Môže policajt fotiť moje auto bez môjho vedomia?

veronika_vero04
15. jan 2022

Ahojte,neviem ci mi bude niekto vediet poradit,ale pokusim sa aspon spytat. Moze policajt fotit moje auto bez mojho vedomia?Mam suseda,ktori mi robi problemy. Udal ma,ze som mu poskodila auto svojim autom a bola som predvolana na vysluch,kde mi policajt ukazoval fotky mojho auta s roznymi skrabancami z casu neviem ktoreho,,,auto som mala zaparkovane pred domom,bola som aj doma po nocnej,ale policajt sa vobec neozval,ze aby som vysla von.

veronika_vero04
autor
15. jan 2022

Podotykam,ide o deda,stareho mladenca,ktori v hlave pravdepodobne nema vsetko ok a nechcem sa s nim zbytocne hadat a robit si nervy

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika_vero04
autor
15. jan 2022

@viestta ale myslim ako dokazovy material

surama
15. jan 2022

@veronika_vero04 Moze, bezne to robia. Oni musia mat dokaz, ze prave tvoje auto napr. stalo tam, kde nemalo. Bez fotky by ti nemohli napariť pokutu, lebo nemaju dokaz, ze doslo k priestupku. U nas v meste dochodcovia casto nahlasuju susedov kvoli parkovaniu a nepozeraju na to, ze nie je kde. Oni sa doma nudia a vkuse su na okne a sleduju, co sa vonku deje. Moji susedia dochodcovia dokonca presne vedia kedy a kolkokrat som bola kocikovat... 🙈

mogaa
15. jan 2022

@veronika_vero04 a odkedy si na získanie dôkazového materiálu pýtajú policajti povolenie?

liljana
15. jan 2022

Mohol to odfotit ten sused. Nesmu fotit teba - GDRP, ale ako zakazes niekomu, aby nefotil tvoj dom, alebo auto na ulici. Ked ides rychlo a odfoti ta policajna kamera, to tiez nie je porusenie sukromia. To iste mestske kamery, kamery v garazach,...
Ak to sused nahlasil, policajti su povinni to overit.

mamina0078
15. jan 2022

Moze, na dialnici ta radar pri prekroceni rychlosti odfoti s tvojim vedomim? 🤣