Nadmerok pre jarnú obuv

barbie1981
26. mar 2018

Ahojte boli sme kupovat jarnu obuv pre 2 rocne dieta, vsade sa pise o nadmerku min 1cm ale ked sme jej obuli topanky s nadmerkom cca 1cm boli strasne velke a nakoniec som sa rozhodla pre topanky o cislo mensie cca 0.6 cm . Ako kupujte topanky vy?

alobalka
26. mar 2018

Niečo medzi 0,6 a 1🙂 závisí aj od strihu obuvi. Tiež je individuálne ako rýchlo nozka narastie. Niekedy sa stane, že ich ponosi len 2 mesiace a už budete nosiť letné a na jeseň jej už budú malé. Pri cenách obuvi treba myslieť aj na to, ale zas ak jej budú obrovské, tiež to nie je dobre, môže sa potkynat a v konečnom dôsledku aj tak na jeseň môže z nich vyrásť. ..

momoqui
26. mar 2018

@barbie1981 urcite neries milinetre ale to aby sa dietatu dobre chodilo, aj mne sa zda 1 cm velmi vela, radsej kupit viackrat poriadnu topanku ako 1krat velku a nechat dieta captat 🙂

lindusss2016
26. mar 2018

A akym smerom obuvania si sa vydala? My nosime barefoot a tam sa odporuca nadmerok aj 1,5 cm. To sa mi uz zda vela, ale 1- 1,2 bezne kupujem a chodit v tom vie, ak jej topky strihovo sedia. Moja.ma uzku nohu a raz sme kupili topanky na normalnu nozicku a v tych zakopavala aj bez nadmerku

barbie1981
autor
26. mar 2018

Od malicka chodime v Richter topankach, ecco, superfit a po dome lilliputi. Kupujem topanku tak na 2-3 mesiace a potom vymenim.