Môžem vložiť eurocentové mince na účet v Unicredit banke?

florianabotosova
8. júl 2019

Ahojte mam účet v Unicredit banke a mam veľa 1,2,5 eurocentovych mincí myslíte že by som mohla ísť do banky a vložiť ich na účet? Lebo v obchodoch ich veľmi nechcú zobrať. A vklad je za poplatok alebo bez? Ešte som nebola vkladať peniaze na účet

evittam
8. júl 2019

@florianabotosova Urcite za poplatok.

stela01
8. júl 2019

@florianabotosova treba si to pozrieť vo svojej banke cenník a aj podmienky každá banka to má inak .
Záleží či ich budeš mat potriedene a samozrejme počet minci .

evittam
8. júl 2019

@florianabotosova Chod do Metro, alebo do jednoty ci Tesco-samoobsluzne pokladne.

lubik87
8. júl 2019

@florianabotosova mám v raifaisen účet vklad mám zadara a 100 kusov mincí limit ...keď je veľa drobných tak vkladám aj na 5 krát čiže 500 kusov ...viac ako 100 je už za poplaplatok ..napr dnes tak 🙂

florianabotosova
autor
8. júl 2019

@lubik87 aha ďakujem lebo mam účet aj v tatra banke tak sa skúsim ešte tam opýtať

0silvia0
8. júl 2019

@florianabotosova práveže pokladničky hlavne po výplatných termínoch sú vďačne za centy.

lubik87
8. júl 2019

@florianabotosova keď som chodila vkladať do vub tam bol tiež.limit 100 ks napr ...myslím že Tatra to bude mať podobne už je to zasa len o ochote pani za pokladňou

dopolbokaodrata
9. júl 2019

Nasyp to do samoobslužnej pokladne v tescu alebo kaufe a máš pokoj.

saxana000
10. feb 2020

@dopolbokaodrata a mna ide slak trafit ked po niekom takomto dostanem vydavok z 5 eurovky 😉 v jednocentovkach