• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Na aké čistiace prostriedky nedáte dopustiť?

18. júna 2009 
na NUTELLU a zmrzlinu CARTE D´OR mnam mnam
23. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vinka mne po 5 rokoch odisla umyvacka :frowning2: :frowning2: a zatial na novu nemam. tak cakam a umyvam a naozaj je to HROZNEEE bez nej :angry: :angry:
23. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Abbi mi sme si kúpiuli na splátky.Ani to nebolo mesačne vela a vysplácala sa.Tak kupujeme všetko. :grinning: :grinning: No ved ked som nemala tbl.tak moja mama utekala kúpit lebo povedala,že ona už ručne umývat nebude. :grinning: :grinning:
23. máj 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na svoju rodinku, na parky z Tesca hydinove - nenormalne nieco, Mila rezy, orieskovu Milku, nezdrave jedla - pizza, McDonald, O. C. California kazdu nedelu, Panelak a VKV na Prime, pravidelne vysavanie a umyvanie, citanie knih (sice casu je malo-pramalo v poslednej dobe, ale verim, ze v buducnosti sa ho najde omnoho viac) a v neposlednom rade na Konika a komunikaciu cez internet :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez na Panelak a Ordinaciu v ruzovej zahrade:slight_smile: :slight_smile:
24. máj 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbi zaujimava tema...
...takze ja nedam dopustit...
...na moju rodinu...
...na nas novy domov...
...na Panelak...
...na rucne prace...
...Mila rezy...
...Baldovsku vodu...
...bryndzove halusky... :grinning: :grinning: :grinning:zatial tolko...ked ma este nieco napadne dopisem :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj ELLI :wink: :wink: ako sa mas??
ja tiez milujem MILU.

Vinka, snazim sa tento krat vyhnut nakupu na splatky.. ale mozno to inak nepojde. uvidim kolko vydrzim :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau abbi...mame sa uz celkom fajn...dnes sme sa vratili z nemocnice...Mia mala astmaticky prieduskovy zachvat..ale uz je to ok. Napisem ti IP
24. máj 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krémový cif
napolitánka horalka
dobrá kávička
2 hodiny ticha
keď deti spia
24. máj 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cerstvy hrasok, jahody, marhule, vodu, more, olivovy telovy krem SPA AVON, obyc krem NIVEA - naj ked Ta stipe nos :slight_smile:, vyjst z bazena a lahnut si na slnko :sunglasses:
25. máj 2009 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na deti,rodinu :grinning:

na kozmetiku nivea

na svoju pracu

na kazdy slnecny den ktory sa idem kupat

nakazdy teply vecer ked sa da vonku grilovat

na ludi ktorych mam rada :grinning:
25. máj 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarne slnko, nasa chalupka a nakonecne vecery v nej, smiech v ociach mojho dietata.....................................
............Mila, cokolada, Kallos balzam na vlasy, Vichy............. farebne lepiace papieriky proti zabudnutiu :grinning:.....a aby som nezabudla zubnu nit :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na plnu vanu vody a peny........................ :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
25. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kozmetika Garnier...
25. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
red bull , orbit , čoko skoro všetky , cafe.............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:
25. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaach, zabudla som neeeet :wink:
25. máj 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj na ten koláč v chladničke, mnam si musím ísť dať :wink:
25. máj 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja momentalne na sprej do nosa Muconasal, bez neho by som teraz nevedela fungovat :confounded:
25. máj 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedam dopustit

na mojho skveleho manzela a nase zatial nenarodene bejby :dizzy_face:
na krowky - nenormalne nieco :wink:
na skutocne vymakane a vtipne reklamy
na jogurty activia
bio vyrobky - ta chut je naozaj ina :wink:
more a slnko
srdecnych ludi :slight_smile:
25. máj 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerám, by sme mohli založiť Klub milovníkov Mila rezov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
(ja mám v kredenci v zásobe 4, som zvedavá, dokedy tam vydržia :grinning: )
26. máj 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mila rezy zatial vyhravaju :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na moju rodinu,
.....krem na ruky a tiez sa pridavam do klubu milovnikov MILA rezov :sweat_smile:

katja78 ja mam v zasobe uz iba 3
27. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cottage syr všetkých chutí a k tomu "polystyrenové" chlebíky ... to by som jedla vždy ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mozarellu s paradajkami ... mňam ... no a cibuľový chlieb z Lidla ... :astonished: :astonished: :astonished:
27. máj 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepsi chlieb je tmavy BFZ z Roznavy :slight_smile:
iba ten kto ochutnal, pochopi :slight_smile:
27. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lord of the Dance..http://www.facebook.com/ext/share.php?sid=89063311470&h=aQx4E&u=jWPY7&ref=nf
27. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj babuľky, a to som si myslela, že len ja som taký blázon do Mily...... zatiaľ každý naokolo mi povedal, že je strááášne sladká... :confused:
aj teraz mám jednu doma a jednu pri sebe v práci :grinning: a už sa teším ako ju schňápem!
... a to som zabudla napísať, ako ju zbožňuje moja dcérka, to má asi chute po mne, ja som ju mohla v tehotenstve aj 4 za deň :astonished:
28. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa teraz idem zblaznit za malinami... v bille ich minule predavali, tak som si kupila jednu krabicku - ze reku vyskusam... mnaaaaam... proste nebicko v papulke. skoda, ze neviem, kde by mohli rast nadivoko, zeby som si ich nazbierala...
28. máj 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Horalku,jahody,hrozno,vodu s citrónom,vôňu bazy,z čistiacich som maniačka na hygienu na WC,takže DOMESTOS,wc guličky,osviežovače vzduchu, :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na rodinu
dobré jedlo
kávičku
autíčko
spánok :dizzy_face: :dizzy_face:
28. máj 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nedám dopustiť na babyšatku :slight_smile: bez nej by som si fakt nedokázala predstaviť život :dizzy_face: najlepší vynález pod slnkom :sunglasses:
28. máj 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok