Morča
1. sep 2020
Ahojte, mame nove morca, dva dni, je malicke tak si potrebuje vojst do misky aby sa najedlo, ale sedi tam stale, aj v noci. Co robit aby si nezvyklo byt tam stale? Nebodaj to pouzivat ako wc, dakujem
Nas na nej zas cele hodiny prestoji.
Z mojej skusenosti odporucam zaobstarat aspon dve morcata.
@panda6 citi sa tam bezpecne, morciatka spia pritulene k sebe, treba aspon 2ks... ale zvykne si aj jedno ak sa mu budete venovat. Su take "rukavniky" ktore sa zavesia do klietky a morciatko si tam vlezie. Mozete mu dat aj domcek (krabicku s vyrezanyn vchodom) len tam je riziko ze bude stale zalezene dnu.


@panda6 tak mu dajte mensiu misku, podla mna uplne staci vicko zo zavaranin, nemusis nic ani kupovat.