Mukates - raňajková káva

3. jún 2023

Ahojte mamičky, nemate skusenosti s touto kavou? Písu tam,že obsah - 9% kava...Syn ma celiakiu, je bez lepku a že v škole to niekedy dostavaju k obedu..Veľmi mu chutí..Má 13 rokov..Myslíte , že raz za čas je vhodné to vypiť? Volala som aj do školy ale tam dáva pani vedúca inú značku..Poprípade, že ešte sa raz jej spýtam čo presne dáva v škole, ale dnes v Jednote ma táto káva zaujala..Poprípade ak viete o inej, bezlepkovej- veľká vďaka

terina25
3. jún 2023

Ja ju mam tiez rada. Ale nevedela som ze obsahuje kavu realne. Ja ju tam necitim vobec

autor
3. jún 2023

@terina25 v zlozeni 9%

andrea_82
3. jún 2023

Tuto by som detom nedavala, naco ho uz v takom veku ucit na kavu. Ked uz, tak Meltu alebo Caro. Ale pri tych neviem, ci su bezlepkove.

autor
3. jún 2023

@andrea_82 to su lepkove...preto hladam nejaku bezlepkovu 🙂

mariamisko
3. jún 2023

Zalezi aj ako je tych 9%myslenych ci na 100g ci na kg...za mna 9% nie je vela a uz aj vek ma 13 rokov nie je malicky...ved urcite si da aj pepsi ci colu a tam je tiez kofein

autor
3. jún 2023

@mariamisko dakujem...balenie ma 255 gramov..jasne aj colu si da sem tam...ja tiez myslim ze na tych 2 lyzickach svet nestoji 🙂

mariamisko
3. jún 2023

Ja som tiez zboznovala v skole tu bielu kavu co v jedalni podavali...a teraz si ju urobim no nechuti vobec ako ta zo skoly...

autor
3. jún 2023

@mariamisko to vam verim...vsetko je ine ☹