Môžem fajčiť Iqos na izbe?

11. dec 2023

Som so synom na detskom oddelení. Príde mi od veci ísť až dole a vonku fajčiť iqos keď doma ho fajčím proste v interiéri. Všade sa fajčí v interiéri. Keby si zápalim na okne na izbe je to veľký problém?

maranco
11. dec 2023

@kakakina napíš tu https://www.ip.gov.sk/chcem-sa-poradit/ čo máš s tým robiť, alebo regionálny úrad verejného zdravotníctva

zuzubb007
11. dec 2023

Chudak syn zit v takom prostredi

alexandraas
11. dec 2023

Akoze..nehnevaj sa,ja som tiez fajciarka ale ze by som tahala elektronicke a hoci ake cigy na detskom oddeleni to je moc..

petronellla87
11. dec 2023

Chod si pofajcit von. Iqos smrdi jak zapalene ususene💩

mandarinka555
11. dec 2023

@petronellla87 Ty si sušila 💩 a vzápätí ho zapálila, že vieš ako smrdí?

viestta
11. dec 2023

Ja sa zamyslam, ci ta co sa pyta je len tupa a nedochadza jej to alebo je jednoducho arogantna a bezohladna

rebellefleur
11. dec 2023

A mame tu aspirantku na najblbsiu otazku roku 2023 👍

minenkak
11. dec 2023

@rebellefleur a hlavne matku roka

ma77
11. dec 2023

@rebellefleur Asi tak môžme hned dat aj 1miesto 🙈

j_m
11. dec 2023

@ma77
Hmm, “niečo mi vraví”, že by sa malo ešte počkať 😂

zuzuliennka1
11. dec 2023

a co sa neopytas priamo sestriciek a lekarov tam na oddeleni, kde si🤣 ? (toto musi byt vymyslena tema, lebo taku debilnu otazku pricetny clovek proste polozit nemoze)

diablikovci
11. dec 2023

Ešte mi chyba otázka: Môžem sa milovať s mužom, ktorý je tu na oddelení a veľmi sa mi páči. 😂😂😂😂😂😂

ma77
11. dec 2023

@j_m Ano do konca roka ešte daleko a den ma 24h čiže aj ja si myslim že ešte niečo pride😅

patus_2
12. dec 2023

Ja neviem, ale pri všetkej úcte, ľudia si už strašne arogantní. Mne prišla návšteva a chlap rovno v obývačke vytiahol iqos a začal fajčiť, ešte bol prekvapený, prečo som ho poslala von...

katka533
12. dec 2023

Fuk, ved to smrdi ako hov.o. Ako to mozete doma fajčiť.

autor
12. dec 2023

Dobre naložili ste mi vydržím nefajcit. Hlavne že sestričky upratovačky a sanitarky chodia tu fajčiť na balkón a smrad z cigarety riadnej nie iqos je po celej chodbe kde sú izby s bábätkami

madeincssr
12. dec 2023

Prekvapila si ma, málokto si uzná... 👍 Áno, veľa ľudí je bezohľadných. Asi by sme "naložili" aj tým sestričkám a upratovačkám, ale či by si to uznali tak ako Ty...

nepic
12. dec 2023

@mandarinka555
Ja som fajčil skoro 30 rokov cca 30 cigariet denne. Už skoro štyri roky nefajčím a nevadí mi keď niekto pri mne fajčí. A priznám sa že keď si niekto zapáli značku ktorú som fajčil,mi to stále vonia a stále mám chuť si zapáliť. Ale keď si niekto pri mne zapáli iqos tak naozaj sa pozerám okolo,že kto sa posral.

autor
12. dec 2023

@nepic to záleží od príchute cigariet nie od iqos. Ja mám lil solid a k nemu feets. Toto čo opisujes áno smrdia ale cigarety heets aj to nie každá príchuť.

evaachesa
12. dec 2023

@minenkak môžem ťa poprosiť o odkaz odkiaľ je tá info ohľadom iqos? Ďakujeeem. 🙂

autor
12. dec 2023

@evaachesa skús si nájsť info z novšieho roku 🙂

bubik6x
13. dec 2023

Ale som sa nasmiala 🤣🤣🤣🤣