Môj priateľ je príliš milý. Ako na neho?

feith
12. mar 2010

Ahojte vsetky zienky stastne aj nestastne,precitala som si tu kopu pribehov ale nic o mojom probleme.Teda,mnohe z vas by asi dali za to vela,ale mne vadi na mojom priatelovi jedna vec-je az prehnane mily a dobry.Ja si pri nom niekedy pripadam ako obycajna mrcha.On by jednoducho pre mna urobil cokolvek a mne sa to cim dalej tym viac nepaci.Vo vsetkom sa mi prisposobuje,vzdy je vsetko podla mna atd...Prosim,poradte ak ist na neho...Dakujem🙂

nguyen
17. mar 2010

ale jasne, akokolvek ja som zastancom teorie, ze treba vzdy ist az na "koniec vztahu", myslim az do bodu, ked si si na 100% ista, ze to uz dalej nejde a je koniec. Nie ze by som tym nestratila kopu casu a dost vela vzathov som v zivote potiahla aj ked uz vsetkym okolo a aj mne samej do velkej miery bolo iste, ze ee...ale v ramci hesla ze radsej budem lutovat to, co som urobila ako to, co som ani neskusila, som si to zakazdym "vypila az do dna" a dnes mozem spokojne prehlasit ze ANO skusila som vsetko a nakoniec som sa rozhodla dobre a nic som neuponahlala, takze, faith ak este stale to dobre v tvojich ociach prevazuje nad tym "zlym" (co je asi v tomto pripade nevhodny termin ale ved chapeme sa vsakze?) tak kasli na to, co ti tu rozpravame (kazda sme ina a to co nevyhovuje mne tebe nemusi vadit) a uzivaj si svoj vztah s princom na bielom koni a nie je vylucene ze si na jeho spravanie zvyknes alebo sa po case rozidete, ale o moznosti, ze by zmenil by som asi velmi neuvazovala 😅

nguyen
17. mar 2010

chybajuce varlata 😀 😀 😀 mimco napis tu knihu, prossssiiiiiim 😵

feith
autor
17. mar 2010

Nguyen ano mas pravdu,trefny nazor.Ja som len zvedava ake mate aj vy skusenosti atd🙂Ale vidim,ze na mimco sa nechytame 🙂 To bola proste vyhra v loterii ten chalan 😎 Ano,ja si to zatial uzivam...mam ho velmi rada a vlastne vo vsetkych smeroch je fajn.Az na tento jeden...

mimco
17. mar 2010

To není sranda 😀, chudák, víš jak mu asi bylo, když mi to říkal 😀 😀 😀.

Feith, pokud je ti s ním dobře, já bych to asi nehrotila, mám spoustu známých, kde je dominantní žeda a klape jim to. A pokud jak píšeš, je schopný atd. neviděla bych to tak černě, dej tomu čas, ono se to samo nějak vyvrbí 😉.

feith
autor
17. mar 2010

Ale je to smiesne prepac ale je 🙂 No vsak vyvrbi sa to mozno ale vies ked on nevie povedat Daj mi pokoj atd ani tej byvalej priatelke lebo on nevie byt zly a hnusny.Radsej povie ze on uz nebdue ku mne uprimny...

mimco
17. mar 2010

Neomlouvej se, myslela jsem to ironicky 😉. Já jsem v práci a řežu se tady jako blázen 😀, když na to vzpomínám 😀.

Může se tě Feith zeptat kolk je mu let, jestli jsi to už psala, omlouvám se 😔.

feith
autor
17. mar 2010

On ma 25 🙂 A ja si pripadam pri nom ako 30 rocna minimalne 🙂

nguyen
17. mar 2010

inak btw aj ja som v praci mame spolocne kancle a pri tych varlatach som od zadrziavania smiechu cela ocervenela, uz sa ma kdekto opytal ci som ok? 😀 😀 😀

feith
autor
17. mar 2010

Aj ja som v praci baby a tiez sa veeeeeeelmi smejem 😠

mimco
17. mar 2010

Já pracuju na hotelové recepci 😀

mimco
17. mar 2010

25, tak to jako tomu mému bývalému tehdy 😅

mimco
17. mar 2010

Teď mě tak napadá, že bylo asi i divné, že chodil se mnou, puberťačkou, když mu bylo tolik 😅

feith
autor
17. mar 2010

Ach no vsak toto mimco 🙂

nguyen
17. mar 2010

no podla mna uz ucelena osobnost v tomto veku...ale mozno sa pod povrchom skryva chlap co za pol roka este nevyliezol... 😕

feith
autor
17. mar 2010

Ach nguyen snad ta druha moznost je pravda!!!!

nguyen
17. mar 2010

inak to s tym vekovym rozdielom, mimco, to su take typy, to niekedy vidno aj u znamych osobnosti ked si tak poziete ten zoznam znamosti co pocas zivota poniektori mali tak sa to zacina rovesnickami (ked mali napriklad 20 tak mali partenrky 20tnicky co je skor normal) a potom su to 20-tnicky ked mali oni 30 cize 10 rocny rozdiel a ten dalej stupa s klesajucim vekom aktualnej partnerky az to pride do fazy "otec s dcerou" pripade "dedo s vnuckou" a podla mna je to o tom, ze tito muzi su emocionalne niekde na 20 rokoch a nedokazu nadviazdat normalny vztah so zenou v inom veku ... to musi byt desne 😅 Nemyslim teraz rozdiel medzi partnermi, ktori su spolu cely zivot ale neschopnost udrzat vztah so zenou ked prekroci isty vek....

feith
autor
17. mar 2010

No toto je moj prvy priatel ktory je podobny mojmu veku,ja mam 22.Predtym som mala priatelov ktori mali 3.Teda boli dvaja,aby to blbo neznelo 😀

anta
17. mar 2010

Jo taaak, to se nekupuje, tak vidíte, já to popletla 😀 😀 😀 . Já bych teda chlapa, kterej mi na všechno kejvne, nechtěla, taková občasná výměna názoru neuškodí, člověk se aspoň vyventiluje. Asi ze začátku by mi to nevadilo, ale po čase by asi šel víte kam? 😅 😅 😅

lulii
17. mar 2010

Mimco, teď jsem se krásně pobavila u tvých příspěvků, jsem druhá v pořadí, co chce tvojí knížku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Holky, to jste měly teda extrémy, no fuj tajbl 😲 😀 A já myslela, že ten můj byl taky až moc slaďoučkej a ono to tak není. Můj se dokázal pochlapit, hurááááááááá 😵 😵

Feith, musíš mu to prostě říct a třeba i několikrát. Vždyť jeho to taky musí strašně "dusit". Bát se, aby ti něřekl něco špatně, aby neudělal něco špatně,.......To ho musí stát přeci strašně moc sil, ne? A hlavně má pořád růžový brejle, takže zamilovanost největší, ono ho to zachvíli taky přejde, to se neboj. On se otrká (možná mu s tím ale budeš muset pomoct) 😉

feith
autor
29. mar 2010

Ahojte baby,tak dlho som tu nebola...Myslim,ze sa to medzi nami o trosku zlepsilo.Tak uvidime ako to nakoniec vsetko dopadne🙂 🙂

lulii
29. mar 2010

Feith, tak to je moc dobře 😉