Nákup nepotravinového tovaru v Kauflande

374andy
4. mar 2021

Ahojte, ako je to teraz s nákupom nepotravinoveho tovaru v Kauflande ktorý dávajú do letáka? Napr. potreby pre kutilov... Dá alebo nedá sa kúpiť keď ho každý týždeň uvádzajú? Ďakujem

majky_15
4. mar 2021

Ahoj, chod sa tam pozrieť TESCO už napríklad všetko odpaskovalo a už to neriešia všade to je inak

weronika171717
4. mar 2021

Ja kupujem celý čas od "zákazu predaja" všetko... Lebo nariadenie nebolo zákaz predávať ale príkaz opakovať!!! Takže nechápem načo ste čakali doteraz. 🙄🙄🙄

ivetka_kamo
4. mar 2021

A ako je to s pepco? Vkuse reklama v TV, že nový tovar...

viky_21
4. mar 2021

Ja som bola dnes v Kaufe a dalo sa kupit vsetko. Jedine co som si vsimla prelepene boli detske hracky. A jedna pani predomnou kupovala panske monterky a v pohode.

viky_21
4. mar 2021

@ivetka_kamo pokial viem tak Pepco by malo byt zatvorene ale tiez som sa cudovala ked som videla reklamu na novy tovar 🙄

freeja
4. mar 2021

@viky_21
@ivetka_kamo na mall.sk sa daju kupit veci z Pepca..ale ci aj novy tovar to zas neviem

nika_m
4. mar 2021

Ja som este pred mesiacom kupovala formu na tortu normalne, ale tu maju stale v ponuke...veci, ktore davaju do letakov som nevidela...zvykli to davat tak do stredu do takych pohyblivych regalov nizsich...inak mi unika zmysel toho, ze to daju do letakov ale v predajni to nenajdes, lebo to nie je povolene...tak ved nech to vypustia a nerobia na to reklamu 🤷

jankapepe
5. mar 2021

@nika_m zmysel? Marketing.

vikusjk
5. mar 2021

@374andy u nás (v BA) sme predvčerom kúpili v pohode aj nepotravinový tovar. Blokovali sme ho na samoobslužnej pokladni a nemali sme žiadny problém

queenofdisaster_7
5. mar 2021

Včera som kupovala malej tielko aj puzzle. A ešte aj na normálnej pokladni. Prišlo mi to, že už to asi neriešia. Predtým bola ta akciová ulička opaskovaná a reorganizovana, človek ledva prešiel teraz už ako predtým. Ani v letáku som si nevšímla to upozornenie, že niektoré veci nemusia byť dostupné.

cialota
5. mar 2021

do letaka to davaju podla mna len preto lebi dufaju, ze sa tieto obmedzenia proste kazdym dnom zmenia. viem ze napriklad v tescu vies kupit skoro vsetko aj z nepotravinoveho tovaru, no aj v lidli sa mi uz stalo, ze som si tam kupili opaskovanu bundu

lentilkaxxx
5. mar 2021

@nika_m
@ivetka_kamo
Reklamný priestor je predavany dlhé mesiace dopredu, niekedy je to aj rok až 2. Bolo to tak aj s reklamou na CBA, pričom reťazec už cca 2 roky neexistoval, ale v rádiách to fičalo ďalej..