Nákup vo Factcool

imanuel
23. feb 2018

Ahojte. chcela by som sa prosím opýtať, aké máte skúsenosti s nákupmi v tejto spoločnosti.
https://sk.factcool.com/?gclid=EAIaIQobChMImZ_a...
Nejaký tovar som si objednala a žiaľ, až dodatočne si prečítala recenzie na tento obchodík.
Má aj veľa negatívnych hodnotení, niektoré kupujúce odporúčajú nepreberať tovar, keď príde dobierka. Vraj je to tovar nekvalitný a je problém pri vrátení tovaru s vrátením peniažkov..
Bola by som vďačná za každú vašu skúsenosť, ďakujem. 🙂

zuvinka2
23. feb 2018

Objednala som zatial 2x a som spokojna 🙂. Mozno zalezi na druhu tovaru preco niekto neni spokojny. Ja som objednavala mikiny a kombinovanu zimnu bundu. Mikiny mam uz skoro 3 roky a vyzeraju ako nove, ziadna strata farby alebo zmena tvaru. Zimnu bundu mam prvu zimu ale zatial vsetko v poriadku.

imanuel
autor
23. feb 2018

Ahoj, že vraj prišli veci ktoré s danou značkou nemali nič spoločné, skoro plesnivé a kovové časti na rifliach hrdzavé. 🙄. Tak som sa zľakla, že čo teraz, objednala som nejaké bundy a vaky. Videli sa mi na obrázku kvalitné a v dobrej cene. Ty by si mi asi odporučila dobierku normálne prevziať, však? Som rada, že si sa ozvala. 🙂

zuvinka2
23. feb 2018

Ja som prevzala a ani na jednej veci som nemala hrdzave kovove casti. Myslim ze tento shop funguje tak ze objednaju z Anglicka alebo z ineho statu veci a tu potom predavaju. Nie raz som mala na tovare prelepenu povodnu cenu v librach. Niektore veci sa nachadzaju aj v slovenskych predajniach Sportdirect.

simonettav
24. feb 2018

Kolegyňa si objednala kabát, problém s tovarom nebol, len s veľkosťou, tak sa rozhodla ho vrátiť... viem, že to trvalo dlho, kým dostala peniaze naspäť a tak, že im už musela vyvolávať, tuším jej najprv ani nechceli vrátiť peniaze, pretože kabát vybrala z pôvodného balenia...
Ja skúsenosti nemám, ale po jej negatívnej skúsenosti by som si neobjednala odtiaľ nič...

aiwlys
15. feb 2020

Ešte stále mi nedoručili objednávku, ktorú som zúzavrela 2.2.2020!!!
Tak čakám,čakám, čakám 🤷‍♀️

imanuel
autor
15. feb 2020

@aiwlys Ahoj, ja som si začala objednávať odtiaľ, už som nakúpila veľa, veľa. Sebe, deťom aj manželovi. Aj pred 3 dňami mi došiel balík, doba dodania cca 2 týždne. Ani raz som nebola sklamaná, tovar je vééľmi kvalitný, výborne zabalený, som veľmi spokojná, budem odtiaľ určite objednávať aj naďakej. 🙂 Neboj, mne sa odtiaľ ešte žiadny balík nestratil. 😉

imanuel
autor
15. feb 2020

Neviem ako začínali, spočiatku nemali veľmi dobré recenzie, objednávala som s malou dušičkou, teraz majú výborné. 🙂

aiwlys
16. feb 2020

@imanuel ďakujem za uistenie 😉

popova
24. feb 2020

Ja nemám dobrú skúsenosť vrátila som tovar v decembri a do dnes mi nevrátili peniaze Volám tam asi 10x počas dňa a nič iba odkazovac..tak neviem keď sú takí ok ako píšete ...no hrozne každý chce len Vaše peniaze...uvidím čo bude ďalej ale asi sa nedovolam

vavro3
3. mar 2020

Ahojte, objednávku som spravil a zaplatil 2.2.2020 Dávajte si pozor neplaťte dopredu .
Do 3.3.2020 tovar nebol dodaný . Tato firma určite nie je spoľahlivá objednávam dlhé roky cez internet ale Factcool nikdy viac !!! Nemám ani tovar ani peniaze .Objednávku som stornoval uvidíme . Budem to sledovať uvidíme kedy pošlú 98€

evora
3. mar 2020

Pripájam sa k nespokojným zákazníkom, tri týždne čakám na tovar, zaplatila som bohužiaľ prevodom hneď v deň objednávky. Vraj bol tovar predaný prepravcovi, ale nakoľko doteraz neprišiel do zásielkovne, chcela som odstúpiť od objednávky. Peniaze mi vrátiť nechcú, stále mám vraj čakať na dodanie tovaru o ktorý už nemám záujem. Keďže dodacia doba mala byť maximálne týždeň, čo nesplnili, bola som nútená kúpiť tovar inde. Ak nas je viacero, prosím kontaktujte ma kľudne aj u na MK a spoločne podáme podnet na slovenskú obchodnú inšpekciu.

tkmama
19. apr 2020

Dlha doba dodania a nie vsetko su originaly...

herdinka
4. jún 2020

Ja tento obchod neodporúčam, objednala som si z tade 2x a všetko som vracala. Oblečenie totálnej zlej kvality, horšie ako keď si objednáte na aliexprese, fotky oblečenia na stránke nezodpovedajú realite, na to akej je oblečenie kvality sú ceny horibilné. Objednala som si šaty s pôvodnou cenou 80 eur a prišiel mi kus handry, za ktorý by som na aliexprese dala 3 eurá. Tak isto botasky sa po jednom obutí začali rozpadať vo vnútri. Absolútne neodporúčam.

meggy07
9. júl 2020

No ja som si tovar z tejto stránky (v hodnote 130e) objednala 24.6. a ako píšu na ich webe, že dodanie do dvoch týždňov, tak, tak aj prišlo. Kvalita ok, bez poškodení, jednalo sa o značkové veci, aj fyzický vzhľad spĺňal obraz z foto. Tak z mojej strany spokojnosť.. uvidíme po čase 🙂 Rifle mi typovo nesadli, tak tie dnes vracia, uvidíme, kedy mi budú vrátené peniaze :D Normálne po vašich recenziách mám strach :D ..aj ked sa jedná o sumu cca do 20e

lienockaa
22. júl 2020

Ani ja nemam dobru skusenost,cakali sme mesiac na tovar,nastastie som dopredu neplatila,tovar poslali az ked som im napisala mail,ze su neseriozni..kvalita rozna,jedna mikina mi nepripada ako original,vobec to nieje bavlna a mala byt..vzhladom k tej cene som si ju nechala,ze ponosi syn okolo domu aspon..a aj preto,lebo sa mi nechcelo s nimi natahovat..viackrat tam uz neobjednam..

michelleberg
21. sep 2020

Tak aj ja sa pridám 😅 pred 2 rokmi som pre bratranca objednávala Converse detský set (tričko a gate), tovar prišiel, všetko bolo v poriadku.
Ale tak každý eshop ma aj negatíva aj pozitíva.
Napríklad ja som mala s About you ok skúsenost, a zas viaceré písali,že im Conversky prišli v neoriginalnej krabici 🤷

milota64
27. okt 2020

Objednamý tovar niekedy v marci nemám dodnes,žiadna komunikácia so zákazníkom a ani by som ho už neprebrala!

denissi
11. dec 2020

@aiwlys ahojky, prosím ťa a sedia aj velkostne tie veci? alebo treba objednávať väčšie? dakujem pekne

meggy07
11. dec 2020

@denissi ako ktoré značky.. treba pozerať rozmery

kata305rina
21. dec 2020

Dobrý ,mám objednaný tovar na dobierku (chcela som ako darček na Vianoce ) no stále nič neprišlo a stále mi ukazuje že tovar u dodávateľa ,snažím sa volať no nik nedvíha (že či to stihnú ) čo sa stane keď balík nepreberiem ??

macuka
19. mar 2021

@meggy07 ale tam sú rovnaké rozmery na vsetko

viktoria2342001
27. aug 2021

Ahojte 👋🏼 ja by som sa vás chcela opýtať či sa oplatí kupovať na stránke FACTCOOL dlhé spoločenské šaty, alebo či máte so šatami nejaké skúsenosti. Za skoré odpovede ďakujem. 🙂

dankamat
16. okt 2021

@viktoria2342001
@macuka
@kata305rina
@meggy07 pridajte sa do skupiny ak radi nakupujete na factcool.sk
https://www.modrykonik.sk/group/12399/

odri2
12. nov 2021

@kata305rina buď rada že ti nič neprišlo mne sice prišlo až skoro o mesiac neskôr ale uplne iny vyrobok čo som si objednala aj ked z tej istej značky takže moja skusenosť prvy krat a naposledy u factool ...

kata305rina
28. nov 2021

@odri2 nakoniec aj tak nič neprišlo a teraz som rada , už nikdy viac ,keď vidím reklamu na tú stránku tak nechápem

matus23
12. dec 2021

Chcem sa spýtať. Plánujem si na FACTCOOL objednať kabát je to dobrý nápad či to radšej nemám robiť.

fineta
12. dec 2021

Synovi som odtiaľ objednala dvoje nohavice a sú super. Prekvapujú ma negat. recenzie. 😳

nika123292270
23. dec 2021

Ja túto stránku neodporúčam objednala som veci prišli mi po mesiaci a katastrofálna kvalita a to nehovorím že pyzamo ani nebolo došite

lenocka2920
18. jan 2022

@imanuel mate niečo od factool značky Trendyol je to kvalitne?

adriana89
23. jan 2022

@nika123292270 ja som tam zacala pracovat len teraz v januari..veci od nich nemam ziadne ..predtym nez som tam nastúpila som ani nevedela ze nejaky factcool existuje 😁 ale teda musim povedat kde robim ja v sklade pri objednavkach tam to frči frči ako rýchlo...takže nechapem prečo take dlhe doručenie...napr v tomto obdobi mame problem s tovarom ale ze to vzdy byva po vianociach...