Nakupujete oblečenie z druhej ruky?

maminkajanka84
31. júl 2022

Ahojte maminy,nakupujete oblečenie z druhej ruky?Zda sa mi ,ze v obchodoch sa malokedy najdu pekne kusky oblečenia a zbytočne predražene o kvalite ani nehovorim...ako toate vy?

marci77
31. júl 2022

ja za posledne roky nakupujem vacsinu oblecenia vo vypredajoch na aboutyou, bestsecret, reserved, lidlshop a pod. online obchodoch, ked je akcia
ked sa mi to nepaci, vratim do 14dni, vo vacsine online shopov aj vratenie naspat je zadarmo cez postu

misana84
31. júl 2022

ja iba jednu znacku, ktora je velmi draha ako nova...a tiež ciham na vyborne zlavy na Zalande

sissy27
31. júl 2022

@maminkajanka84 ja aj second-hand a aj nové, čo sa mi zapáči. Keď idem okolo kamenného sekáču a mám čas, tak sa zastavím a občas mám fakt šťastie na skvelé kúsky, prípadne na insta sledujem jeden online sekáč a tiež mám odtiaľ parádne veci za málo peňazí 😊 Nové veci väčšinou online, nebaví ma veľmi chodiť po obchodoch a rozhodovať sa spotená v kabínke so zlým svetlom a deformovaným zrkadlom za pár sekúnd 😂 radšej objednám online, pohodlne doma vyskúšam a čo nevyhovuje vrátim.

hipuska
31. júl 2022

Ja v poslednom čase sledujem, že z druhej ruky sa neoplatí. Tie veci sú dosť drahe. Ak si kúpim novú a predám za 30% ceny .....vychádza to za to isto ako z druhej ruky

sszuzu8
31. júl 2022

@hipuska v kilovke kľudne za celú tašku necháš 10 eur a veci ako nové ☺️👍

hipuska
31. júl 2022

@sszuzu8 áno, tiež pravda. Ale ja niekedy nerozumiem, že tie mamičky predávajú aj veci z KiK za takú vysokú cenu

riesska123
9. aug 2022

@sissy27 ako sa vola sekac na ig prosím?

zuzudrnda
9. aug 2022

Kupujem len keď potrebujem. Prevažne second-hand s výnimkou niekt.druhov topánok,spodného prádla. Je to pre mňa už skor životný štýl,keďže veci je extremne veľa a nechcem tvoriť dopyt a produkovať ešte viac budúceho odpadu. Navyše veci sú často kvalitnejšie ako v bežných obchodoch,predprane od rezidui chemikálií a mimo bežné kolekcie.

sissy27
10. aug 2022

@riesska123 oh_saty

21anjelik19
10. aug 2022

@maminkajanka84 ano kupujem .....pozrite aj brumla.sk ...objednavala som uz asi 6x a vzdy spokojnost

hiro
10. aug 2022

Ja oblecenie nenakupujem vobec :D Sice som si nedavno kupil opasok ale inak naposledy asi pred 7 rokmi rifle. Ponozky slipy dostanem od rodiny na sviatky a moja mi kedy tedy donesie nieco zo sekaca. Obchody s oblecenim by asi skrachovali keby si ludia kupovali raz za rok nieco potrebne a inak nic...