Najlepšie mp3 na behanie

annabel4
2. apr 2013

Chcela by som si kupit nejaku mp3-ku na behanie, vy sportujuce viete poradit? Len nie ipod, ten je moc drahy.

Celkom sa mi pozdava Samsung Galaxy S 4.2 ale nie je to moc velke?

sissy27
2. apr 2013

@annabel4 ipod shuffle, ktorý ti na prehrávanie mp3 bohate stačí,stojí do 40€ a ten samsung pozerám že 200€ 😅 ale ak chceš aj iné funkcie ako prehrávanie mp3, tak potom samozrejme ipod shuffle nestačí...
ipod shuffle pripneš na rukáv, tričko, ani nevieš, že ho máš, na behanie úplne ideálny...

annabel4
autor
2. apr 2013

@sissy27 ipod shuffle mi teraz bohuzial dosluzil, ten bol vcelku fajn a Samsung stoji tu v UK £80 takze len o nieco viac a ma tam aj ine fungucie, pripojenie na wi-fi a pod. takze ten by som mohla vyuzit aj na cestovanie. Len ci to na ruke neotravuje, viem ze mnoho ludi behava s ipod-om ale asi je to len sila zvyku.

sissy27
2. apr 2013

@annabel4 tak asi si treba najprv ujasniť, či ho chceš len na mp3 k behaniu alebo potrebuješ aj iné funkcie... nakoniec nepotrebuješ ani extra vec, mp3 prehráva aj každý mobil a kúpiš taký, kde budeš mať aj wifi aj mp3 aj všetko čo potrebuješ...

annabel4
autor
2. apr 2013

@sissy27 najma k behaniu 😀 a mobil menit v najblizsej dobe nemienim, to by stalo omnoho viac 🙂

prasiatko30
2. apr 2013

Dobry telefon - tam si nahodos hudbu ktoru chces, mam tam radio, podcasts z cudzich jazykov a este mam aj program na meranie kolko odbehnes/odkorculujes/ odbicyklujes - a neries mp3. Teraz predavaju lacne tie take armbands aj na udrzanie telefonu, zapnes na rameno, mas vsetko v jednom a este si na prijme ak by ti niekto volal 😀

sissy27
2. apr 2013

@annabel4 a v telefone nemáš mp3, rádio, potrebné funkcie?

annabel4
autor
2. apr 2013

Mam tam zopar funkcii s ktorymi by to slo, mozno to este prehodnotim 😉 Diky dievcence

prasiatko30
2. apr 2013

@annabel4 pokial mas aspon trosku modernejsi telefon kde si mozes nahrat pesnicky a pocuvat radio tak by som nad mp3 ani nerozmyslala zbytocne vyhodene peniaze

kimana
25. máj 2013

Existuje nejaký link, kde sa dajú pesničky na behanie stiahnuť? Mobil je určite lepší, ako ipod.