MUDr. Jozef Adam, Zdravotné stredisko na Tatranskej v Košiciach

gabs2012
8. feb 2012

Ahojky, ja by som sa chcela opytat, ci mate nejake skusenosti s Dr. Jozef Adam (gynekolog), Zdravotne stredisko na Tatranskej.. Dakujem 🙂

jenifferl
13. feb 2012

Ahoj ja k nemu chodim a som spokojna

aolita
5. dec 2012

Ahojte,napisete mi prosim ako je to s tymi ADAMOVCAMI?JEDEN JE JOZEF A DRUHY JAN...ja chcem zacat k jozefovi,ale bojim sa..nejake skusenosti mi nenapisete?dakujem

vierka0
5. dec 2012

adam je prednosta na gynde v presove, tiez ma ambulanciu v kosiciach, podla mna je to velky odbornik.

aolita
5. dec 2012

dakujem...ale ked operuje,prip.rodi,tak je to v presove?alebo v ke?a este otazka....je citlivy,jemny?lebo mam roblemy a bojim sa vysetrenia..

tami66
4. jan 2013

V Kosiciach iba ambuluje!!!! Pracuje v Presove cize aj vedie operativu v Presove.Je to tazke pochopit? A Jan Adam uz davno neoperuje,ma sukromnu ambulanciu v Kosiciach na Terase ul.Tr.SNP.

lus2909
10. dec 2014

ahojte baby chcem sa opytat ohladom adama ktore k nemu chodite na tatransku chodite k nemu aj na tehotensku poradnu?? dakujem

natelis
2. mar 2019

@jenifferl Dobrý deň. Neviete mi povedať, či na poradňu môže prísť aj manžel do ambulancie? A či dostaneme aj foto z ultrazvuku? A aká je pani MUDr. Jacinová? Ďakujem