Nakupoval už niekto cez bfashion.com?

angela8585
6. júl 2014

Aka je zo kvalita? Skusenosti s dodanim, ci s velkostami.

drobcek26l
6. júl 2014

Ahoj, ja osobne nemám skúsenosti, ale moja mama nakupovala cca pred mesiacom topánky a bola veľmi spokojná. Sedelo aj číslo aj vyzerali presne ako na obrázku a dodanie trvalo 6 dní.

slnecnice
24. sep 2014

Ak myslíš Bfashion.sk internetový obchod, tak veľké sklamanie..tovar z číny, taška zapáchala neskutočne a topánky mali po sebe tmavé škvrny,boli zdeformované..Myslím si , 😢 že ide o tovar nižšej kvality.

wilagrande
25. sep 2014

Ja som obj.dva krat prvy krat klobuk a zabky na dovolenku tak a zabky c.36 mi boli male sa mi mm smial ze ako ked si ich ciganka pozicia od mladsej sestry smial sa inac boli krajsie ako na obrazku a klobuk zas na obrazku krasny a ked mi prisiel a dala si ho na hlavu vyzerala som ako carodej z rozpravky princ a vecernica hruza a druhy krat lodicky boli v akcii ako su na vyzor nadherne ale zas ma len tlacia ako keby boli z dreva su nepohodlne mam ich len na okrasu :( uz odtial neobjednam ak tak tie zabky ale min o cislo vacsie lebo tie su naozaj prekrasne s kamienkami

xmamalea
17. okt 2014

Mne prišiel tovar včera,po 4 dňoch a som spokojná aj s kvalitou aj číslo sedí,ešte paradnejsie ako na obrázku,len ma u nich na stránke prekvapuje,ze každý deň majú iné ceny,ja som,chvalabohu,kúpila za 8,dnes sú za 10,99 a tak ,dobre nákup 🙂

teodozia
17. okt 2014

aj ja som kúpila viackrát topánky v zľave a boli OK...

labelo
17. okt 2014

znama kupila a na druhy den ked si ich obula sa uplne rozpadli