Multifunkčná tlačiareň - odporúčte mi, ktorú

blackgirl1
3. dec 2018

Ahojte, chcela by som kúpiť multifunkčnú atramentovú tlačiareň, ale nejak sa v tom nevyznám. Akú by ste mi odporučili?

korunka1
3. dec 2018

@blackgirl1 ja myslím, že lepšie Ti poradia v nejakej predajni na to určenej.

prevenar
3. dec 2018

@blackgirl1 co sa tyka modelu ..tak cim drahsie, tym lepsie ..v zasade. co sa tyka znaciek poznam 2 Cannon - absolutne odporucam a HP - nekupovat nikdy . obrovske problemy s roznymi modelmi v casovom rozpati 15 rokov . zasekavanie papiera v tlaciarni, naberanie viacerych papierov , nespustenie tlace ..a pod. nic taketo sa mi nestavalo na zariadeniach cannon .

takze tolko z mojej strany a mozes si vybrat sama 🙂 ..ak zavolas do predajne, vychvalia to co predavaju . 😉

adrianal
3. dec 2018

Odporúčam značku Brother atramentovú mame v práci 2 ks aj domov som kúpila fungujú bez problémov len náplne atrament dokupujeme

katrin21
3. dec 2018

Epson L, ja mam vybranu taku okolo 150E,priamo na stranke Epsonu si pozri... ale vyhoda je, ze sice nestoji 40e ako tie lacnejsie, ale nemusim kupovat vobec naplne,nekazi sa, pri beznom tlaceni uvadzaju kapacitu min. 2 roky, pri domacom mi to vydrzi aj viac, mozno aj 3-4, cize super, su tam totiz L -kove kazety, proste velke 🙂
Poradil mi to kamarat, co sa atomu rozumie, lebo dlho vyberam a nebola som z toho mudra... takze tak...

hettinka
3. dec 2018

@prevenar my máme HP a je perfektná, plná spokojnosť.

@blackgirl1 my sme kupovali aj podľa ceny, nielen samotného zariadenia, ale aj náhradných náplní. Asi sa poraď v predajni aj podľa toho, koľko na tom budete tlačiť, či to má byť na príležitostné využitie, alebo denne 50 strán. Či len bežná tlač, alebo aj fotky...

judar
3. dec 2018

my mame Canon ale takú dosť náročnejšiu...z hoc ktorej izby ju dokážem ovládať aj cez mobil či notebook bez toho aby som musela zbytočne zapínať pc

adrianal
3. dec 2018

https://www.itsk.sk/brother-dcp-t500w_d391126.html mame doma má aplikáciu všetko vytlačiť pohodlne z mobilu

lula313
4. dec 2018

Canon je super, daju sa kúpiť za 10eur take atrapy kaziet aj s fľašami atramentov a mozes si ich napĺňať donekonečna..