• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie dievčenské mená

4. septembra 2017 
@kandrea mne sa najviac páči Karin, ja som chcela to meno, ale máme v rodine Karin, takže som od toho upustila.. Mne sa páči Timea, Noemi, Amanda.. a nevieeeeem sa rozhodnúť :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazvorka je najkrajsie.a rebeka ked budem mat dceru bude isto rebeka.. :slight_smile:
10. sep 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saandrin tak z tých čo máš na výber sa mi najviac páči Timea no možno záleží aj trošku na priezvisku neviem ktoré by ti najviac pasovalo...
11. sep 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Izabelka :slight_smile:
29. sep 2013 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo hovorite na lenka katka alebo tamarka :sweat_smile:
1. okt 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nam sa pači- Karolínka,Tamarka a Barborka :grinning:
1. okt 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snezienocka100 Ahoj, my sme ho nakoniec nedali :slight_smile: Ale ak by som mala náhodou ešte bábätko - dievčatko, určite ho dám :slight_smile: Má dcérku Dianku :slight_smile: Ale Salome je krásne meno a z nejakých fanatykov by som si hlavu nerobila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cakam dcerku, pacilo by sa vam viac Ella alebo Elissa? Zdrobneniny tychto mien su tiez celkom mile: Elis, Elina, Elinka,.. celkom sa mi to paci :slight_smile: A este sa mi celkom paci meno Scarlet, ale my Slovaci musime mysliet aj na mile oslovenie :dizzy_face: takze neviem. Ale je to pre dievca cool podla mna :grinning:
7. okt 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mne sa páčia mená : Nicol, Vivien, Sandra, Karin, Zara, Yasmine, Leila, Liana, Lilien, Elissa, Scarlet :slight_smile:
8. okt 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
my mame chlapca Ales a dievcatko Emily ,a urcite by som nemenila, , ale keby som este mala deti tak urcite pre dievcatko by som chcela::: Ashley,-,,,Vivien, Anita,pre chlapca šIMON,Patrik
31. okt 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tie čudné mená nepáčia,máme krásne slovenské,čo ked sa dieťa ked vyrastie bude zaň hanbiť,pokiaľ bude žiť na Slovensku
1. nov 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
moja dcéra (2 roky)si vybrala meno pre sestričku terezka tak sa musíme s tatom posnažiť ked už meno máme :wink:
1. nov 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
My ešte neviem čo to bude , ale ak bude dievčatko, tak najpravdepodobnejšie to bude Anetka :slight_smile:
4. nov 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mne sa veľmi páči neno Julianaj uz ju aj mam :slight_smile:
5. nov 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mne sa velmi paci meno Juliana uz ju aj mam :slight_smile:
10. nov 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas to je docela dilema... Mame Scotske priezvisko. McGregor. Mne sa vzdy pacila Klara , no svagrina dala malej... Tak bud Megan alebo Agnes . Pre chlapca nemusim to som nechala na mojho... No ten ma strasi menami ako Angus a Ian.
14. nov 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
VERONIKA, ZUZANKA, MIRIAM, ANNA :grinning:
14. nov 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby,my s mm sa nevieme zhodnut.jemu sa paci Rebeka (je to podla mna pekne ale nevies k tomu vytvorit milu zdrobneninu. Bekynka sa mi velmi nepaci) mne sa paci Sara.
Nijak raz neupusti a ja tiez nie. Este by padlo do uvahy Timea ( manzel Timotej ) alebo Hanka.
Ja fakt neviem ktore. Poradite?
16. nov 2013 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska1212 Hanka by bola moja volba.
16. nov 2013 o 13:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@petruska1212 Aj aj som chcela Saru manžel nie ani za svet ...nebude sa vraj volať ako čižma ....Timeu mam doma krásne meno a Hanka je uplne peknučké slovenské meno takže tak daj Hanku )
16. nov 2013 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucinka1104 mam aj taky problem - ked sme nevedeli pohlavie dohodli sme sa s mm ze on da dievcenske. A on z Rebeky nechce ustupit. Pekne meno, ale neviem ci som s nim uplne stotoznena
17. nov 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@petruska1212 Rebeka je pekné meno tiež som and ním uvažovala my sa rozhodujeme medzi Oliviou a Lorianou :ň Rebeka, Beky, Rebečinka, Bekynka jedinne potom , ja chcem tiež aby sa dalo urobiť zdrobnenina kedže deti volám len Timi alebo Timeika a Luky alebo Lukynko či Lukáško , takže Lori ,Lorianka...len veľkej časti sa ta Loriana nepáči že Lori je papagaj
17. nov 2013 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa pacili Eliska ,KarolinaLiliana(lili) a nakoniec mame Elisku
17. nov 2013 o 18:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natalia,Emka,Nela???Mne sa nejak extra nič nepači :slight_smile:
20. nov 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska1212 Sarka je peknucke...mozes ju volat Sarinka...Sarah...Rebeka sa neda pekne nazvat...aspon mne sa viac ta sarinka paci :slight_smile:
20. nov 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska1212 Rebeka je v pohode..možeš ju volať Beka, Bekinka, Rebi .. všelijako.. :slight_smile: to, že nie si stotožnená je trošku problém aj vďaka tomu, že si dala mužovi úplne voľnú ruku vo výbere..teraz by si už nemala cúvnuť, mala si si skôr rozmyslieť, že v chlapskej hlave môže skrsnúť všeličo..ale Rebeka je fajn, horšie by bolo keby trval na napr. Filoméne :grinning:
20. nov 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@limetka713 mne sa rebeka paci.len mojim prianim bolo mat saru tak sa volala moja naj kamoska v uk. Padla aj taka moznost ze 2 mena. Aj pasuje Rebeka Sara. Co povirs
20. nov 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petruska1212 no nie som zástancom 2 mien, ale ak sa ti to páči tak kludne...ale zas aj tak by ste ju volali len tým prvým menom..
20. nov 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj mne sa páči meno Timea,ale manželovi sa páčila Kristínka,tak je Kristínka a prvá dcéra je Viktoria
20. nov 2013 o 12:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@limetka713 ani ja som nebola nadsencom 2 mien ale teraz n tym uvazujem . Casy sa menia. No uvidime do porodu
20. nov 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok