Môžem ísť von s kamarátmi, keď budem mať negatívny test?
30. okt 2020
Dobrý večer, chcem sa spýtať na jednu vec ohľadom testovania. Keď budem mat negatívny test tak môžem ísť normálne von s kamarátmi ? a keď nemám tak by ho odo mna niekde vypýtali policajti alebo tak ?
ano ale novy vynimky platia az od 2.11..
Do 1.11. vratane je to po starom ako teraz.


@rebeka34d ZATIAL ano a ano mohli by