Na koho si na MDŽ nikto nespomenul?

64jarka64
9. mar 2023

Je tu ešte niekto na koho si na MDŽ nikto nespomenul?😒

ninusa221
9. mar 2023

Ja to neriešim pred mesiacom Valentín dostala som kvety 2 týždne pred Valentínom narodky tiež kvety iba mi povedal že krasne MDŽ mi praje a ja že dik a išla som do mesta s babami🥲😂

zlatovlaska123
9. mar 2023

@64jarka64 tak dostala som čokoládu od muža, ale keby aj nie, tak ma to fakt nerozhádže. Deň ako každý iný, neriešim rovnako ako aj Valentína.

denkatn
9. mar 2023

@64jarka64 posielam ti srdiecko, aby si nebola medzi tymi na ktorych si nikto nespomenul : )

akiana
9. mar 2023

Na mna, este mi vynadal, ze co chcem od neho, ze on na tieto sprostosti vobec nie je

kiwi3
9. mar 2023

nebrala by som to tak vazne, ved skoro kazdy mesiac nieco... ja som dostala jeden bonbon od kolegu, od muza nic, povedal, ze on ma den zien kazdy den a bolo vybavene

wwwwerunka
9. mar 2023

Moj muz mi vcera zablahozelal a to bolo asi tak vsetko. Dnes mam narodeniny a tiez len " vsetko najlepsie" a dost. Popravde cakala som aspon čokoládu ale prostredny syn mi vcera kupil kvietok a starkej tiež, takze aspon 1 gentleman v rodine😉

ufatess
9. mar 2023

Čo budem čakať, či si niekto spomenie. Sama som si kúpila kyticu a aj víno na večer :D

prunee
9. mar 2023

A ine dni si na teba spomenu? Spravaju sa k tebe muzi, teda hlavne tvoj muz v "bezne dni" pekne, s laskou, davaju ti pozornost, respekt a uctu, ci niekedy aj kvety? Alebo len v tento den ti to chyba?
Muzovi, ktory si spomenie len na Valentina, MDZ, ci vyrocie, treba tie kvety akurat tresnut o hlavu. Ak mate pekne manzelstvo a prejavuje ti lasku, nie je predsa dovod na smutok kvoli nejakemu kvetu, ci bonboniere. A ak nie, tento jeden den aj tak nic nezachrani a problem bude niekde inde.
Posielam ♥️

ivangeline
9. mar 2023

Na mna. xD

mk1111111111
9. mar 2023

Tak mna to mrzi za kazdu, co si na nu partner nespomenul... posielam kazdej aspon virtualne 💐💕 a krasny dnik

sasitimi17
9. mar 2023

Sprav si sama radost, ja som si objednala jarný kabát a kabelu 😂 a som spoko 😊😀

bessie12
9. mar 2023

neprezivaj to tak. Je to den ako kazdy iny. A ked uz, tak si si mala urobit sama sebe radost. "Naprav" to cez vikend. Chod do obchodov a kup si nieco pekne pre seba alebo si kup vino a cokoladu na vecer 🙂 Ja som dostala rucny vysavac 😂 Tak neviem co je "horsie" 😀

fadama
9. mar 2023

To kde niektoré na tych mužov chodíte 🤣🤣
Ešte žena aj vynadane dostane

64jarka64
autor
9. mar 2023

@denkatn Ďakujem za ❤😏

1mina
9. mar 2023

@ufatess takto to treba riesit 🥳

vroni
9. mar 2023

Ja zase nechapem, preco by mi muz na mdz mal nosit kyticu. Pripada mi to uplne prastene a mimo. Akoze preco? Nie je to den oslavy ženstva ako takeho, ale pripomienka toho, ze zeny si svoje prava museli tazko vybojovat. Ci 29. augusta tiez ideme vsetci hromadne povstat? A muz si spomenul. Tematicky sme prekecali pol noci. 😍

kika147
9. mar 2023

@64jarka64 ani moj muz si nespomenul , ja dostavam od ocka kazdy rok cokoladu aj na Valentína aj k MDŽ❤️

marca12
9. mar 2023

@64jarka64 je to smutne,ze si nespomenie nikto. U nas v rodine vsetci chlapi nosia cokoladu,kvety,podaju ruku. Zaprial aj oco,svokor,brat,kolegovci nam v robote popriali. Pokial sa k tebe pekne a s uctou sprava po cely rok,tak sa vykaslat na to,ze si nespomenul. Ja zase neuznavam,ked sa chlap sprava skaredo cely rok a na MDZ pride s kyticou.

bucko555
9. mar 2023

Ja som dostala od manžela kyticu a bonboniéru, od dcérky bonboniéru a tak isto aj od ocina a sestry plus ešte v robote

marca12
9. mar 2023

@vroni Kazdy to inak berie. To mozme povedat naco oslavovat narodeniny v tomto ponimani je to to iste. Ak ste obaja tak nastaveni,je to v poriadku. Ale ja napr. neuznavam Valentina,ale viem,ze moj ho uznava a asi by bol sklamany,keby som si nanho nespomenula. Tak sa premozem a spravim mu radost aspon cokoladou. A o tom to je. Ak viem,ze moju zenu potesi mala pozornost,tak preco kvoli jej stastiu nepremoct a neurobit jej radost.

jana_eyre_2
9. mar 2023

Nám v robote priniesol kolega robotu, že to máme k MDŽ 🤣 a vo firme sa vyjadrili, že keďže sú spoločnosť čo nikoho nechcú ukracovat, tak k MDŽ popriali aj mužom aj ženám.. neber tieto "sviatky" tak vážne..

jana_eyre_2
9. mar 2023

Inak len tak zo srandy - kúpili ste 19.novembra svojmu mužovi aspoň čokoládu? To je medzinárodný deň mužov.. Ja sa priznám že nie 🤣

vroni
9. mar 2023

@marca12 , ved jasne, kazdy to vnimame inak. Ja to proste vidim tak, že narodeniny mam ja, je to osobne, Valentin tiez, davam niekomu (alebo on mne) darcek ako pripomienku toho zamilovania, ale co mam ja s bojom o zenske prava? Fakt mi to pripomina SNP 😇 Alebo Ficove karafiaty na MDZ. 🤣🤣🤣 Ale dobrovoľne priznavam, ze ja neuznavam z podobneho titulu ani darceky na MDD, beriem, ze kazda mame svoj sposob byt strelena malo ale presne. 🙃

marca12
9. mar 2023

@vroni keby zeny za seba vtedy nebojovali,tak by sme dodnes stali pri sporaku,nemali ziadne prava,slovo,nemohli byt slobodne. Podla mna je to velka oslava a nemalo by sa zabudat

vroni
9. mar 2023

@marca12 , ved prave. Je to oslava tych zien, ktore pohli svetom. A nie "mna" (chap nas, dnešných zien, ktore z ich boja profituju)

jana_eyre_2
9. mar 2023

@marca12 oslava to je veľká, avšak na tom sa podieľali iné ženy ako my.. na tie treba spomínať, avšak koľko dnesnych žien reálne vie prečo je MDz keď k tomuto dňu očakávajú kvety?

fazulkaaa
9. mar 2023

@jana_eyre_2 kolko ich realne je, to netusim. Ale u nas doma vieme a kazdy rok sa aj o tom s dcerkou porozpravame, co sme kedysi nemohli. Ze sme nemohli studovat, pracovat, nemali sme rovnake mzdy, nohavice sme nemohli nosit. A ze boli silne zeny, ktore sa tomu systemu postavili a pre nas vsetky to vybojovali. Dokonca si porozpravame o krajinach, kde dodnes nemozu zeny ani bicyklovat alebo šoferovat. Lebo aj ona raz bude taka silna zena a musi vediet, ze za tie prava sa musi aj dnes bojovat.
A k tomu medzinarodnemu dnu muzov, tak nepamatam si, ze by sme my zeny ich niekedy diskriminovali alebo im upierali nejake prava. Zato oni nas po tisicrocia a aj dnes 🤨

jana_eyre_2
9. mar 2023

@fazulkaaa oni nás? Muži okolo mňa sú dobrí muzi, reálne nepoznám muža ktorý by si nezaslúžil ocenenie že je normálny a slušný.. ak ženy očakávajú kvety na sviatok, ktorý oslavuje iné odvážne ženy, vďaka ktorým máme práva, prečo by sme nemali oceniť tých mužov ktorí si vážia ženy? Preto, lebo niekto iný ženy v minulosti utlacal? Alebo že existujú muži ktorí si ženy nevážia? To moc logiku nedáva nie? 😉

ketrint
9. mar 2023

@64jarka64 nespomenul si… A VYPÝTALA SI SI? 😅😅
Ja viem, že moj chlap takéto veci nesleduje a úprimne nemá poňatia… tak som v pondelok povedala, že v stredu je MDŽ a potesil by ma kvet v kochliku. Len sa spýtal, či sa môžeme dohodnúť, ze si ho vyberiem sama.😊 Tak som mu poslala link na jedno kvetinárstvo a obratom mi prišiel darčekový poukaz 👌 Úplne romantika a prekvapenie to asi neni🤷🏻‍♀️😂 ale fakt mám z toho brutálnu radosť, čo by som z čokolády nemala a myslím, ze uplna spokojnosť na oboch stranách 🤗💕
(Na narodeniny a pod nezabúda a fakt mi vždy pekne a trefne vyberie… pripomínam len tieto speci dni, o ktorých netuší.)

svetlonos
10. mar 2023

@64jarka64
Ked je to o boji zien za uenske prava, tak si urob radost sama. Ja si bezne kupim kiticu ruzi ci inych kvetov. Minule mi dal mm 10 eur na nejaku drobnost co chcel z obchodu, zo zvysku om si kupila kvety. Zo srandy mu povedala, dik za kiticu k Valentinovi ( zrovna bolo) zasmiali sme sa a vybavene. Neriesim malichernosti, potesi ma, ked mi trebars kupi nejaku drobnost, comam rada. Minule to boli rumovokokosove pralinky - bez alkoholu :D Ani som nevedela ze take su. Som tehotna, vedel ze by som ich jedla na kila ale alkohol neexistuje u mna vtedy. Tym mi spravil velku radost. To mi je czacnejsie ako mdz a " prikazane" sviatky.