Nákupy na Ukrajine

anjelinka
12. nov 2008

Ahojte, viem, ze je tu tema kociky z Ukrajiny, no nenasla som nic vseobecneho ohladom nakupov. Chceli by sme tam ist s mamou v sobotu, ale neviem, ci je lepsie ist autom alebo autobusom, v akych peniazoch sa tam lepsie nakupuje, no a nejake ine podrobnosti...
Budem velmi povdacna za prispevky od vas, ktore ste tam boli v tejto blizkej dobe... 😉

evelainka
15. máj 2010

Ahojte,bola som na Ukrajine vo štvrtok.S nákupom som spokojná.Chodím každý rok.Zdá sa mi,že oblečko trocha zdraželo,no aj tak sa to oplatí kúpiť.Či už sú to fejky alebo nie,je fakt,že ako väčšina báb píše,kvalita je veľmi slušná.Takže odporúčam.A dá sa platiť aj eurami v Užhorode.Neviem,či aj v tých Veľkých Slamenciach,tam som nebola.

kingstonka
15. júl 2010

ahojte- nabol niekto na nakupoch v poslednej dobe? oplati sa?

brisilda
15. júl 2010

jeej ja som tam bola len raz a poviem vam ze oblecko je tam niekedy kvalitnejsie ako u nas v zn. obchode tot vlastna skusenost kupila som si u nas teplaky nike za 40 € a vyzeraju ako od cinana 😠 kvalita bohovska 😠 nikdy viac kdezto teplaky kupovane za smiesnu sumu na ukrajine su dodnes ako nove jedne mam doma na predaj raz oblecene su mi totizto malicke ale su krasne adidasky v zltej farbe 3/4 😉

kocka1
15. júl 2010

no ja som kupovala svadobne šaty na Ukrajine a vyšli ma o polovicu menej ako na Slovensku, tak to je rozdiel a oplatí sa kupovať na Ukrajine aj iné značkové veci a aj vecí pre deti. 🙂 Len tá hygiena v tích potravinárskych obchodoch. Radšej na nákupy na otočku. 🙂

kingstonka
9. sep 2010

ahojte- opat by ma zaujimalo,ci nebol niekto nakupovat... najma kociky. Ake druhy tam dostat? oplatia sa?

bambulkabambulkova
1. jan 2011

mmamicky ako je to s nutrilon vraj je lacny na ukrajine to je pravda???????? 😉

drobecc
26. sep 2011

ahojte neviete niekto ako to je teraz na ukrajine po com su tam znackove veci ci sa to tam oplati

bebebrumik
8. okt 2011

aj ja by som chcela vediet...