Načo potrebuje žena muža?

demons
21. júl 2011

skoro každa žena na materskej dovolenke teda quasy dovolenke lebo moja pani to vola že galeje sa stažuje že jej muž doma nepomaha a že žiadny chlap nepochopi čo je to ked je žena tehotna....ale mam jednu otazku pre ženy ktore maju takuto uvahu..je tehotenstvo choroba????poznam ludi čo im v bani otrhlo nohy ,ruku,dokonca obe nohy a robia takisto ako naše ženy na materskej....druha vec je taka z pohladu muža že ked je žena na materskej tak muž prebera veškeru zodpovednost za rodinu či už splacania hypoteky či už inich veci lebo silne moc pochybujem že samotna žena by stihala z materskej všetko platit o tom silno pochybujem....ale stretnu sa dve kamošky niekde vonku a už len počujem ja som spravila,vymalovala som byt,vymurovala garaž,a ja idem na dovolenku...ale mam teda otazočku ked su teda take naše ženy šikovne načo nas teda potrebuju????aby sme im iba nosili vyplaty a oni ich mohli minat v obchodoch?????

dom427
10. nov 2014

@nasta55 Trvá to odvtedy, odkedy nastúpila do inej práce.

dom427
10. nov 2014

@petulaptt Máš pravdu. Nebudem tlačiť. Dnes prišla z práce, porozprávali sme sa . Už spí--vraj je unavená. Nemôžeš sa jej ani dotknúť, nepraje si to. Chce spať.

petulaptt
10. nov 2014

@dom427 tak je fajn, ze ste sa porozpravali. Ja keď som prilis unavena a partner ma nenecha spat, tiez ho zrusim, ze chcem spat 😉 nie vzdy sa clovek dokaze premoct. Tak nech vam to dobre dopadne k obojstrannej spokojnosti. Ked si nevies rady, vyskusaj sa trochu empaticky vzit do koze toho druheho a brat to z jeho pohladu. Niekedy to fakt pomaha

nasta55
11. nov 2014

@dom427 tak sa to hadam napravi, len je blbe ze sa jej nemozes ani dotknut. Trosku mi to.pride divne, tak ale asi po tolkych rokoch spoluzitia je to normalne 🙂

lilitela
9. feb 2015

Baby ozvite sa mi niektora, potrebovala by som pocut nazor, ale nemam chut to tu rozoberat "verejne" - vdaka.

lilitela
9. feb 2015

Baby je to ok, ked ide moj muz s dcerou na oslavu k svojej matke, a dcera je trosku prechladnuta, nic vazne, len sem-tam kasel, ale podla lekara exterier nie, a ja muza 2x dorazne poziadam, aby sa z auta iba rychlo presunuli dnu a potom spät, ze ziadne pozeranie zahradky a zvieratiek, a vonku je -3 a silny vietor a aj tak ju pusti na 5 minut so svokrou von, ktora vie evidentne najlepsie, co je pre malu naj? Teraz mi tu mala sedi zahuhnana, zasoplena, zase musime prerusit skolku, za poslednych 8 tyzdnov som s nou doma asi 4-5 tyzdnov a mna uz porazi. Ako lutujem, ze som sa podvolila, a "pustila ju" , chcela som si sebecky odpocinut, co sme doma skoro nonstop zavrete same, ale prehanam, ked sa hnevam, ze to nedodrzal? Mam tu z toho total hadku, ze som si dovolila ozvat sa, ze aka som protivna - ja uz neviem, kam z konopi. Uz nemozem nic povedat. Ako s kym sa mam bavit o probleme, so stenou?