Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

titkovamiriam
22. apr 2010

bez komentara 🙂

dada1212
22. apr 2010

Skúste si prečítať aj komentáre na stránke markízy,dosť ľudí tam píše, že ju pozná a že to vôbec nie je pravda, tak ako situáciu prezentovala.
Nebol by to prvý prípad, kedy markíza pomohla niekomu, kto zahral len divadlo.
Ale im ide asi najmä o čísla, nie niekomu reálne pomôcť, preto si riadne neoveria, či je to pravda. Najhoršie mi príde to, že veľa ľudí markíze verí a takým ľudom prispejú, pričom je plno ľudí-rodín, ktorí si za svoju situáciu nemôžu, ale im nepomôže nikto, lebo sa nechcú pretŕčať v televízii. 😒

titkovamiriam
23. apr 2010

dada veru tak,ja som pozerala aj minuly tyzden lebo kolega ze to bude a nakoniec to posunuli a tam pribeh tej babky a vnucat-tiez je tam burliva diskusia ale hlavne ze detom sa trosku pomohlo,lebo ked uz dospeli nemaju rozum a zodpovednost.Je otazke ci ta pomoc nieco vyriesi...

dada1212
23. apr 2010

miriam Ved práve, či to niečo vyrieši...
Ak má človek deti a má ich rád, tak podľa mňa urobí všetko preto, aby žili v dôstojných podmienkach, mali čo jesť.
Nie je riešenie sedieť doma a čakať na pomoc od médií.A keby tá pomoc aspon pomohla deťom, aj v tej diskusii som čítala, že jednej, ktorej dali byt, tak zaň neplatí energie, všetko prepije, o deti sa riadne nestará. 😒

titkovamiriam
23. apr 2010

ved to ,to mas ako rozne pribehy ked dobry ludia poplatia inym dlhy ,casto aj koly detom a po par mesiacoch su tam kde boli....,lebo nevedia hospodarit o inteligencii sa nevyjadrujem.lebo poznam pripad matky a ma 4 deti rok po roku-bohuzial nic ine nevie len rodit a zobrat si rozne pofiderne pozicky na par tyznov a potom vzdycha ze nevladze platit a uzivit deti...kolotoc stale dokola-manzel poloalkoholik polo dement a tri bodky...

maca793
23. apr 2010

no tak to je silná káva pre mňa 😢
niekedy to pozerám ale niekedy musím prepnúť lebo mi t 😢 trhá srdce

murinka
12. máj 2010

smutne ☹ vsetky tri 😢

mamartinka
12. máj 2010

Tento posledny je najlepsi pribeh.Veronika je strasne zlatulinke divcatenko.

zelmirka1
12. máj 2010

ten treti je fakt smutny, ked vidim tych rodicov....kuknite co pisu v novinach
http://www.cas.sk/clanok/164011/veronika-oslepl...

mamartinka
12. máj 2010

No smutne.Ale snad sa este nieco bude dat robit a Veronika bude moct vydiet.

alica007
13. máj 2010

Co to vyrabaju za strasne injekcie, ked dieta po nich ochorie????????????? Hnusne. Take krasne dievcatko....

lussy23
13. máj 2010

Ježiš! Tá nová modelka - marína sa môže ísť zahrabať! Na Veroniku sa budú určite všetci chlapci otáčať.
Inak naozaj krásne a smutné prébehy. Hlavne ten tretí. Veronika je naozaj zlatá.
A ten Miňo z druhého sna bol dnes v tom Teleráne? A hovorili o jeho postihnutí? Lebo ja som nič nepostrehla.

maca793
19. máj 2010

pozeráte? dnes to bolo fajn tohto chalana na vozíku poznám stretávam ho v lete ked ide sám na vozíčku do mesta normálne je to silná osobnosť
nechápem ako môže vládať ťahať vozík do kopca pri ˇUsvite
držím mu palce

maca793
19. máj 2010

a tá mamička s trojičkami no nechcela by som byť v jej koži aj ked máme jedno spoločné: 3 deti. je na ne sama peniažkov nemá ledva platí to čo musí
a ja tiež ale zatiaľ to zvládam
tiež jej držím palce

silvia123
20. máj 2010

Tuším povedala že má výživné 70 EUR na deti... ktorý sudca bol taký tupý, že toto odklepol....! nechápem... ja byť tým jej bývalým manželom tak chodím po kanáloch, hajzel jeden!

lussy23
20. máj 2010

Dnes to bolo pekné. Ale zatiaľ z celého Modrího z neba u mňa vyhráva príbeh o Veronke.

Nabudúce tam bude o LEtsdance a o Eve - rozprávajke 🙂

maca793
21. máj 2010

silvia123
no to neviem a aj sa jej čudejem že si nedala žiadosť o zvýšenie výživného schválili by jej ho jedna radosť aj 100 eur by bolo na jednu málo poznám to podľa seba, ved tie deti pôjdu na rok už do školy a všetko 3x kupovať to je problém ja som ho mala tiež ale s tým rozdielom, že som všetko kupovala a aj kupujem 2x, no a to nehovorím o výletoch so školou, stojí ma to nemalé peniaze, našťastie rodičia pomôžu a aj sestra.

mamartinka
7. jún 2010

Ahojte.Nevie niekto preco ide v stredu poslene modre z neba?

lara1705
8. jún 2010

mamartinka, ja si myslim že o chviľu budu prazdniny a take podobne relacie cez prazdniny nevysielaju.tak ako každy rok. V septembri začnu vysielať zas.

mamartinka
8. jún 2010

@lara1705 No ale ved este aj buduci tyzden by mohlo ist nie?Ved bude buducu stredu len 16.06 a potom este 23.06 by to mohlo tiez este ist.No neviem.

lara1705
8. jún 2010

ano, ale naisto viem že cez prazdniny nejde.Neviem prečo tak skončia.

lussy23
8. jún 2010

Tiež. Mohli ešte pokračovať. No dúfa, že aj malá Veronka pôjde do Rakúka.

lussy23
12. jún 2010

Modré z neba ma veľmi sklamalo, pretože sa na niektoré deti vykašlali. Vôbec tam nebola Paťka, ktorá spievala s Kristínou. Ani deti tej rómky, čo jej našli prácu. Ani Dorotka. Smutné. mali tam vziať všetky deti, ktoré tam mohli ísť.

miska002
6. okt 2010

ahojte....nikto nekuk .....dnes prvy bol super a ten zaaaver hmm...... 😢

pipka
6. okt 2010

ja kukam...a uz tu placem ☹

dsnadja
6. okt 2010

tak aj ja mam vyplakane oči ako sa patri....vždy soplim ked ide tato relacia....ale...psssssst....aj mangel slzil 😉 a este sa aj sam priznal.....