Slnečné okuliare na malú tvár

1mata
20. júl 2022

Ahojte. Prosim vas, zhanam kvalitne slnecne okuliare na moju malu tvar 😀 viete mi poradit, kde kupim okuliare v ktorych nebudem ako mucha cece ?

kacena4
20. júl 2022

optika ja mam rovnaky problem

janulka1802
20. júl 2022

Ja mám tiež menšiu tvár a nájsť menšie okuliare je takmer scifi. Rayban má veľkosti, tak z tých mi sedia super, ale mám aj iné a sú kúsok vačšie, ale neriešim. Keď vidím tie "prilby", čo sa teraz nosia, moje sú malinké.

danica2711
20. júl 2022

ja som tiež typ, ktorému slušia asi 3 zo všetkých slnečných okuliarov na svete... no už len do optiky a skúšať, skúšať, skúšať... niekoľkým optikom som síce zarobila na alergiu, keď ma vidia, pretože skúšam aj hodinu, ale tak čo už...

syslik81
20. júl 2022

hladat a skusat ... ja mam teraz ray ban , predrym guess a polaroid ... kazda znacka mava aj mensie .. len treba hladat a skusat .. zalezi aj aky styl sa ti paci

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
20. júl 2022

@1mata mozno skusit aj detske alebo teda teen modely.

jarmillka
20. júl 2022

@1mata U nas v jednej optike vie pani podla typu tvare hned vybrat tie spravne.. Este nikdy som sa tak netesila, nakolko za tie roky som ich vyskusala nespocetne mnozstvo.. Lenze tohto roku na zaciatku leta som ich stratila.. Hned som utekala do tej optiky aaa..problem.. Pani mi vysvetlila, ze nove modely dostavaju cca v marci.. Pre tvare ako “nase” ich chodi max 5 ks..a vypredaju sa ako prve…takze smola… Musela som tam zase skusat a skusat dokedy som aspon ako tak bola “spokojna”…Ja bez slnecnych fungovat neviem… Takze ich navstivim zase v marci 🤣

domiklik
20. júl 2022

@1mata skus polaroid

1mata
autor
21. júl 2022