Najslabšie slim cigarety

leniel
30. sep 2023

Ah zeny, poprosim Vas bez moralizovania a odhovarania. Je to uz par rokov co som skoncila s obcasnym pofajcievanim (roky som bola len prilezitostny fajciar - krabicka na mesiac a viac). Deti nam uz kus odrastli, vecer je uz priestor aj si dat pohar vina a mne sa z casu na cas zaziada si jednu zapalit... len som zistila ze na sucasnych cigaretach nie su uz ziadne udaje a ja by som si chcela kupit tie uplne najslabsie ake u nas dostat... nevedeli by ste mi poradit? IQOS nie, ani tie vape a pod. Dakujem za kazdu odpoved k veci 😊

martinmmartin
30. sep 2023

Co presne chces ziskat? Ritual zapalenia? Chut cigarety? Ucinok nikotinu? Co je to slaba cigareta? Nikotin? dechet ? Ter?'

rurutiax
30. sep 2023

@leniel Jade rúžové slim sú veľmi slabé, ako keby si ani nefajčila.

laura07
1. okt 2023

LM slim ružové 🙂

bororka
1. okt 2023

Karelia ultra slim.

daniela2202
1. okt 2023

@leniel je jedno , ktorú si zapáliš, škodí horenie, nie tabak

alandra
1. okt 2023

Jadé ružové sú veľmi slabé, zapálim si len z času na čas a tieto mi vyhovujú.

veronika_sk000
1. okt 2023

@leniel bezove carelie su take slabe podla mna

leniel
autor
1. okt 2023

@daniela2202 z hladiska zdravia urcite, ale z tych silnejsich mi je zle, to vyfajcit nedokazem a nechuti mi to

leniel
autor
1. okt 2023

@rurutiax dakujem , vyskusam 😉

leniel
autor
1. okt 2023

@alandra vdaka 😊 to by mohol byt match

portret7
1. okt 2023

Porovnanie, troska starsie, urcite najdes novsie na nete: https://www.elcigon.cz/user/upload/znacky_cigar...

tehotna40
1. okt 2023

Jade ruzove, tiež fajčím iba keď sa sedi partia cez leto a tak, sem tam si zapálim a s týchto sa mi nikdy netoci hlava ani nič.

jarka151
1. okt 2023

bacco slim su este slabsie ako jade ruzove, tiez som bola prilezitostny fajciar, ale tie bacco slim su take slabe ako keby si len teply vzduch tahala do pluc 🙂

leniel
autor
1. okt 2023

@jarka151 skusim! dnes som kupila Jade a zniesla by som aj slabsie 😆

jarka151
2. okt 2023

@leniel ano tie su najslabsie ake som kedy mala :D potom keby boli velmi slabe, tak este Karelie I tie sa mi zdali take medzi Jade a Bacco 🙂