Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

lussy23
7. okt 2010

Ten prvý príbeh bol fakt smutný. Chudáci. ☹ Druhý bol tiež krásny a ten tretí, ten malý je talent.

depecko
14. okt 2010

ahojte,včera ste nepozerali? Ja mám trošku zmiešané pocity k tomu tretiemu snu.K dievčatku-tanečnici,všimli ste si tú jej mamu,blondínku? Krásna pestovaná žena,v každej dokrútke iné oblečko,zlato,gélové nechty.A že sociálny prípad.Veď ok,aj ja som žena čo sa o seba stará a preto viem koľko to všetko stojí.Váš názor?

tatiana1985
14. okt 2010

@depecko no ja zboznujem tuto relaciu..a pozeram ju kvoli vilkovi 😵 😵 😵 😀 😀

..a to mas pravdu, velmi pestovana zena na to, ze ledva vyziju... ale zas nevidime dovnutra...mozno pred kamerou bola krasna, ale len na to natacanie,na jeden den...ktovie ako vyzera dnes...mozno je znova obycajna zena s odrastenymi vlasmi a bez mejkapu 😉 🙂 🙂 ale velmi sa videla v dcere... podla mna do nej vklada vsetko,uuplne vsetko... 🙂

depecko
14. okt 2010

tatiana1985 veď áno zato som chcela aj vaše postrehy 🙂 a všimla si si že tá pani čo to vysnívala povedala že v tej rodine toho veľa chýba 😖 ktovie čo tým myslela.Mne tá pestovaná pani prišla zvláštna,ako keby len hrala nejakú formu.A nahodená.

tatiana1985
14. okt 2010

@depecko vies , nechcem velmi zachadzat do podrobnosti...vcera som mala trosku rusnejsi vecer, tak len nahmatkovo som sledovala... 😅 😅
...ja myslim, ze to bolo len kvoli kameram, ze bola taka nahodena... alebo druha varianta, dopraje si na ukor rodiny..ale to my nevieme, nepozname osobne tu rodinu 🙂

ale velmi smutne to bolo,,, vsimla som si, ze malicky Matusko mal pohreb 26.2.-asi najhorsi den pre tu matku...a my sme v ten den dosli z porodnice domov-zdravi a spokojni ☹ ☹ ... 😔 😔

zelmirka1
14. okt 2010

baby ved nebudte zle, aj ked zena nema moc penazi tak sa moze o seba starat ci nie ? mne sa zda ze dnes aj ked clovek nema moc penazi tak napriklad v tych lacnych obchodov zozenies vsetko mozne od triciek, siat, lakov na nechty,
mne skor bolo luto ze zase jeden porod ktory asi nebol dobre vedeny a dve deti ostali postihnute, ano aj lekari su len ludia ale rodicom to obratilo zivot naruby a musi to byt neskutocne tazke mat doma take dve deticky.

inak ja som cakala ze v studiu tej tanecnici este nieco daju, niaky poukaz napriklad na dalsie saty ked je budu male alebo niaky iny prispevok na tancovanie, kedysi som tancovala a viem napriklad ze tanecne topanky sa zoderu neskutocne rychlo. 😉

tatiana1985
14. okt 2010

@zelmirka1 ved preto pisem, ze nechcem rypat velmi do toho, lebo nepoznam pomery ake tam su 😉

lussy23
14. okt 2010

ahojte. neviet,e prečo ten Matúško zomrel? ☹

depecko
15. okt 2010

lussy23-podľa tých záberov čo ukazovali bol maličký,v inkubátore,slabučký...tá pani mala už viac rokov...bolo to smutné.

marianka79
20. okt 2010

pozeráte? ja tu len revem pri tom 😢

mamartinka
20. okt 2010

@marianka79 no pozerame.Dnes to bolo celkovo len o placucom udoli.

maca793
3. nov 2010

no ide sa plakať ☹ už teraz začínam ☹

lussy23
4. nov 2010

Kde ste všetky???? Včera to teda bolo asi najsilnejšie, najmä ten prvý..... Smutné, keď ide niekto na krásne miesto, podˇľa mňa jedno z najkrajších miest na svete a nevidí ho... A ešte k tomu trpí bolesťami... ☹ 😔 😔 nemám slov a klobúk dole pred Milanom a jeho mamou.

lussy23
4. nov 2010

Kde ste všetky???? Včera to teda bolo asi najsilnejšie, najmä ten prvý..... Smutné, keď ide niekto na krásne miesto, podˇľa mňa jedno z najkrajších miest na svete a nevidí ho... A ešte k tomu trpí bolesťami... ☹ 😔 😔 nemám slov a klobúk dole pred Milanom a jeho mamou.

zuzana76
4. nov 2010

ja som nahodou vcera pozerala, nezvyknem to pozeravat nikdy, pretoze sa nemozem kvoli mojmu zravotnemu stavu rozrusovat, ale vcera ked som nahodou zazrela ten prvy sen, nemohla som prepnut. Velmi mi je toho pana luto, je v podstate odo mna o 6 rokov starsi a musi znasat taky kruty udel. Byt slepy a aj hluchy a este plus k tomu, rozne ine tazkosti, a ako vravel,ze ludia mu zavidia, aj ked nieco dostane, napr osatenie, alebo ako ini prejdu na druhu stranu ulice, ktorym predtym pomohol a poznal ich, aby nebodaj od neho nieco nechytili 😔 . Tak tazke zit cele dni v tichu a tme 😢 . Dnes som na neho cely den myslela.

saarcik77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domeenika
9. mar 2011

Dnes bol velmi smutny diel. Vsetky pribehy mali aspon pre mna obzvlast smutny charakter. Nemozem sa divat , kde su hlavnymi "postavami" deti... ale asi to tak vnima kazda matka..
Viem, ze sa im cely stab a sponzori snazia pomoct.. ale co s chorobou? je to zivot! ale vazme si co mame... skoda ze na to casto zabudam!

miruska15
10. mar 2011

pekne pribehy boli teraz.Dievčatko krasne s krutym osudom a tie naše urady katastrofa možu sa hambit.Ja dakujem Bohu že mam zdrave deti.Mamičke prajem vela vela sil.Ivanka jedno skromne dievča až ma zaražalo ako rozumne rozrrava mamina ma čo robit aby s 300eur vyžili.Takymto ludom patri moj obdiv a keby som mohla tak by som pomohla ale to asi všetci.V stredu to ma pokračovanie určite budem pozerat. 😢