• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie dievčenské mená

8. apríla 2017 
@danuskap19 Lucas sa páči aj mne ale neviem či by ti ho tak volali či by nebol Lukáš :confused:
a dievčenské Linda je dobré mne sa páči Radka a Slavka :wink:
24. okt 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkalenka no ked by sme ho tak odmalicka volali Lucas tak by ho tak kazdy volal.Radka je tiez pekne meno ale my skor potom uvazujeme nad Radkom :slight_smile:
25. okt 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre mna su krasne mena pre dievcatka Soraya a Amelia :slight_smile:
25. okt 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam neterku Elianku
25. okt 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podľa mňa je krásne meno aj Philipa dá sa volať pekne Phil
4. nov 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelicefo ja viem ale som napisala ako sa to citaaaa !!!!!!!!!!!!!!!
5. nov 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja neprestanu "propagovat" jmeno Perla :slight_smile:
5. nov 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby! Ja čakám dvojčence-dievčence a neviem sa rozhodnúť medzi menami:
Natalie a Nicol
Dianka a Zdenka
Možno keby vás náhodou napadla nejaká ďalšia kombinácia tak prosím sem s ňou!
Inak meno Lucas je dosť pekné. :wink:
6. nov 2011 o 12:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luna27 moja mala je Dianka a je to strasne nezne meno :wink: Inak mne sa paci Emma,Melissa..ked by som mala druhu kocku tak bude Melissa a chlapec Kylian alebo Darius
6. nov 2011 o 12:57  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kylian je teda super meno! :dizzy_face: Ja som také ešte nepočula aznie to tak zvláštne exoticky...Boh vie či je lepšie dať dieťaťu exotické a veľmi ojedinelé meno, alebo mať troška národnú hrdosť, či radšej niečo internacionálne... Myslím že za každej možnosti sa dá nájsť niečo, čo nevyhovuje. Asi je to podľa pohľadu. :unamused:
6. nov 2011 o 13:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Liana :slight_smile: ale nie to lano čo sa tarzan po nom vešal !
6. nov 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej všetky sme píšete také krásne mená ale všetky sú také netypické a také sa môjmu priateľovi nepáčia, takže naša sa bude volať Lucka, ale mne sa strašne vždy páčilo meno Laura
6. nov 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luna27
Kylian je super jmeno...a je tu i super mamina s nickem @kylian .ale mne to zni skoro jako - kylian - mafian...ale to bude zrejme uzemim, na kterem se nachazim:wink: :grinning:

p.s. Jmeno Tveho nicku Luna je tu take bezne - Luna, Luce, Perla, Alba, Fiametta- Mesic, Svetlo, Perla, Svitani,Jiskricka-Plaminek,...........
6. nov 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
irriss
Nijako veľmi som nad svojim nickom rerozmýšľala. Moje meno je moje meno, nijako veľmi sa mi nepáči, ale nič proti nemu nemám.
6. nov 2011 o 13:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luna27 moja ale Kylian je skoveske meno..to bol kedysi nejak kral na slovensku uz neviem aky :wink: ale velmi sa to meno uz nepouziva
6. nov 2011 o 13:32  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slovenské? To by ma nenapadlo. No aj tak je to také zaujímavé meno. :wink:
6. nov 2011 o 13:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.my máme dcérku Alicku.a prečo Alica?lebo sme naňu čakali šesť rokov a že je tu tak to je malý zazrak:slight_smile:
6. nov 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luna27 ty cakas dievcence tak aj pre tvoje slecny nieco pekne najdeme :grinning: Laura,Simonka,Ella,Emma,Melissa,Dominika by sa dala eventualne :wink:,Sandra kedysi to bola Xandra ked si este pamatate no ale moje naoblubenesiu je Dianka
6. nov 2011 o 13:48  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jania023
Myslím že Dianka zatiaľ vyhráva. Ale Emma je tiež pekné. To by sa nikde nemenilo. Internacionálne mená sú v tomto perfektné. :slight_smile: Simony majú dobré prezývky, ale Lauru som mala spolužiačku a neviem si predstaviť svoju dcérku pod tým menom. Inak dik. :slight_smile:
6. nov 2011 o 14:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dianka a Zdenka sú moje favoritky zo slovenských mien, ale z takých zahraničnejších a dá sa povedať aj internacionálnejších sa mi páči Natalie a ako som už písala vyššie s kombináciou Nicol, -čo sa mi páči prezývka odvodená z francúžštiny Nicolette-, je superská. Natalie má tiež krásne prezývky- Naty,Natka, Nana, Natálka, Natalinka, Nataška...
No potom sa mi hrozne páčia Scarlett, Mercedez, Linszy, Hilary, Angie, Nansy, Ashley. :wink:
Zo slovenských ešte Eliška, Dášenka, Saša (Sašena,Sašenka- nádherné), Jarmila (Jarka-super),Ester a asi aj Júlia. Rebeca je zase skôr inter. Vyberám aj pre ségru, ktorá len tak mimochodom tiež čaká dvojčatá :grinning: len ešte nevie čo to bude, tak hľadám nejaké ďalšie kombinácie.
Vlastne Xandra vôbec nie je zlé meno. :wink:
Budem vďačná za odpovede.
6. nov 2011 o 17:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luna27 Tamarka a Terezka :slight_smile: Tami a Teri
6. nov 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa páci Laura a Sofia :wink:
6. nov 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje favortiky Norika Marína Regína Eliška :slight_smile: a keby som este porozmyslala nieco by som vymyslela :grinning:
6. nov 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ked už Tami a Teri tak lepšie je Timi a Tami Timea a Tamara alebo Timea a Samea
alebo Olivia a Silvia
Diana je prekrásne meno ale dala by som Nathali a Nicolle z tvojho vyberu Niky sme chceli aj my.....
alebo ak Diana tak Diana a Daniela sa mki pačia
6. nov 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jednoznacne AMANDA, ale asi budeme mat chlapca :grinning:
20. nov 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme dcérku s menom PAULA a teraz čakám zase dievčatko a páči sa mi VERONIKA
27. nov 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luna27 mne sa viac paci Natalie a Nicol/Nicolette ale aj navrh @miriamm11 sa mi lubi Tamarka a Terezka
4. dec 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luna27 - mne sa paci Laura&Sofia, Kristina&Veronika, Nela&Lana, Karolina&Klara, Mia&Lia, Sandra&Vanda, Isabella&Sophia, Ella&Emma, Elisabeth&Emily, Alexandra&Adriana... je toho kopaaa :slight_smile: Juuu ze dvojicky dievcatka :dizzy_face:
4. dec 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mne sa pacia Zina a Zoja.
4. dec 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelicek26 pekné mená, v rodine máme Vandu, Elu a Leu. Sú to sesternice. Dobré kombinácie pre dvojičky.
5. dec 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok