Na svadbu s dieťatkom?

ankam
4. feb 2008

ahojte.Ideme na svadbu s 13mes.dietatkom.Neviem si ale predstavit ako to tam dopadne.Musim ju vziat zo sebou,nemam ju kde nechat a aj koli tomu ze ju kojim.V noci sa mi casto budi a chcela by som tam vydrzat aspon do polnoci.hmmmmm????Poradte mi .Mam ju tam dat spat do kocika alebo nebude chciet spat vobec.Ak mate niektora skusenosti,tak sem s nimi.Dakujem

pietra
4. feb 2008

ankam, my mame v rodine dost malych deti a v septembri sme sa stretli na sesternicinej svadbe. S hlukom ziadne babo nemalo problem. Nasa mala mala vtedy 7 tyzdnov a spinkala v kociku priamo pri nas, sesternicin 1,5 rocny si pospal v kociku v takej chodbe vedla vedla saly

emjee
27. aug 2009

mima22 • 1d • Dnes o 08:43
ahojte,
poradte vzali by ste so sebou male babatko na svadbu?
ja este nad tym stale rozmyslam este uvidim ma nam ju aj kto strazit a nebojim sa ju tam nechat.
mozno ju vezmeme tak do siedmej a potom by sme ju zaniesli.
napiste vas nazor

tynushqa • 1d • Dnes o 08:46
My sme boli na sestrinej svadbe ked mala malinka 7 mesiacov. Ale velmi medzi ludmi nechcela byt, plakala, bala sa - bol tam hluk takze sme zo svadby vela nemali...

fofinka1 • 1d • Dnes o 08:52
ahoj my sme boli s nasim dankom na svadbe ked mal tri a pol mesiaca,boli sme tam ai tak do deviatej a dokonca aj spal v kociku aj ked DJ pustal hudbu na plne pecky,takze podla mna ide hlavne o povahu dietatka,musis zvazit,ci ma rada spolocnost,a hlavne velmi hlucnu spolocnost.verim,ze ju chcete mat pri sebe,ved nie je nic lepsie ako sa pochvalit pred rodinou svojim drobcom no nie 😀 ja by som to asi riesila tak ako ty,vezmite ju do tej siedmej,osmej a potom sup do hajan.a vy sa mozete kludne bavit dalej,lebo ako pise tynushqa,s dietatom sa urcite nezabavite,prave naopak. drzim palce 😉

stija • 1d • Dnes o 08:57
ahoj, moja sestra boli na mojej svadbe aj so 6 mesacnou dcerkou. neprisli pred sobasom, v tom case mala spavala. prisli az na sobas, ked bola mala uz vyspinkana. zo sobasa s nou ocino odisiel von, bolo jej tam dlho, nevydrzi dlho sediet na mieste. a potom boli na svadbe do siestej - pol siedmej a sestra s malou odisla, okupala ju, nakrmila a nechala varovat a potom sa vratila. a bolo super, mala bola uzasna, stale sa smiala a velmi sa jej pacilo, ked s nou niekto tancoval. a podla vsetkeho sa skvele bavila. i ked este nechodila, tak sa musela nosit. ale kedze to bola mala mojej sestry, vacsina hosti ju dobre pozna, mala ich tiez. takze ju nosil kde kto.
ono si treba zvazit, aka je tvoja mala, ci ma rada vela ludi, ci je zivsia, alebo skor kludna a tak pod. ale zvladnut sa to da, vyskusali sme to. tiez na tej svadbe bola svagrova s trojmesacnou dcerkou a ta to zvladla tiez super. ona si to este tak neuvedomovala, ale hlavne je, aby sa ludi nebala. na nej nebolo poznat ze by sa nejako zvlast bavila, skor, ze jej to nevadilo. ona sa tam aj vyspinkala.

januska191 • 1d • Dnes o 09:46
ahoj mima, aj my ideme za tri tyzdne na svadbu svagrinej.. uz sa moc tesim.. dufam, ze aj maly...
Mne poobede spi do 2 a potom uz len vecer chodi spinkat cca. o 7, niekedy aj neskor, ale nie tak casto.
Takze v kostole o 3 omsa, tam bude Misko urcite, potom presun na svadbu a tiez tak planujeme do 6, pojdem ho okupkat, napapat a starka bude opatrovat. A keby sa mu moc pacilo, tak si viem aj predstavit, ze bude do siedmej a ked bude potom moc unaveny, nebudem ho kupat, len ho trosku poutieram. Asi tak.. Len ja mam iny problem, neviem co mu mam obliect a moc sa mi nove kupovat nechce, kedze to uz potom asi neoblecie....

salomuska • 1d • Dnes o 10:03
Ahoj, my sme boli s nasou na dvoch svadbach, ked mala 8 mesiacov. Vec bola o to komplikovanejsia, ze svadby sa nekonali v mieste nasho bydliska, ale na opacnom konci Slovenska. Takze nebola moznost nechat malu u niekoho, tuto alternativu sme ani nezvazovali. Mala bola kojena, budila sa mi na kojenie aj v noci a tazko by ju niekto iny utisil (flasu odmietala). Ked sme chceli nieco zo svadby mat, museli sme to absolvovat vsetci traja.
Na oboch svadbach sme boli tak do polnoci - jednej, mala nam aj spala (v kociku), ked sa zobudila, presunuli sme sa na ubytovanie (ani v jednom pripade ubytovanie nebolo v mieste hostiny). Aj sme si spolu zatancovali, ak mas nejaky nosic typu manduca, zober ho so sebou, zide sa. Vyhodu sme mali v tom, ze sa nam tesne pred svadbami naucila sediet, tak sme zobrali so sebou detsku stolicku a pocas hostiny sedela a jedla s nami. To sa jej velmi pacilo.

emjee • 1d • Dnes o 10:37
my sme boli nedavno, maly mal 5. mesiacov a dopadlo to vyborne

kvetinqa
3. máj 2011

Ahojte, je to uz stara tema, tak obnovujem. V septembri sa mi zeni brat a nas maly bude mat vtedy 10 mesiacov. Kedze sa zeni v podniku, kde nie je mozne ziadne ubytovanie, ostala som na vazkach, ci maleho zobrat alebo riesit niekoho, kto ho postrazi.. So svokrovcami velmi nevychadzame, maleho videli 4x, tak tam nie.. Viem, ze je to este daleko a aj to,ze uvidim az potom, aky bude maly, ci nebude az privelmi aktivny a tak... chcem sa ale spytat, ci ste absolvovali svadbu s tak malym dietatom a ci by ste do toho isli znova alebo hladali alternativne riesenie? vdaka