished: :slight_smile:
18. sep 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky videli ste tieto videa malej ninky?
http://tv.markiza.sk/clanok-480477-modre-z-neba-toto-musite-vidiet
je zlatucka :dizzy_face:
19. sep 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tomu chlapčekovi mohli povedať, že im tie okná robia doma, aspoň by si tu tatralandiu trochu užil
už sa teším na večer a na ďalšie príbehy :slight_smile:
24. sep 2008 o 10:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes bude diel ktorý natáčali pred nami, s tým väzňom, a tak by sme mali byť budúci týždeň mi,ak to nepomiešajú :grinning: :grinning: :grinning: aj kedˇsme boli v otcovi v akcii tak miešali a nevedeli sme sa dočkať,kedy už bude odvysielanie za nami :grinning:
24. sep 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ooo, tak vy ste potom riadne televízne hviezdy :grinning:
24. sep 2008 o 16:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiha mimika sa nezdate :confused: a to uz nieje v archive?ake to bolo?
24. sep 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika13,
tak trošku :grinning: :grinning: :grinning:
ak nerátam vadkerti show a soňa talkshow....a reklamy :grinning:

minkak,
myslím že už to nieje v archíve, m sme boli v diely,v ktorom bol tanečník Maťo z tanečnej skupiny Jara Bekra,taký vyholený.............a inak, všetko to bolo len nafúknuté,pravda bola úplne iná :grinning:
24. sep 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky, a ešte časopisy, kde si bola, si nespomenula :wink: :slight_smile:
24. sep 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, nože bonzni, čo nafúkli...
inak stáel pozerám upútavky ,kedy ťa tam zazriem.... a ty stále nič... :grinning: :grinning:
aj my sme takto netrpezlivo čakali ,kedy odvysielajú našu rodinku v súťaži... :grinning: :grinning:
24. sep 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kukáte? k tomu Winetuovi mohli dať prekladatela, však si ani nepokecali, len na seba zízali :grinning:
24. sep 2008 o 20:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta tetuša je podarená :slight_smile:
24. sep 2008 o 20:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento druhý príbeh... ten chlap sa mi nepáči :confounded: a nevyzerá úprimne... :frowning2:
24. sep 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na mňa na prvý pohľad zapôsobil dobre, ale fakt na 1. asi ju bil alebo niečo tak...
24. sep 2008 o 21:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten muž bola fakt hrozný.... a ani ona mi nebola trikrát sympatická.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. sep 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale dnesna cast nejaka slaba bola :unamused:
24. sep 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá baba bola nesympatická aj nám, dokonca už v štúdiu
Laci a spolok boli fajn :wink:

anjelinka, som zvedavá,či mi potom úprimne napíšete niekto na náš diel
24. sep 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok