Môžem vrátiť slnečné okuliare?

28. apr 2024

Ženy aj páni, poradte ci ste sa stretli s niecim podobnym. Včera som si kupila slnečne okuliare v optike. Bola som sama pri nakupovani. Zdali sa mi sirsie na moju tvar. Predavacky ma prehovarali ako mi sedia. Prisla som domov a ked som ich vyskusala bolo mi do plaču. Nestretli ste sa s tym ze by som ich mohla vratit, teda vymenit za ine? Ma niekto s ty skusenost? Dakujem za kazdy typ.

sevrin
28. apr 2024

Predavačky tam nie sú na to, aby ti hovorili pravdu, ale aby predali tovar. Nabudúce už sama nepôjdeš 🙂

melanta
28. apr 2024

To záleží od optiky. Kamenný obchod zo zákona nemá povinnosť vziať späť tovar. Hoci mnohé tak robia.

nelca84
28. apr 2024

V tej optike nemali zrkadlo?

sense
28. apr 2024

Zober blok a chod sa spýtať ci ti vymenia za iné. A dobrá rada na záver, ak máš pri kúpe pocit ze ti nie je úplne ono tak nekupuj, vždy sa môžeš vrátiť iný deň a skúsiť ešte raz. Vždy ma byt tvoj úsudok presnejší ako názor predavacky

sainatt
28. apr 2024

Zalezi od optiky, skor pristupia na vymenu tovaru. Zoberte so sebou vlastnu poradkynu, nech sa tentokrat rozhodnete lepsie.

metoyou4
28. apr 2024

Ja si myslim na 99%,ze ti vymenia

zuzubb007
28. apr 2024

Aby ti predala tak ti povie hocičo, nikdy by som neverila čo vravia druhí 😁, a či ti vrátia zalezi od predajne, keď kúpis druhé podľa mňa by mohli