Moja zlá skúsenosť s pani s nickom szamaranszka

adel29
21. nov 2013

Mamicky spojme sa .....ja som sa nechala od tejto mamickyboklamat spinavu roztrhanu a mastnu smradlavu supravu som dostala...na moju staznost reagovala neprijemne a arogantne....nie som sama ...ako citam,takze ziadam,dat tuto maminlu na ciernu listinu

irriss
21. nov 2013

@adel29
na tento problem a jeho reseni je tu primo tema..."cerna listina"..

@szamaranszka

Ma na MK jeden jediny prispevek...ale i tak, pokud chcete o nekom mluvit, vyzvete ho jak se slusi a patri 😉 tj. celym nickem, jinak je to jako "pomlouvani" 🙂

jannika10
22. nov 2013

Dobry den, cierna listina riesi len mena bez uvedenia dovodu.. myslim, ze adel 29 dobre pise ked chce uviest aj detaily neseriozneho chovania predavajucej ANITY SZAMARANSZKEJ, ktora ma nick SZAMARANSZKA.. tiez som si od nej kupila tricko.. prezentovala mi ho ako nove nenosene tricko .. prislo mi zamastene tricko ma mastne flaky vpredu, na rukave, zo zadnej stranky, na prednej strane ma biele pasiky ako od antiperspirantu a tricko smrdelo!!! ked som pani napisala ze to co mi predala je des odpovedala arogantne, ze len ONA rozhodne co vrati peniaze a rozhodla, ze nevrati.. nasledoval utok, ako som si to dovolila napisat.. boli sme tu u mna tri a neveriacky sme pozerali na to co poslala... ziadna otazka, ake mastne flaky, kde, ako sa to mohlo stat... EVIDENTNE VIE AKY ODPAD PREDAVA.. vraj bolo tricko v skrini, preto nevonia!!!!!!!! to aky ma poriadok pani v skrini je jej vec.. jeho novost odovodnovala etiketou pripojenou zatvaracim spendlikom niekde na boku tricka, bolo by presvedcivejsie keby si zapamatala kde povodne bolo ked ho tam po noseni pripojila!!!!!! kedze ma viac zlych hodnoteni, ktore som si povodne nevsimla, lebo doteraz som mala len dobre skusenosti s mamickami na MK, spojila som sa aj s tymito inymi mamickami.. pani jedna ako cez kopirak, osocuje a nadava kupujucim, vraj si nic nevsimla, nevidela a predava veci, ktore vobec nezodpovedaju realnemu stavu.. VECI SPINAVE, ROZTHRANE, SMRADLAVE A POSKODENE!!!!!!!!
urcite by bolo ferove vyzvat pani nech sa vyjadri, ale to by musela mat zaklady slusneho spravania a mozno aj znalost slovenciny.. vie len arogantne osocovat a vymazat linky na svoje veci kde vyjadrite svoj nazor.. vsetko sa da vyriesit ked sa chce, staci mat ochotu riesit a komunikovat.. zelam szamaranszkej aby stretala len take ako ona :o(
NEDAJTE SA INE OKLAMAT, ZIJE S NASICH PENAZI!!!! HANBA TAKEJ PREDAVAJUCEJ SMUDLE !!!!!!!

jannika10
22. nov 2013

Nech sa paci aj fotky, aby ste videli co predava szamaranszka anita 😢 😢 😢 😢 😢 😢

szamaranszka
22. nov 2013

prepacte ,ja tie flaky som tam nemala .takze prosim vas ,nepiste o mne nepravdive veci. a to som pre vas pisala ze -poslala som nenoseny tricko ,a mam v podmienkach vypisane ,ze peniaze nevratim spet -to je arogantne???.a ako mozne ze v mojich fotkach nevidiet tie flaky???a ze neviem dobre poslovensky?mozno-ale snazim ucit----dakujem a prosim uz mi nepiste take maily lebo ja som vas neurazal

szamaranszka
22. nov 2013

adel 29 toto kupila -bol pridany ako---- noseny---a nato pisala ze ma flaky,roztrhana ,a je handra.asi na fotke vidiet ,ze nema flaky,a nie je handra.dakujem pekne 🙂

jannika10
22. nov 2013

@szamaranszka
Nie som odkazana na to a nemam v povahe aby som osocovala poctive predavajuce.. mate viac negativnych hodnoteni na vas a vsetky su rovnake.. predali ste vec v stave, ktory nezodpoveda realnemu stavu.. ako to, ze flak nie je na vasej fotke? AK NEROZUMIETE TAK O TOM JE PRAVE REC..poslem vam fotky, na ktorych flaky neuvidite a na ktorych flaky uvidite.. TO JE KLAMANIE KUPUJUCEHO!!! A to, ze potom nanho utocite, ze to tam nebolo ( zvlastne, ze to je vas znak v komunikacii aj s inymi mamickami, s ktorymi som sa spojila!!!!!!!) a ze si to vymyslel a prestanete s nim komunikovat, TAK TO JE AROGANCIA.. postaci vam taketo vysvetlenie zakladnych pojmov?? mna vasa znalost alebo neznalost slovenciny vobec nezaujima.. podstatne je ako jednate ...
aby som vam nacrtla ako sa to slusne riesi medzi slusnymi ludmi, nech sa paci - spytate sa kde je flak, od coho si moze byt, napisete, ze ste si ho nevsimli, nech posle kupujuca napriklad aj na vlastne naklady vec vam a pozriete sa na to a ked usudite, ze flak tam naozaj je, resp. je to naozaj roztrhane, tak napisete, ze peniaze vratite.. nejednate ako hysterka, ktora vsetky kupujuce povazuje za klamarky, lebo podla seba sudite ine, zacnete urazat a osocovat, ze vsteky sme si vas tovar uspinuli, natrhli, zodrali, aby sme si urobili viac starosti popri detoch a uchylacky vam zacneme vypisovat, ze co za odpad nam posielate!!!!
Kupte si za nase peniaze nieco spinave a roztrhane.. MOZTE SA HANBIT, KLAMETE A ZAVADZATE SLUSNYCH LUDI!!!

jannika10
22. nov 2013

nech sa paci szamaranszka.. takto sa klame zakaznik.. HANBA VAM!!! a to plati aj pre fotky, ktore ste pridlali k inej kupujucej.. robte fotky s bleskom nech toar odhali vsetky mastne flaky.. JE TO VASA VIZITKA.. fuj 😢 😢 😢 😢 😢

motylik1982
22. nov 2013

Ja som si od mamicky szamaranszka objednala zupan, na fotke nebolo vidiet take obnosenie ake bolo vidiet po doruceni , zupan som si kupovala do porodnice a keby mi ho mama neopravila( boli tam dierky vo svoch a putka boli odtrhnute, a este same zmolky) tak by som ho ani nemohla pouzit. Okrem ineho mi balicek nebol doruceny tak ako slubila, ked som pisala ci to poslala, tak odpisala ze manzel zabudol a potom sa uz neozvala , ani som nevedela bapisat hodnotenie, tak som dala :(

niha1
22. nov 2013

Ja som si od nej kúpila sánky pre moju malú ako darček na vianoce, vraj 4 x použité. Celé osuchane, min niekolko rokov používané, určite už kúpené z bazaru, doskrkane na vrchu aj na spodku, snurka na ťahanie ktora bola pôvodne žltá, ani nebolo vidno akej je farby... Fuj jednoducho hnus...aj by som sa hanbila niekomu povedať že to mala dostane na vianoce... A pani nemala v sebe ani toľko, že by odpisala na moje hodnotenie aspoň že serem na teba..jednoducho čistá ignoracia. A nech mi este povie niekto že som si to spravila sama...keďže už bolo tento rok toľko snehu že som tie sánky ťahala toľko po zemi.. Čo ma najviac na tom štve, sú to len sane dajú sa normálne používať, ale mal to byť darček.dala som za to 15 eur a to pomaly ani na jedlo nemáme...keby som sa jej nepytala, ci majú nejaké poškodenia...a ona že žiadne - 4 x použité a odložené v garáži lebo mali sani troje...moze sa hanbiť

niha1
22. nov 2013

@motylik1982
@jannika10
@szamaranszka
@adel29 tak toto bola moja skusenost s predavajucou

szamaranszka
23. nov 2013

@motylik1982 -dobry -ja som vam pisala ze ma zmolky ,a zupan stal 3,50e zlacnila som za 3e zatolko ste kupili.nemal top stav ale ja si mysilim ,ze nosit sa dalo este

szamaranszka
23. nov 2013

@niha1 ano pisala som ze je parkrat pouzivany.no bol v garazi a tam trosku zaspl. -to priznam ale sanka stal16,50E --ZLACNILA SOM NA15E S POSTOVYM...... A POSTOVNE SOM PLATILA 4,05E 🙂 :---

szamaranszka
23. nov 2013

UZ SOM PREDALA ASI O 200-VECI- ROK SOM TU- DOSTALA SOM VELA HODNOTENIE --AJ ASI 5-6ZLE PANI JANNIKA VAM VSETKYM PISALA ABY STE PISALI SEM A MNE MOHLA VYCHODIT. NIEKEDY ISTE ZE ROBIM CHYBY -TO MOZEM PRIZNAT ALE KTO NIE???ALE ZA NOVE VECI MI NEPISTE ZE MA DIERKY,FLAKY,NOSENE

motylik1982
23. nov 2013

@szamaranszka ale to ze bol toztrhany ste nepisali, zmolky som ozelela kedze mam odzmolkovac ale odtrhnute putka na opasok, roztrhane vo svoch aste nepisali a kupila som ho za 3,50€ nie za 3€, mne nejde o cenu ale o pristup. Veci ktore predavam ja presne zodpovedaju popisu, hkavne nepredavam poskodene veci ani dierocka sa nenajde, take veci radsej darujem a aj tie co predavam su za mini ceny a posielam balik okamzite po pripisani penazi na ucet nie az po tyzdni. Myslim, ze dobre hodnotenie je velmi jednoduche dostat, ale ako som sa vyjadrila, je to o pristupe. Ja som vam to hodnotenie ani nedala zle lebo som vam nechcela uskodit ale mam pravo vyjadrit svoj nazor ak som nebola moc spokojna. A kedze neberiete veci spat, tak sa to inak neda.

jannika10
23. nov 2013

@szamaranszka
ano, vsetci robime chyby, konecne ste si to priznali.. vsetky by sme vedeli vase chyby odpustit keby ste konali ferovo.. a nejednali ako arogantna hysterka, ktora nadava kupujucim!!! A OPISALA PRAVDIVO TOVAR!!! tak sa prejavte ferovo a vratte mi peniaze, je evidentne, ze tricko je mastne, moj umysel bolo tricko darovat!!!.. to ze mate v podmienkach napisane, ze peniaze nevraciate, to chapem ak niekto napise, ze sa mu nepaci vami doruceny tovar a predstavoval si ho inak, ze videl oblacikovu modru a nie svetlo modru.. su tu rozne mamicky voci ktorym sa treba branit.. ale ani za svet si nepriznat chybu a tvrdit, ze vec je bezchybna aj ked vam poslem dokaz a a osocovat ma, ze som si ho snad zamastila ja.. odvolavat sa na svoje, ze peniaze nevraciate.. TAK TO JE AROGANTNE!!! kontrolujte si sacky do ktorych tovar balite.. ak balite do sackov, v ktorych nosite napr. maslo z obchodu, potom si mozte mysliet, ze tricko bolo ok, ale vase balenie bolo zle.. vzdy sa najprv zamyslite u seba aby ste mohli byt vy cista pred sebou.. VASICH 200 KLADNYCH HODNOTENI BUDE SMAHOM RUKY ZABUDNUTYCH ZA 1 NEGATIVNE!!! v dnesnej dobre si ludia uz svoje zaujmy brania, zvykajte si!! nedaju sa len tak oklamat!!! ak svoj postoj zmenite svoje negativne hodnotenie zmenim!

szamaranszka
23. nov 2013

viete ja som 100% pozrela pulover bol bezchybny .-tak neviem --preto som pisala ze nepodam mastne vecicky . --pozrem tie sacky ktory som robila na zabalenie .teraz uz neviem --videla som na fotke flaky ktory ste mi poslali ale prisaham ze tam neboli.premislam o tom ---ja som myslela ze nepaci vam pulover a chcete naspet vratit ,s takymi dovodmi,-mozno ze mojej strany nie je pekny ale ked bola som stym 100%ista ze som podala neposkodene

niha1
23. nov 2013

@szamaranszka sánky stali 16,5 s postovnym a dali ste za 15 s postovnym. Ale nepovedali ste že sú celé doskrkane, špina z garáže by mi ani tak nevadila, to si viem umyť...aj ked, ja by som take špinavé neposlala.ale to som ja...

adel29
autor
23. nov 2013

@szamaranszka ste klamarka a pisetr tu uplne nezmysli......mamicky maju pravdu....predavate spinave a mastne veci....

mariana777
24. nov 2013

Pridávam moju skúsenosť:
Objednala som si od tejto pani nohavice. V popise bolo že sú nenosené - žiadne ďaľšie podrobnosti neboli uvedené. Prišli mi nohavice, ktoré síce vyzerali dobre, ale mali dierku a na zipse chýbal 1 zúbok. Zips sa preto zapína veľmi ťažko. Keď ho zapína dieťa, zasekne sa mu a nejde zapnúť. Férové by bolo na takéto chyby upozorniť vopred. Netvdím, že sa nemôže stať, že aj nová vec je poškodená. No ak je, tak je slušné na to upozorniť. Pani inzerát vymazala skôr ako mi nohavice prišli. Na môj pokus o vrátenie tovaru a peňazí, prišla negatívna reakcia. Potom sa pani odmlčala. Pridávam fotky.

jannika10
26. nov 2013

@szamaranszka
stale cakam na vase stanovisko..

jannika10
27. nov 2013

@szamaranszka

Blahozelam szamaranszka, ste oficialne na CIERNEJ LISTINE MODREHO KONIKA.. verim, ze to zabrani dalsim kupujucim aby boli VAMI OKLAMANE.. vyborny vysledok pre vas, ze?? :o(((((((
Kludne vyzyvajte vsetky svoje kamaratky nech vam pisu pozitivne hodnotenia.. snad vas toto trklo a ked si od vas niekto nieco kupi, vyperiete to alebo pravdivo opisete stav.. alebo to proste darujete ked je to handra alebo nepredajny odpad a potlacite svoju, teraz neviem ci to mam nazvat sporovlivost alebo chamtivost!! HANBITE SA!!!!!!!